Παρασκευή, 29 Μαρτίου, 2024
Κουτσούκου • Κέντρο Ειδικών Θεραπειών

Ακόμη μία νίκη για την Α.Ε.Μ.Στυλίδας (φωτογραφίες)-Τα αποτελέσματα της 3ης αγωνιστικής στη Γ’ Φθιώτιδας

ΜΑΛΙΑΚΟΣ-ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥ (1)Με σταθερά βήματα προχωράει η Α.Ε.Μ.Στυλίδας στο πρωτάθλημα της Γ’ Ε.Π.Σ.Φθιώτιδας.

Στο σημερινό αγώνα που έγινε στο ΔΑΚ Στυλίδας με αντίπαλο τη Ν.Γιαννιτσού ,η ομάδα του Ν.Αποστόλου επιβλήθηκε της αντιπάλου πολύ εύκολα.

Δεν πρόλαβε να σφυρίξει ο διαιτητής την έναρξη του αγώνα και ο Γ.Φλώρος έκανε το 1-0.

Μέσα στο πρώτο δεκάλεπτο η Α.Ε.Μ.Στυλίδας διπλασίασε το σκορ με γκολ του Βλ.Καραβασίλη.

Η Ν.Γιαννιτσού απείλησε ελάχιστα την εστία του Γ.Μίχα ενώ στο 2ο ημίχρονο μέσα σε δύο λεπτά η Α.Ε.Μ.Στυλίδας κατάφερε άλλα δύο γκολ με τους Δ.Δανιήλ και Δ.Νεράιδα.