ΝΗΡΗΙΔΕΣ ΦΘΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΙΔΕΣ ΕΡΕΤΡΙΑΣ (1)

Στο γήπεδό τους στη Ροδίτσα υποδέχθηκαν σήμερα το μεσημέρι οι Νηρηίδες Φθίας τις Απολλωνίδες Ερέτριας στα πλαίσια του Πρωταθλήματος της Γ΄Εθνικής Ποδοσφαίρου Γυναικών.

ΝΗΡΗΙΔΕΣ ΦΘΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΙΔΕΣ ΕΡΕΤΡΙΑΣ

Διαιτητής του αγώνα ο Δ.Κουφογιάννης με βοηθούς τους Στ.Καραγιάννη και Ν.Τσιπουρα.ΝΗΡΗΙΔΕΣ ΦΘΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΙΔΕΣ ΕΡΕΤΡΙΑΣ (3)

Στο 1ο ημίχρονο οι δύο ομάδες ισοδύναμες πίεσαν η μία την άλλη αρκετά αλλά πήγαν στα αποδυτήρια άπραγες.

ΝΗΡΗΙΔΕΣ ΦΘΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΙΔΕΣ ΕΡΕΤΡΙΑΣ (9)

Στο 2ο ημίχρονο οι Νηρηίδες Φθίας σχεδόν μεταμορφώθηκαν.Διεκδίκησαν τόσες πολλές φορές το γκολ αλλά η στρογγυλή θεά δεν τους έκανε τη χάρη.

ΝΗΡΗΙΔΕΣ ΦΘΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΙΔΕΣ ΕΡΕΤΡΙΑΣ (13)

Από την πλευρά τους οι Απολλωνίδες Ερέτριας κατάφεραν με κάποιες αντεπιθέσεις να τρομάξουν την αντίπαλο εστία αλλά χωρίς αποτέλεσμα.

ΝΗΡΗΙΔΕΣ ΦΘΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΙΔΕΣ ΕΡΕΤΡΙΑΣ (12)

Το τελικό σκορ 0-0 αν και οι Νηρηίδες Φθίας δεν μπορούν να πιστέψουν πως έχασαν μέσα από τα χέρια τους τη νίκη.

Δείτε παρακάτω κάποια στιγμιότυπα από τις χαμένες ευκαιρίες για τις Νηρηίδες Φθίας.

ΝΗΡΗΙΔΕΣ ΦΘΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΙΔΕΣ ΕΡΕΤΡΙΑΣ (2) ΝΗΡΗΙΔΕΣ ΦΘΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΙΔΕΣ ΕΡΕΤΡΙΑΣ (16) ΝΗΡΗΙΔΕΣ ΦΘΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΙΔΕΣ ΕΡΕΤΡΙΑΣ (15) ΝΗΡΗΙΔΕΣ ΦΘΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΙΔΕΣ ΕΡΕΤΡΙΑΣ (14) ΝΗΡΗΙΔΕΣ ΦΘΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΙΔΕΣ ΕΡΕΤΡΙΑΣ (11) ΝΗΡΗΙΔΕΣ ΦΘΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΙΔΕΣ ΕΡΕΤΡΙΑΣ (10) ΝΗΡΗΙΔΕΣ ΦΘΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΙΔΕΣ ΕΡΕΤΡΙΑΣ (8) ΝΗΡΗΙΔΕΣ ΦΘΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΙΔΕΣ ΕΡΕΤΡΙΑΣ (7) ΝΗΡΗΙΔΕΣ ΦΘΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΙΔΕΣ ΕΡΕΤΡΙΑΣ (6)