Πέμπτη, 25 Απριλίου, 2024
Κουτσούκου • Κέντρο Ειδικών Θεραπειών
Μυρμιδόνες Στυλίδας • Αθλητικός Σύλλογος MMA

Στυλίδα-Ευρυτανικός: 4-1(φωτορεπορτάζ) – Τα αποτελέσματα της 21ης αγωνιστικής στην Α’ Φθιώτιδας

ΑΟΣ-ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ (8)

Στο ΔΑΚ Στυλίδας υποδέχθηκε σήμερα ο Α.Ο.Σ. τον Ευρυτανικό στα πλαίσια της 21ης αγωνιστικής της Α’ Φθιώτιδας.

Από το 5ο κιόλας  λεπτό η ομάδα της Στυλίδας αγωνίστηκε με 10 παίκτες όταν απεβλήθη ο Λάγιος με 2η κίτρινη κάρτα.

ΑΟΣ-ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ (2)

Αυτό βέβαια δεν εμπόδισε την ομάδα του Γ.Περιβολιώτη να καταφέρει 2 γκολ στο α΄ημίχρονο με τους Κωτίτση και Βαρυπάτη και άλλα 2 στο β΄ημίχρονο με τους Τσάμη και Αλ.Κουφιώτη.

Από την πλευρά του ο Ευρυτανικός κατάφερε μια φορά  μόνο  να περάσει τα δίχτυα της Στυλίδας με γκολ του Θ.Ντεμίρη, ενώ λίγο πριν τη λήξη του αγώνα η ομάδα του Κ.Αλεξίου έμεινε επίσης με 10 παίκτες όταν ο διαιτητής Γιαννόπουλος απέβαλε με 2η κίτρινη κάρτα τον  Ν.Φούντα.