0
Δημοσιεύτηκε 11 Δεκ 2017, 23:45   /   ΦΘΙΩΤΙΚΑ ΝΕΑ
 
 

Εκλογές Επιμελητηρίου Φθιώτιδας – Ημερομηνίες & Υποψήφιοι

eklgesebe3 resample6 f28498 ΦΘΙΩΤΙΔΑ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΕΚΛΟΓΕΣ

Οι εκλογές για την ανάδειξη νέου Διοικητικού του Συμβουλίου του Επιμελητηρίου Φθιώτιδας θα πραγματοποιηθούν: την Πέμπτη 14 Δεκεμβρίου 2017 στην πόλη της Αταλάντης, την Παρασκευή 15 Δεκεμβρίου 2017 στην πόλη της Στυλίδας, το Σάββατο 16 Δεκεμβρίου 2017 στην πόλη της Μακρακώμης και την Κυριακή 17 Δεκεμβρίου 2017 στην πόλη της Λαμίας στα γραφεία του Επιμελητηρίου (Όθωνος 3 – Λαμία).

ΚΑΤΑΛΟΓΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ
ΚΑΤΑ ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ
ΠΟΥ ΥΠΕΒΑΛΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΙΤΗΣΗ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΝΟΜΙΜΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ

ΤΙΤΛΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ: ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΑΚΗ ΚΙΝΗΣΗ «ΦΘΙΑ»

ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ: ΔΙΑΜΑΝΤΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ
(ΤΜΗΜΑ ΕΜΠΟΡΙΚΟ)
ΤΜΗΜΑ ΕΜΠΟΡΙΚΟ
1. ΑΙΒΑΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
5. ΒΑΣΣΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
6. ΓΚΟΥΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΓΚΩΝΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΕΡΑΦΕΙΜ
8. ΔΙΑΜΑΝΤΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ
9. ΔΡΙΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
10.ΚΑΠΟΥΚΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11.ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12.ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
13.ΚΟΡΟΜΗΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
14.ΚΟΣΜΑΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
15.ΚΟΥΡΕΠΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ
16.ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΚΛΕΑΡΧΟΥ
17.ΛΙΑΠΗ ΒΑΓΓΕΛΙΤΣΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
18.ΛΟΥΙΖΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
19.ΜΑΡΚΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
20.ΜΠΕΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ
21.ΜΠΛΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
22.ΝΕΡΟΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
23.ΝΤΑΦΛΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
24.ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
25.ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΒΑΙΟΥ
26.ΣΑΜΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
27.ΣΚΟΝΔΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
28.ΣΟΥΡΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
29.ΤΖΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
30.ΤΣΙΑΠΑΡΑ ΑΣΗΜΩ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
31.ΤΣΙΓΓΟΥΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΜΗΜΑ ΜΕΤΑΠΟΙΗΣΗΣ
1. ΔΙΒΡΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗ ΛΕΜΟΝΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΜΑΛΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
5. ΜΑΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΜΠΟΥΛΙΑΝΙΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
7. ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
8. ΣΑΙΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
9. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΜΗΜΑ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
1. ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΒΑΓΕΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
3. ΓΚΟΥΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΔΑΒΑΝΕΛΛΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΔΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6. ΖΑΓΓΑΝΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
7. ΖΗΣΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΚΑΛΟΠΗΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9. ΚΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
10.ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
11.ΛΑΓΓΑΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12.ΜΑΝΤΖΑΝΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
13.ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
14.ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
15.ΝΕΙΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
16.ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
17.ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ
18.ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
19.ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
20.ΠΑΡΙΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
21.ΣΚΑΡΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
22.ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
23.ΤΕΡΝΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
24.ΤΣΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
25.ΤΣΕΛΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
26.ΤΣΩΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
27.ΦΥΤΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
28.ΧΡΟΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
29.ΨΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΤΙΤΛΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ: ΑΝΑΝΕΩΤΙΚΗ ΠΟΡΕΙΑ
ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ: ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ (ΤΜΗΜΑ
ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ)

ΤΜΗΜΑ ΕΜΠΟΡΙΚΟ
1. ΑΡΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
2. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ
3. ΑΝΕΣΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΝΕΣΤΗ
4. ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ
5. ΓΚΛΑΝΤΖΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΖΙΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
7. ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΚΑΡΚΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
9. ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
10.ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ
11.ΜΠΟΥΛΕΡΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12.ΝΤΖΟΙΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
13.ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
14.ΣΔΡΑΛΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
15.ΣΕΙΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ
16.ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
17.ΤΖΙΤΑΜΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
18.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
19.ΤΣΕΡΤΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΟΥ
20.ΦΛΙΩΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΜΗΜΑ ΜΕΤΑΠΟΙΗΣΗΣ
1. ΑΥΓΕΡΙΝΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5. ΖΙΩΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
6. ΛΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΜΠΑΓΙΝΕΤΑΣ ΒΑΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
8. ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ
9. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΟΥ
10.ΠΑΠΑΔΙΑ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
11.ΠΟΝΤΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
12.ΣΥΛΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
13.ΤΖΙΤΖΙΓΚΟΥΡΗ ΙΛΟΝΑ ΤΟΥ ΒΑΧΤΑΝΓΚ
14.ΤΣΙΑΓΚΟΥΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
15.ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ
16.ΥΦΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΜΗΜΑ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
1. ΒΛΑΧΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΓΙΑΚΟΥΒΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
3. ΓΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΓΟΥΣΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
5. ΖΙΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΚΑΡΥΑΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
7. ΚΟΤΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
9. ΛΙΑΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ
10.ΛΥΤΡΑΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
11.ΜΑΚΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
12.ΜΑΝΩΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
13.ΜΠΕΡΔΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
14.ΝΕΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
15.ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
16.ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
17.ΣΑΝΙΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
18.ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΒΛΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
19.ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
20.ΡΙΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
21.ΣΒΕΝΤΖΟΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
22.ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ
23.ΨΑΡΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ


Niki Giannoulidou