0
Δημοσιεύτηκε 1 Δεκ 2013, 21:00   /   ΑΘΛΗΤΙΚΑ
 
 

Η 10η Αγωνιστική στην Α’ Φθιώτιδας (αποτελέσματα & βαθμολογία)

μπαλα- βροχη

 

Τα αποτελέσματα στην Α’ Φθιώτιδας το Σάββατο 30/11 και την Κυριακή 1/12 για τη 10η αγωνιστική, έχουν ως εξής:

 

 

1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΡΕΓΓΙΝΙ-ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ 1-0

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ-ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92 3-0

ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ-ΑΣΤΗΡ ΑΓ.ΣΕΡΑΦΕΙΜ 3-1

ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΞΑΡΧΟΥ 5-4

ΚΑΛΑΠΟΔΙ-ΚΟΜΝΗΝΟΣ 3-0

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
        
 Α/ΑΟΜΑΔΕΣΑΒΤ/ΥΤ/Κ 
 1ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ927475 
 2ΚΑΛΑΠΟΔΙ922326 
 3ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ919226 
 4ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ9171113 
 5ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ916189 
 6ΡΕΓΓΙΝΙ9101317 
 7ΑΤΑΛΑΝΤΗ 929101124 
 8ΚΟΜΝΗΝΟΣ871016 
 9ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΞΑΡΧΟΥ971536 
 10ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ94725 
 11ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ911443 
        
*Κόμνηνος και Αετός Μενδενίτσας έχουν ένα παιχχνίδι λιγότερο

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ-ΡΕΓΓΙΝΙ  

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΞΑΡΧΟΥ-ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92-ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ

ΚΟΜΝΗΝΟΣ-ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ

ΚΑΛΑΠΟΔΙ-ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ

ΡΕΠΟ: ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ

 

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΚΡΗ-ΚΑΛΥΒΙΑ 0-5

ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π.ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ 8-1

ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ-ΒΙΤΩΛΗ 8-0

ΒΡΑΧΑ-ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ 6-1

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΑΡΧΑΝΙ 1-3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
        
 Α/ΑΟΜΑΔΕΣΑΒΤ/ΥΤ/Κ 
 1ΑΡΧΑΝΙ924279 
 2ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ9223012 
 3ΚΑΛΥΒΙΑ920326 
 4ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ919228 
 5ΤΣΟΥΚΑ814139 
 6ΒΡΑΧΑ9131712 
 7ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ9101532 
 8ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ1081015 
 9ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ961421 
 10ΜΑΚΡΗ 07861127 
 11ΒΙΤΩΛΗ90646 
        
* Μάκρη και Τσούκα έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    

ΚΑΛΥΒΙΑ-ΒΡΑΧΑ

ΑΡΧΑΝΙ-ΤΣΟΥΚΑ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ-ΜΑΚΡΗ 09

ΒΙΤΩΛΗ-ΚEΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ-ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ

ΡΕΠΟ: ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ

 

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΡΑΧΕΣ-ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ 3-0

ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ-ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ 2-1

ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΝΑΒΟΛΗ

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΣΤΥΛΙΔΑΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΧΙΝΟΥ ΑΝΑΒΟΛΗ

ΓΛΥΦΑ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ 0-3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
        
 Α/ΑΟΜΑΔΕΣΑΒΤ/ΥΤ/Κ 
 1ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ924249 
 2ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ822144 
 3ΡΑΧΕΣ816155 
 4ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΣΤΥΛΙΔΑΣ816137 
 5ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ9111516 
 6ΗΡΑΚΛΕΙΑ911812 
 7ΓΛΥΦΑ9101013 
 8ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΧΙΝΟΥ78810 
 9ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ98717 
 10ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ97517 
 11ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ91918 
        
* Ράχες και Αχινός έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    

ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΧΙΝΟΥ-ΗΡΑΚΛΕΙΑ

ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ-ΡΑΧΕΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΣΤΥΛΙΔΑΣ

ΓΛΥΦΑ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ   

ΡΕΠΟ: ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 

 

 

4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΛΑΜΙΑΣ-ΟΜΒΡΟΣ 1-3

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΘΗΛΗΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ 3-1

ΒΑΡΔΑΤΕΣ-ΑΕΝΑ 1-4

ΚΑΛΑΜΑΚΙ-ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ 1-0

ΔΙΒΡΗ-ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ 1-1(ΔΙΑΚΟΠΗ 57′ ΛΟΓΩ ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟΤΗΤΑΣ ΓΗΠΕΔΟΥ)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
        
 Α/ΑΟΜΑΔΕΣΑΒΤ/ΥΤ/Κ 
 1ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΘΗΛΗΣ825242 
 2ΟΜΒΡΟΣ ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ1025328 
 3ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΤΑΙΑΣ919159 
 4ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ8161710 
 5ΔΙΒΡΗ814199 
 6ΑΕΝΑ9142019 
 7ΚΑΛΑΜΑΚΙ910818 
 8ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ991527 
 9ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΛΑΜΙΑΣ95819 
 10ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ92420 
 11ΒΑΡΔΑΤΕΣ91728 
        

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    

ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΛΑΜΙΑΣ

ΑΕΝΑ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΤΑΙΑΣ

ΔOΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ 2011-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΘΗΛΗΣ 2011

ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ-ΒΑΡΔΑΤΕΣ

ΚΑΛΑΜΑΚΙ- ΔΙΒΡΗ

ΡΕΠΟ: ΟΜΒΡΟΣ ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ 

messazzero.gr


Niki Giannoulidou