0
Δημοσιεύτηκε 21 Οκτ 2013, 09:22   /   ΑΘΛΗΤΙΚΑ
 
 

Η 4η αγωνιστική της Α’ Φθιώτιδας(αποτελέσματα & βαθμολογία)

a f8iwtidas 300x170 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΕΠΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΧΙΝΟΥ Α.Ο. ΡΑΧΕΩΝ Α.Ο. ΓΛΥΦΑΣ 4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

Συνεχίστηκε η αγωνιστική δραστηριότητα στην Α’ Φθιώτιδας και στους 4 ομίλους.

Στον πρώτο όμιλο ο Αστέρας Αγ. Σεραφείμ εκμεταλεύτηκε το ρεπό του Μώλου και βρέθηκε στην 1η θέση του ομίλου.

Στον δεύτερο όμιλο το Αρχάνι γκρέμισε τον Παγλρατιακό από την κορυφή και μανέβηκε αυτό, μαζί με την Θύελλα Ροδωνιάς.

Στον τρίτο όμιλο ο Μαγνησιακός προελαύνει με 4Χ4 και είνια το αδιαφιλινίκητο φαβορί.

Στον τέτρτο όμιλο ¨΄Ομβρος και Μοσχοχώρι βγήκαν μπροστά, αφού ο Ολυμπιακός Ανθήλης έκανε το ρεπό του.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες:

 

1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΟΜΝΗΝΟΣ-ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ ΑΝΑΒΟΛΗ

ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ-ΡΕΓΓΙΝΙ 1-1

ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92- ΚΑΛΑΠΟΔΙ 0-7

ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ-ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ 4-0

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΞΑΡΧΟΥ-ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ 2-2

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

        
 Α/ΑΟΜΑΔΕΣΒΑΤ/ΥΤ/Κ 
 1ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ104111 
 2ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ93182 
 3ΡΕΓΓΙΝΙ7496 
 4ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ7439 
 5ΚΑΛΑΠΟΔΙ7491 
 6ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ4363 
 7ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΞΑΡΧΟΥ4358 
 8ΚΟΜΝΗΝΟΣ3252 
 9ΑΤΑΛΑΝΤΗ 9234416 
 10ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ0327 
 11ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ04420 
        

* Κόμνηνος και Αετός Μενδενίτσας έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ-ΚΑΛΑΠΟΔΙ

ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ-ΚΟΜΝΗΝΟΣ

ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ-ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92

ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΞΑΡΧΟΥ

ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ

ΡΕΓΓΙΝΙ ΡΕΠΟ

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ- ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ 0-3

ΒΙΤΩΛΗ-ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ 0-3

ΑΡΧΑΝΙ-ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ 2-1

ΚΑΛΥΒΙΑ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 4-0

ΤΣΟΥΚΑ-ΒΡΑΧΑ 1-0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

       
 Α/ΑΟΜΑΔΕΣΒΑΤ/ΥΤ/Κ 
 1ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ94144 
 2ΑΡΧΑΝΙ93913 
 3ΚΑΛΥΒΙΑ74153 
 4ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ6364 
 5ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ6499 
 6ΤΣΟΥΚΑ63135 
 7ΒΡΑΧΑ4446 
 8ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ44210 
 9ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ4465 
 10ΜΑΚΡΗ 070217 
 11ΒΙΤΩΛΗ03214 
        

* Μάκρη και Τσούκα έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    

ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ-ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ

ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ-ΒΙΤΩΛΗ

ΚEΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ

ΜΑΚΡΗ 09-ΑΡΧΑΝΙ

ΤΣΟΥΚΑ-ΚΑΛΥΒΙΑ

ΒΡΑΧΑ ΡΕΠΟ

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΧΙΝΟΥ- ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ 0-1

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ-ΝΙΚΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 3-1

ΓΛΥΦΑ- ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ 1-0

ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΣΤΥΛΙΔΑΣ 0-2

ΗΡΑΚΛΕΙΑ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ 1-2

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

       
 Α/ΑΟΜΑΔΕΣΒΑΤ/ΥΤ/Κ 
 1ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ12472 
 2ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ9372 
 3ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΣΤΥΛΙΔΑΣ6342 
 4ΡΑΧΕΣ6232 
 5ΓΛΥΦΑ6454 
 6ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ4468 
 7ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ4322 
 8ΗΡΑΚΛΕΙΑ4323 
 9ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ4437 
 10ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΧΙΝΟΥ3335 
 11ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ0437 
        

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    

ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΓΛΥΦΑ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΣΤΥΛΙΔΑΣ-ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ

ΡΑΧΕΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΧΙΝΟΥ

ΗΡΑΚΛΕΙΑ-ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ

ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΡΕΠΟ

 

4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ- ΟΜΒΡΟΣ 1-2

ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ-ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2-0

ΑΕΝΑ-ΔΙΒΡΗ 1-1

ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΒΑΡΔΑΤΕΣ 5-1

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΤΑΙΑΣ –ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΛΑΜΙΑΣ 1-0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

       
 Α/ΑΟΜΑΔΕΣΒΑΤ/ΥΤ/Κ 
 1ΟΜΒΡΟΣ ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ104152 
 2ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ10493 
 3ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΘΗΛΗΣ9361 
 4ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΤΑΙΑΣ9474 
 5ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ64812 
 6ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΠΟΔ. ΛΑΜΙΑΣ4486 
 7ΔΙΒΡΗ3283 
 8ΑΕΝΑ2337 
 9ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ1335 
 10ΒΑΡΔΑΤΕΣ13415 
 11ΚΑΛΑΜΑΚΙ04110 
        

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    

ΟΜΒΡΟΣ ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ-ΚΑΛΑΜΑΚΙ

ΔΙΒΡΗ-ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ

ΒΑΡΔΑΤΕΣ-ΔOΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ 2011

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΘΗΛΗΣ 2011-ΑΕΝΑ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΤΑΙΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΛΑΜΙΑΣ ΡΕΠΟ

messazzero.gr

 


Niki Giannoulidou

 
Niki Giannoulidou