0
Δημοσιεύτηκε 12 Νοέ 2015, 17:25   /   ΑΘΛΗΤΙΚΑ
 
 

Αγώνες & διαιτητές του Σαββατοκύριακου στη Φθιώτιδα

 img 8401 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΕΠΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΠΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΕΠΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ    
10η αγωνιστική Α΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. ΦθιώτιδαςΣάββατο 14-11-2015 ΩΡΑ: 15.00

 Αγώνας: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

Διαιτητής: ΤΖΟΒΑΡΑΣ

Βοηθοί: ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ -ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ
Αγώνας: ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ- ΕΝΩΣΗ 2010

Διαιτητής: ΜΠΛΟΥΝΑΣ

Βοηθοί: ΖΑΦΕΙΡΗΣ – ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
Αγώνας: ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ-ΑΤΑΛΑΝΤΗ

Διαιτητής: ΣΩΣΩΝΗΣ

Βοηθοί: ΚΟΜΗΤΗΣ – ΠΕΤΕΙΝΟΣ
Αγώνας: ΡΑΧΕΣ-ΚΑΛΑΠΟΔΙ

Διαιτητής: ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ

Βοηθοί: ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ
Αγώνας: ΣΤΥΛΙΔΑ-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΣΤΥΛΙΔΑΣ

Διαιτητής: ΛΑΘΥΡΗΣ

Βοηθοί: ΚΑΛΥΒΑΣ Β – ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΕΛΕΝΗ
Αγώνας: ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ-ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ

Διαιτητής: ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί: ΤΣΙΛΙΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ -ΜΠΕΛΛΗΣ
Αγώνας: ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ- ΚΗΦΙΣΟΣ

Διαιτητής: ΞΑΡΧΑΣ

Βοηθοί: ΖΙΩΓΑΣ-ΚΑΚΛΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ
Αγώνας: ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ-ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ

Διαιτητής: ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ

Βοηθοί: ΔΟΣΚΟΡΗΣ –ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
Αγώνας: ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ-ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ

Διαιτητής: ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί: ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ – ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ

8η αγωνιστική Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας

Σάββατο 14-11-2015 ΩΡΑ: 15.00

Αγώνας: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ-ΚΟΜΝΗΝΟΣ

Διαιτητής: ΚΟΝΤΟΣ

Βοηθοί: ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ -ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗΣ

Αγώνας: ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΓΗΠ ΓΑΛΑΝΕΪΚΩΝ

Διαιτητής: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ

Βοηθοί: ΑΡΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ – ΡΕΜΙ

Αγώνας: ΚΑΛΑΜΑΚΙ-ΗΡΑΚΛΕΙΑ

Διαιτητής: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί: ΒΛΑΧΟΣ-ΠΟΥΓΚΑΚΙΩΤΗΣ

Αγώνας: ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ -ΔΙΒΡΗ

Διαιτητής: ΣΤΑΘΑΡΑΣ

Βοηθοί: ΠΑΓΙΟΥΛΑΣ- ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

Αγώνας: ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΗΠ ΜΕΛΙΤΑΙΑΣ

Διαιτητής: ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ

Βοηθοί: ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ-ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

 

8η αγωνιστική Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας

Κυριακή 15-11-2015 ΩΡΑ: 15.00

Αγώνας: ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ-ΣΚΑΡΦΕΙΑ

Διαιτητής: ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ

Βοηθοί: ΔΟΣΚΟΡΗΣ- ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Αγώνας: ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ –ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

Διαιτητής: ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Βοηθοί: ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ -ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ

Αγώνας: ΡΕΓΓΙΝΙ-ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ

Διαιτητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

Βοηθοί: ΓΡΕΣΣΟΣ – ΔΟΔΟΓΛΟΥ

Αγώνας: ΠΑΝΖΕΛΙΑΚΟΣ-ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92

Διαιτητής: ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ

Βοηθοί: ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας: ΤΣΟΥΚΑ ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ

Διαιτητής: ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ

Βοηθοί: ΠΑΠΠΑ ΚΑΤ-ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Αγώνας: ΚΑΛΥΒΙΑ-ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ

Διαιτητής: ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ

Βοηθοί: ΜΑΡΑΝΔΙΑΝΟΣ-ΤΣΑΜΑΣΙΩΤΗ

Αγώνας: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΜΟΥΡΙΟΥ ΓΗΠ ΜΑΚΡΗΣ

Διαιτητής: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί: ΜΟΥΣΤΑΚΑ Ε -ΣΤΡΑΤΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας: ΒΡΑΧΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Διαιτητής: ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ

Βοηθοί: ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ- ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ

Αγώνας: ΟΜΒΡΟΣ –ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ

Διαιτητής: ΣΩΣΩΝΗΣ

Βοηθοί: ΚΟΜΗΤΗΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Αγώνας: ΗΡΑΚΛΗΣ ΡΟΔΙΤΣΑΣ/ΑΚΑΔΗΜΙΑ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΧΙΝΟΥ ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ

Διαιτητής: ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί: ΣΚΑΡΛΑΣ-ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ

Αγώνας: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ-ΓΛΥΦΑ (7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Διαιτητής: ΚΟΥΔΑΣ

Βοηθοί: ΚΟΛΟΒΟΣ- ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
 2η αγωνιστική Γ΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας

Κυριακή 15-11-2015 ΩΡΑ: 15.00

Αγώνας: ΓΙΑΝΙΤΣΟΥ-ΠΛΑΤΥΣΤΟΜΟ ΓΗΠ ΠΛΑΤΥΣΤΟΜΟΥ

Διαιτητής: ΒΕΝΕΤΗΣ

Βοηθοί: ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΥ-ΖΑΡΟΝΙΚΟΛΑΣ

Αγώνας: ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΑΜΙΑΣ –ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΓΗΠ ΡΟΔΙΤΣΑΣ

Διαιτητής: ΒΑΦΕΙΑΔΗ ΔΕΣΠ

Βοηθοί: ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ -ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ
Νέων Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας Σάββατο 14-11-2015 ΩΡΑ: 10.30

Αγώνας: ΦΡΑΝΤΖΗ –ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ ΩΡΑ: 10.00

Διαιτητής: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Βοηθοί: ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ-ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας: ΑΤΑΛΑΝΤΗ –ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ

Διαιτητής: ΒΕΝΕΤΗΣ

Βοηθοί: ΠΑΓΙΟΥΛΑΣ-ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Αγώνας: ΗΡΑΚΛΗΣ/ΑΚΑΔΗΜΙΑ-ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΩΡΑ: 10.00 ΓΗΠ ΕΠΣΦ

Διαιτητής: ΒΑΦΕΙΑΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Βοηθοί: ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ -ΡΕΜΙ
Παίδων Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας

Αγώνας: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ Β΄- ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΩΡΑ: 12.00 ΓΗΠ ΕΠΣΦ

Διαιτητής: ΡΕΜΙ

Βοηθοί: ΒΑΦΕΙΑΔΗ-ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
Παίδων Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας Κυριακή 15-11-2015 ΩΡΑ: 10.30

Αγώνας: ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ-ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

Διαιτητής: ΠΑΓΙΟΥΛΑΣ

Αγώνας: ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΓΗΠ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

Διαιτητής: ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ

Αγώνας: ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ Β΄

Διαιτητής: ΒΑΦΕΙΑΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Αγώνας: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔ ΛΑΜΙΑΣ Α΄-ΦΡΑΝΤΖΗ ΓΗΠ ΕΠΣΦ

Διαιτητής: ΤΣΙΑΒΟΣ


Niki Giannoulidou

 
Niki Giannoulidou