0
Δημοσιεύτηκε 8 Ιαν 2016, 16:33   /   ΑΘΛΗΤΙΚΑ
 
 

Αγώνες & διαιτητές του Σαββατοκύριακου στη Φθιώτιδα

img 6630 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΕΠΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΠΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΕΠΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

17η αγωνιστική Α΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας
Σάββατο 9-1-2016 ΩΡΑ: 15.00

Αγώνας: ΜΑΛΕΣΙΝΑ –ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ
Διαιτητής: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Βοηθοί: ΚΟΜΗΤΗΣ-ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ
Αγώνας: ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ-ΚΗΦΙΣΟΣ Κ ΤΙΘΟΡΕΑΣ
Διαιτητής: ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ
Βοηθοί: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Σ – ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
Αγώνας: ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ-ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ
Διαιτητής: ΤΖΟΒΑΡΑΣ
Βοηθοί: ΚΑΤΖΑΡΗΣ Φ- ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ
Αγώνας: ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ –ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΗΠ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ
Διαιτητής: ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί: ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ- ΤΣΙΛΙΚΑ
Αγώνας: ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ- ΚΑΛΑΠΟΔΙ
Διαιτητής: ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί: ΚΑΛΥΒΑΣ Β-ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ
Αγώνας: ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ-ΑΤΑΛΑΝΤΗ
Διαιτητής: ΞΑΡΧΑΣ
Βοηθοί: ΖΑΦΕΙΡΗΣ- ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ
Αγώνας: ΣΤΥΛΙΔΑ-ΕΝΩΣΗ 2010
Διαιτητής: ΣΩΣΩΝΗΣ
Βοηθοί: ΔΟΣΚΟΡΗΣ-ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ
Αγώνας: ΡΑΧΕΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΗΠ ΡΟΔΙΤΣΑΣ
Διαιτητής: ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Βοηθοί: ΣΚΑΡΛΑΣ-ΠΕΤΕΙΝΟΣ
Αγώνας: ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ-ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ
Διαιτητής: ΜΠΛΟΥΝΑΣ
Βοηθοί: ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ-ΒΛΑΧΟΣ

14η αγωνιστική Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας
Σάββατο 9-1-2016 ΩΡΑ: 15.00

Αγώνας: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ-ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ
Διαιτητής: ΚΟΝΤΟΣ
Βοηθοί: ΖΙΩΓΑΣ- ΓΡΕΣΣΟΣ
Αγώνας: ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ-ΓΛΥΦΑ
Διαιτητής: ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ
Βοηθοί: ΒΕΝΕΤΗΣ-ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ
Αγώνας: ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Διαιτητής: ΚΟΥΔΑΣ
Βοηθοί: ΜΟΥΣΤΑΚΑ Ε -ΚΟΛΟΒΟΣ
Αγώνας: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ
Διαιτητής: ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί: ΠΟΥΓΚΑΚΙΩΤΗΣ-ΤΣΑΜΑΣΙΩΤΗ
Αγώνας: ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ-ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ
Διαιτητής: ΣΤΑΘΑΡΑΣ
Βοηθοί: ΛΥΤΑΚΗ-ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ
Αγώνας: ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΕΚΚΑΡΑ
Διαιτητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
Βοηθοί: ΠΑΓΙΟΥΛΑΣ -ΖΑΡΟΝΙΚΟΛΑΣ

14η αγωνιστική Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας
Κυριακή 20-12-2015 ΩΡΑ: 15.00
Αγώνας: ΚΟΜΝΗΝΟΣ-ΣΚΑΡΦΕΙΑ
Διαιτητής: ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ
Βοηθοί: ΤΣΑΜΑΣΙΩΤΗ-ΡΕΜΙ
Αγώνας: ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ-ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92
Διαιτητής: ΚΟΝΤΟΣ
Βοηθοί: ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ-ΜΑΡΑΝΔΙΑΝΟΣ
Αγώνας: ΠΑΝΖΕΛΙΑΚΟΣ-ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
Διαιτητής: ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ
Βοηθοί: ΔΟΣΚΟΡΗΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
Αγώνας: ΡΕΓΓΙΝΙ-ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ
Διαιτητής: ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Βοηθοί: ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ-ΒΕΝΕΤΗΣ
Αγώνας: ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΧΙΝΟΥ- ΑΚΑΔΗΜΙΑ/ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΗΠ ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ
Διαιτητής: ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί: ΣΚΑΡΛΑΣ- ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ
Αγώνας: ΜΑΛΙΑΚΟΣ-ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ
Διαιτητής: ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ
Βοηθοί: ΑΡΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ-ΣΤΡΑΤΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας: ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ
Διαιτητής: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί: ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ -ΠΑΓΙΟΥΛΑΣ
Αγώνας: ΒΡΑΧΑ-ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ
Διαιτητής: ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί: ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ-ΔΟΔΟΓΛΟΥ
Αγώνας: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΜΟΥΡΙΟΥ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ
Διαιτητής: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ
Βοηθοί: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ-ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ
Αγώνας: ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ-ΑΡΧΑΝΙ
Διαιτητής: ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ
Βοηθοί: ΚΟΛΟΒΟΣ-ΓΡΕΣΣΟΣ
Αγώνας: ΟΜΒΡΟΣ-ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτητής: ΣΩΣΩΝΗΣ
Βοηθοί: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤ- ΚΟΜΗΤΗΣ
Αγώνας: ΔΙΒΡΗ-ΚΑΛΑΜΑΚΙ
Διαιτητής: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Βοηθοί: ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ- ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ
Αγώνας: ΗΡΑΚΛΕΙΑ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
Διαιτητής: ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί: ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ -ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

8η αγωνιστική Γ΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας
Κυριακή 10-1-2016 ΩΡΑ: 15.00
Αγώνας: ΒΑΡΔΑΤΕΣ-ΓΙΑΝΙΤΣΟΥ
Διαιτητής: ΣΤΑΘΑΡΑΣ
Βοηθοί: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ- ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας: ΑΚΑΔΗΜΙΑ-ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΓΗΠ ΕΠΣΦ
Διαιτητής: ΧΑΝΗΣ
Βοηθοί: ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ-ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

Νέων Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας Σάββατο 9-1-2016 ΩΡΑ: 10.30
Αγώνας: ΦΡΑΝΤΖΗ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ
Διαιτητής: ΠΑΓΙΟΥΛΑΣ
Βοηθοί: ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ- ΡΕΜΙ
Αγώνας: ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ
Διαιτητής: ΚΟΝΤΟΣ
Αγώνας: ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ-ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΓΗΠ ΕΠΣΦ ΩΡΑ: 10.00
Διαιτητής: ΒΕΝΕΤΗΣ
Βοηθοί: ΚΟΛΟΒΟΣ – ΖΑΡΟΝΙΚΟΛΑΣ
Παίδων Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας Σάββατο 9-1-2016 ΩΡΑ: 10.30

Αγώνας: ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΩΡΑ:12.00 ΓΗΠ ΕΠΣΦ
Διαιτητής: ΚΟΛΟΒΟΣ
Βοηθοί: ΒΕΝΕΤΗΣ-ΖΑΡΟΝΙΚΟΛΑΣ

Παίδων Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας Κυριακή 10-1-2016 ΩΡΑ: 10.30
Αγώνας: ΑΡΗΣ ΑΓ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ-ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ
Διαιτητής: ΚΟΛΟΒΟΣ
Αγώνας: ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΠΟΔ ΑΚΑΔ. ΛΟΚΡΙΔΑΣ ΑΝΑΒΟΛΗ

edepsf.wordpress.com


Niki Giannoulidou

 
Niki Giannoulidou