0
Δημοσιεύτηκε 12 Φεβ 2016, 17:12   /   ΑΘΛΗΤΙΚΑ
 
 

Αγώνες & διαιτητές του Σαββατοκύριακου στη Φθιώτιδα

mpala gipedo ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΕΠΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΠΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΕΠΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

23η αγωνιστική Α΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας
Σάββατο 13-2-2016 ΩΡΑ: 15.30

Αγώνας: ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΣΤΥΛΙΔΑ
Διαιτητής: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Βοηθοί: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤ- ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
Αγώνας: ΡΑΧΕΣ-ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ
Διαιτητής: ΣΩΣΩΝΗΣ
Βοηθοί: ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ-ΚΑΚΛΗ ΙΦ
Αγώνας: ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ –ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ
Διαιτητής: ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί: ΣΚΑΡΛΑΣ-ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ
Αγώνας: ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ –ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Διαιτητής: ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί: ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ- ΚΟΜΗΤΗΣ
Αγώνας: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ -ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ
Διαιτητής: ΚΟΥΔΑΣ
Βοηθοί: ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ-ΤΣΙΛΙΚΑ Β
Αγώνας: ΕΝΩΣΗ 2010- ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ
Διαιτητής: ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ
Βοηθοί: ΖΑΦΕΙΡΗΣ-ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ
Αγώνας: ΑΤΑΛΑΝΤΗ –ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ
Διαιτητής: ΜΠΛΟΥΝΑΣ
Βοηθοί: ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ -ΖΙΩΓΑΣ
Αγώνας: ΚΑΛΑΠΟΔΙ-ΚΗΦΙΣΟΣ
Διαιτητής: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί: ΔΟΣΚΟΡΗΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
Αγώνας: ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΣΤΥΛΙΔΑΣ –ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ
Διαιτητής: ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί: ΚΑΛΥΒΑΣ-ΜΠΕΛΛΗΣ

19η αγωνιστική Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας
Σάββατο 13-2-2016 ΩΡΑ: 15.30
Αγώνας: ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ-ΡΕΓΓΙΝΙ
Διαιτητής: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί: ΠΟΥΓΚΑΚΙΩΤΗΣ-ΜΟΥΣΤΑΚΑ Ε
Αγώνας: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΜΟΥΡΙΟΥ
Διαιτητής: ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Βοηθοί: ΑΡΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ-ΖΑΡΟΝΙΚΟΛΑΣ
Αγώνας: ΚΑΛΑΜΑΚΙ-ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτητής: ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Βοηθοί: ΚΟΝΤΟΣ-ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ Δ
Αγώνας: ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
Διαιτητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
Βοηθοί: ΒΕΝΕΤΗΣ-ΠΑΓΙΟΥΛΑΣ
Αγώνας: ΕΚΚΑΡΑ-ΗΡΑΚΛΕΙΑ
Διαιτητής: ΤΖΟΒΑΡΑΣ
Βοηθοί: ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ
Αγώνας: ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
Διαιτητής: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ
Βοηθοί: ΡΕΜΙ-ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
Β΄ Φάση Νέων Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας
Σάββατο 13-2-2016 ΩΡΑ: 10.30

Αγώνας: ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ ΓΗΠ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
Διαιτητής: ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ
Βοηθοί: ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ-ΡΕΜΙ
Αγώνας: ΗΡΑΚΛΗΣ/ΑΚΑΔΗΜΙΑ-ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ ΓΗΠ ΕΠΣΦ
Διαιτητής: ΒΕΝΕΤΗΣ
Βοηθοί: ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΑΓΙΟΥΛΑΣ

13η αγωνιστική Γ΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας
Σάββατο 13-2-2016 ώρα 12.30

Αγώνας: ΕΛΠΙΔΕΣ-ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ ΓΗΠ ΕΠΣΦ
Διαιτητής: ΤΣΙΑΒΟΣ
19η αγωνιστική Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας
Κυριακή 14-2-2016 ΩΡΑ: 15.30

Αγώνας: ΣΚΑΡΦΕΙΑ-ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ
Διαιτητής: ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ
Βοηθοί: ΒΕΝΕΤΗΣ-ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ
Αγώνας: ΚΟΜΝΗΝΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ
Διαιτητής: ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί: ΜΑΡΑΝΔΙΑΝΟΣ-ΚΟΛΟΒΟΣ
Αγώνας: ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ-ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ
Διαιτητής: ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ
Βοηθοί: ΠΕΤΕΙΝΟΣ-ΖΑΦΕΙΡΗΣ
Αγώνας: ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΠΑΝΖΕΛΙΑΚΟΣ
Διαιτητής: ΣΤΑΘΑΡΑΣ
Βοηθοί: ΓΡΕΣΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Αγώνας: ΑΡΧΑΝΙ-ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ
Διαιτητής: ΒΕΛΕΤΖΑΣ
Βοηθοί: ΔΟΔΟΓΛΟΥ-ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ
Αγώνας: ΚΑΛΥΒΙΑ-ΤΣΟΥΚΑ
Διαιτητής: ΤΖΟΒΑΡΑΣ
Βοηθοί: ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ-ΒΛΑΧΟΣ
Αγώνας: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ-ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ ΓΗΠ ΠΛΑΤΥΣΤΟΜΟΥ
Διαιτητής: ΚΟΝΤΟΣ
Βοηθοί: ΤΣΑΜΑΣΙΩΤΗ -ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας: ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ-ΔΙΒΡΗ ΓΗΠ ΜΕΛΙΤΑΙΑΣ
Διαιτητής: ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί: ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ – ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ

Β΄ Φάση Νέων Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας Κυριακή 14-2-2016 ΩΡΑ: 11.00

Αγώνας: ΦΡΑΤΖΗ- ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ
Διαιτητής: ΓΡΕΣΟΣ
Βοηθοί: ΒΕΝΕΤΗΣ- ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ


Niki Giannoulidou

 
Niki Giannoulidou