0
Δημοσιεύτηκε 4 Μαρ 2016, 17:18   /   ΑΘΛΗΤΙΚΑ
 
 

Αγώνες & διαιτητές του Σαββατοκύριακου στη Φθιώτιδα

  
26η αγωνιστική Α΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας

Σάββατο 5-3-2016 ΩΡΑ: 15.30

 

Αγώνας: ​ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

Διαιτητής: ​ ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ

Βοηθοί: ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ-ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ

Αγώνας: ​ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ –ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

Διαιτητής: ​ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ

Βοηθοί: ΔΟΣΚΟΡΗΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Αγώνας: ​ΡΑΧΕΣ-ΕΝΩΣΗ 2010

Διαιτητής: ​ΜΠΛΟΥΝΑΣ

Βοηθοί: ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ-ΖΑΦΕΙΡΗΣ

Αγώνας: ​ΣΤΥΛΙΔΑ-ΑΤΑΛΑΝΤΗ

Διαιτητής: ​ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί: ΚΑΛΥΒΑΣ-ΜΠΕΛΛΗΣ

Αγώνας: ​ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ- ΚΑΛΑΠΟΔΙ

Διαιτητής: ​ΚΟΥΔΑΣ

Βοηθοί: ΚΟΜΗΤΗΣ-ΜΑΡΑΝΔΙΑΝΟΣ

Αγώνας: ​ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ- ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΣΤΥΛΙΔΑΣ

Διαιτητής: ​ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί: ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ-ΖΙΩΓΑΣ

Αγώνας: ​ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ

Διαιτητής: ​ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί: ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ- ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ

Αγώνας: ​ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ-ΚΗΦΙΣΟΣ

Διαιτητής: ​ΞΑΡΧΑΣ

Βοηθοί: ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ-ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

Αγώνας: ​ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ-ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ

Διαιτητής: ​ΤΖΟΒΑΡΑΣ

Βοηθοί: ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ

 22η αγωνιστική Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας Σάββατο 5-3-2016 ΩΡΑ: 15.30

Αγώνας: ​ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ

Διαιτητής: ​ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

Βοηθοί: ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ-ΜΟΥΣΤΑΚΑ Ε

Αγώνας: ​ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ ΓΗΠ ΡΟΔΙΤΣΑΣ

Διαιτητής: ​ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Βοηθοί: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ- ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ

Αγώνας: ​ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ -ΑΡΧΑΝΙ

Διαιτητής: ​ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ

Βοηθοί: ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ-ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Αγώνας: ​ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ -ΔΙΒΡΗ

Διαιτητής: ​ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί: ΠΟΥΓΚΑΚΙΩΤΗΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Αγώνας: ​ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ

Διαιτητής: ​ΣΤΑΘΑΡΑΣ

Βοηθοί: ΔΟΔΟΓΛΟΥ- ΓΡΕΣΣΟΣ

Αγώνας: ​ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ -ΚΑΛΑΜΑΚΙ

Διαιτητής: ​ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί: ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ Δ-ΚΟΛΟΒΟΣ

16η αγωνιστική Γ΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας Σάββατο 5-3-2016 ώρα 16.00

Αγώνας: ​ΓΙΑΝΙΤΣΟΥ-ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΓΗΠ ΑΡΚΙΤΣΑΣ

Διαιτητής: ​ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί: ΡΕΜΙ-ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

Αγώνας: ​ΗΡΑΚΛΗΣ/ΑΚΑΔΗΜΙΑ-ΦΡΑΝΤΖΗ ΓΗΠ ΕΠΣΦ ΑΝΑΒΟΛΗ

 Πρωτάθλημα Παίδων Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας Κυριακή 6-3-2016 ΩΡΑ: 10.30

Αγώνας: ​ΑΙΑΝΤΑΣ Α΄- ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΩΡΑ: 12.30 ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ

Διαιτητής: ​ΓΡΕΣΣΟΣ

Βοηθοί: ΡΕΜΙ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Αγώνας: ​ΦΡΑΝΤΖΗ- ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ ΩΡΑ: 10.00 ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ

Διαιτητής: ​ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

Βοηθοί: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ-ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Αγώνας: ​ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΣΤΥΛΙΔΑΣ-ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

Διαιτητής: ​ΚΟΛΟΒΟΣ

Βοηθοί: ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ Δ- ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ

 

 

 

 

 

 

 

22η αγωνιστική Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας Κυριακή 6-3-2016 ΩΡΑ: 15.30

Αγώνας: ​ΠΑΝΖΕΛΙΑΚΟΣ-ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ

Διαιτητής: ​ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ

Βοηθοί: ΔΟΣΚΟΡΗΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Αγώνας: ​ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ-ΚΟΜΝΗΝΟΣ

Διαιτητής: ​ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί: ΜΑΡΑΝΔΙΑΝΟΣ-ΔΟΔΟΓΛΟΥ

Αγώνας: ​ΣΚΑΡΦΕΙΑ-ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92

Διαιτητής: ​ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί: ΖΙΩΓΑΣ-ΡΕΜΙ

Αγώνας: ​ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ- ΡΕΓΚΙΝΙ

Διαιτητής: ​ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ

Βοηθοί: ΚΟΝΤΟΣ-ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ

Αγώνας: ​ΜΑΛΙΑΚΟΣ-ΓΛΥΦΑ

Διαιτητής: ​ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Βοηθοί: ΚΟΛΟΒΟΣ-ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

Αγώνας: ​ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΧΙΝΟΥ

Διαιτητής: ​ΚΟΥΔΑΣ

Βοηθοί: ΑΥΓΕΡΗΣ- ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ

Αγώνας: ​ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ -ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ

Διαιτητής: ​ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

Βοηθοί: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΖΑΡΟΝΙΚΟΛΑΣ

Αγώνας: ​ΗΡΑΚΛΗΣ/ΑΚΑΔΗΜΙΑ-ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΓΗΠ ΕΠΣΦ

Διαιτητής: ​ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ

Βοηθοί: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ-ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

Αγώνας: ​ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ-ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ

Διαιτητής: ​ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ

Βοηθοί: ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ

Αγώνας: ​ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΜΟΥΡΙΟΥ-ΤΣΟΥΚΑ

Διαιτητής: ​ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ

Βοηθοί: ΤΣΑΜΑΣΙΩΤΗ-ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Αγώνας: ​ΒΡΑΧΑ-ΚΑΛΥΒΙΑ

Διαιτητής: ​ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

Βοηθοί: ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ-ΓΡΕΣΣΟΣ

Αγώνας: ​ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ ΓΗΠ ΠΛΑΤΥΣΤΟΜΟΥ

Διαιτητής: ​ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ

Βοηθοί: ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ-ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας: ​ΟΜΒΡΟΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ

Διαιτητής: ​ΣΤΑΘΑΡΑΣ

Βοηθοί: ΚΑΚΛΗ-ΣΚΑΡΛΑΣ

Αγώνας: ​ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ-ΕΚΚΑΡΑ ΓΗΠ ΜΕΛΙΤΑΙΑΣ

Διαιτητής: ​ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί: ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ Δ-ΠΕΤΕΙΝΟΣ


Niki Giannoulidou