Κυριακή, 16 Ιουνίου, 2024
Μυρμιδόνες Στυλίδας • Αθλητικός Σύλλογος MMA
Κουτσούκου • Κέντρο Ειδικών Θεραπειών

Αγώνες & διαιτητές του Σαββατοκύριακου στη Φθιώτιδα


14η αγωνιστική Α΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 

Σάββατο 10-12-2016 ΩΡΑ: 15:00

Αγώνας: ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ -ΣΤΥΛΙΔΑ 

Διαιτητής: ΤΣΑΒΟΣ

Βοηθοί: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ -ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Αγώνας: ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΚΑΛΑΠΟΔΙ 

Διαιτητής: ΜΠΛΟΥΝΑΣ

Βοηθοί: ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ- ΔΟΣΚΟΡΗΣ

Αγώνας: ΗΡΑΚΛΗΣ ΡΟΔΙΤΣΑΣ/ΑΚΑΔΗΜΙΑ-ΚΑΛΥΒΙΑ ΓΗΠ ΕΠΣΦ

Διαιτητής: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί: ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ- ΚΟΝΤΟΣ

Αγώνας: ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ –ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ

Διαιτητής: ΣΤΑΥΡΟΥ

Βοηθοί: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤ-ΚΟΜΗΤΗΣ

Αγώνας: ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ ΓΗΠ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

Διαιτητής: ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί: ΖΙΩΓΑΣ – ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ

Αγώνας: ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ –ΟΜΒΡΟΣ 

Διαιτητής: ΚΟΥΔΑΣ

Βοηθοί: ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ-ΡΟΥΣΚΑΣ

Αγώνας: ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ –ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 

Διαιτητής: ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί: ΖΑΦΕΙΡΗΣ –ΠΑΓΙΟΥΛΑΣ 

Αγώνας: ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ-ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

Διαιτητής: ΞΑΡΧΑΣ

Βοηθοί: ΠΙΛΑΤΟΣ -ΒΕΝΕΤΗΣ

Αγώνας: ΕΝΩΣΗ 2010 – ΜΑΛΕΣΙΝΑ 0-3 χ.α.


13η αγωνιστική Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας

Σάββατο 10-12-2016 ΩΡΑ: 15:00


Αγώνας: ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ-ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ

Διαιτητής: ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ

Βοηθοί: ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ -ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

Αγώνας: ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ-ΜΑΛΙΑΚΟΣ 

Διαιτητής: ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Βοηθοί: ΠΟΥΓΚΑΚΙΩΤΗΣ -ΖΑΡΟΝΙΚΟΛΑΣ

Αγώνας: ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ ΓΗΠ ΡΑΧΩΝ 

Διαιτητής: ΣΩΣΩΝΗΣ

Βοηθοί: ΒΛΑΧΟΣ-ΦΡΑΝΤΖΗ

Αγώνας: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ –ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ

Διαιτητής: ΤΖΟΒΑΡΑΣ

Βοηθοί: ΣΚΑΡΛΑΣ-ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ


8η αγωνιστική ΝΕΩΝ Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας

Σάββατο 10-12-2016 ΩΡΑ: 10:30


Αγώνας: ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ ΓΗΠ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ

Διαιτητής: ΑΝΑΒΟΛΗ

Βοηθοί: 

Αγώνας: ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ 

Διαιτητής: ΡΟΥΣΚΑΣ

Βοηθοί: ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ -ΖΑΡΟΝΙΚΟΛΑΣ

Αγώνας: ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ-ΚΗΦΙΣΟΣ 

Διαιτητής: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Βοηθοί: ΒΕΝΕΤΗΣ- ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
8η αγωνιστική ΠΑΙΔΩΝ Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 

Κυριακή 11-12-2016 ΩΡΑ: 10:30 
Αγώνας: ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Α΄- ΦΡΑΝΤΖΗ Α΄ ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ

Διαιτητής: ΦΡΑΝΤΖΗ

Βοηθοί: ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ- ΒΕΝΕΤΗΣ

13η αγωνιστική Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδα

Κυριακή 11-12-2016 ΩΡΑ: 15:00


Αγώνας: ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ – ΡΕΓΚΙΝΙ ΓΗΠ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ

Διαιτητής: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί: ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ -ΠΕΤΕΙΝΟΣ

Αγώνας: ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92-ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ

Διαιτητής: ΚΟΝΤΟΣ

Βοηθοί: ΒΕΝΕΤΗΣ-ΖΙΩΓΑΣ

Αγώνας: ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ -ΚΟΜΝΗΝΟΣ

Διαιτητής: ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ

Βοηθοί: ΔΟΣΚΟΡΗΣ -ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗΣ

Αγώνας: ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ- ΣΚΑΡΦΕΙΑ

Διαιτητής: ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί: ΖΑΦΕΙΡΗΣ – ΚΟΜΗΤΗΣ

Αγώνας: ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ -ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ

Διαιτητής: ΣΩΣΩΝΗΣ

Βοηθοί: ΑΥΓΕΡΗΣ -ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ

Αγώνας: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ ΓΗΠ ΕΠΣΦ

Διαιτητής: ΚΟΛΟΒΟΣ

Βοηθοί: ΒΛΑΧΟΣ – ΣΚΑΡΛΑΣ

Αγώνας: ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ -ΓΛΥΦΑ

Διαιτητής: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί: ΦΡΑΝΤΖΗ –ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ 

Αγώνας: ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΑ ΓΗΠ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ

Διαιτητής: ΣΤΑΜΑΤΗΣ 

Βοηθοί: ΚΑΚΛΗ – ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Αγώνας: ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ-ΤΣΟΥΚΑ ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ ΩΡΑ 12.30

Διαιτητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

Βοηθοί: ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ -ΤΣΑΜΑΣΙΩΤΗ

Αγώνας: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ-ΦΡΑΝΤΖΗ ΓΗΠ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

Διαιτητής: ΛΑΘΥΡΗΣ

Βοηθοί: ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ -ΠΑΠΠΑ

Αγώνας: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ-ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ

Διαιτητής: ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί: ΡΟΥΣΚΑΣ- ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Αγώνας: ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ- ΘΥΕΛΑΛ ΡΟΔΩΝΙΑΣ ΓΗΠ ΚΑΣΤΡΙΟΥ 

Διαιτητής: ΣΤΑΥΡΟΥ

Βοηθοί: ΔΟΔΟΓΛΟΥ – ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ

Αγώνας: ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ- ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΜΟΥΡΙΟΥ ΓΗΠ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ 

Διαιτητής: ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί: ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ – ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ

Αγώνας: ΠΛΑΤΥΣΤΟΜΟ – ΓΙΑΝΙΤΣΟΥ 4ος ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ

Διαιτητής: ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

- Διαφήμιση -

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.


Τελευταία Νέα

- Διαφήμιση -
Stylida FM • Ραδιοφωνικός Σταθμός

Περισσότερα Άρθρα

- Διαφήμιση -
Kalantzis Bros • Αποφράξεις - Μεταφορές Λυμάτων