Σάββατο, 25 Μαΐου, 2024
Κουτσούκου • Κέντρο Ειδικών Θεραπειών
Μυρμιδόνες Στυλίδας • Αθλητικός Σύλλογος MMA

Αγώνες & διαιτητές του Σαββατοκύριακου στη Φθιώτιδα

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Σάββατο 07/10/2017 ώρα 16.00

Αγώνας: ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝ/ΝΟΥ-ΚΑΜΜ.ΒΟΥΡΛΑ

Διαιτητής: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

Βοηθοί: ΣΚΟΥΡΑΣ-ΠΙΛΑΤΟΣ

Αγώνας: ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ-ΟΜΒΡΟΣ

Διαιτητής: ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί: ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΚΟΛΟΒΟΣ

Αγώνας: ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ-ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ

Διαιτητής: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί: ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ-ΠΕΤΕΙΝΟΣ

Αγώνας: ΑΣΤΗΡ ΑΓ.ΣΕΡΑΦΕΙΜ-ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ 2011

Διαιτητής: ΞΑΡΧΑΣ

Βοηθοί: ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ-ΣΚΑΡΛΑΣ

Αγώνας: ΣΤΥΛΙΔΑ-ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ

Διαιτητής: ΜΠΛΟΥΝΑΣ

Βοηθοί: ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ-ΚΟΜΗΤΗΣ

Αγώνας: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ-ΚΑΛΑΠΟΔΙ

Διαιτητής: ΤΖΟΒΑΡΑΣ

Βοηθοί: ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗΣ

Αγώνας: ΚΗΦΙΣΣΟΣ-ΑΤΑΛΑΝΤΗ

Διαιτητής: ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Βοηθοί: ΚΑΚΛΗ-ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ Χ.

1η αγωνιστική Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας

Σάββατο 07/10/2017 ΩΡΑ: 16.00

Αγώνας: ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ-ΚΟΜΝΗΝΟΣ

Διαιτητής: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ.

Βοηθοί: ΖΑΡΟΝΙΚΟΛΑΣ-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Ι.

Αγώνας: ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΓΛΥΦΑ

Διαιτητής: ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Βοηθοί: ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ-ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ

Αγώνας: ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ-ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ

Διαιτητής : ΤΣΑΒΟΣ

Βοηθοί: ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ-ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας: ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ-ΑΝΑΓ.ΔΥΤ.ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ Γηπ. Αμουριου ώρα 15.30

Διαιτητής: ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ

Βοηθοί: ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΠΡΕΚΗΣ

1η αγωνιστική Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας

Κυριακή ΩΡΑ: 16.00

Αγώνας: ΗΡΑΚΛΕΙΑ-ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ

Διαιτητής: ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Βοηθοί: ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ-ΜΠΛΕΤΣΑΣ

Αγώνας: ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ-ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ

Διαιτητής: ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ

Βοηθοί: ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ

Αγώνας: ΡΕΓΚΙΝΙ-ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ Γηπ. Μωλου

Διαιτητής: ΤΣΑΒΟΣ

Βοηθοί: ΚΛΕΙΤΣΑΚΗΣ-ΚΑΛΤΣΗΣ

Αγώνας: ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ-ΣΚΑΡΦΕΙΑ

Διαιτητής: ΖΩΓΑΣ

Βοηθοί: ΚΟΛΟΒΟΣ-ΦΑΡΜΑΚΗΣ

Αγώνας: ΔΙΒΡΗ-ΜΑΛΙΑΚΟΣ Γηπ.ΕΠΣΦ

Διαιτητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ.

Βοηθοί: ΚΟΜΗΤΗΣ-ΚΙΤΟΣ

Αγώνας: ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Γηπ.ΕΠΣΦ Ωρα 12.00

Διαιτητής: ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί: ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΥ-ΜΠΡΕΚΗΣ

Αγώνας: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Γηπ.Αμουριου

Διαιτητής: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί: ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ

Αγώνας: ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ-ΚΑΛΥΒΙΑ

Διαιτητής: ΛΑΘΥΡΗΣ

Βοηθοί: ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ-ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ Χ.

Αγώνας: ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ-ΤΣΟΥΚΑ

Διαιτητής: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί: ΒΛΑΧΟΣ-ΠΙΛΑΤΟΣ

Αγώνας: ΑΝΑΓ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ-ΦΡΑΝΤΖΗ Γηπ. Μακρακωμης

Διαιτητής: ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ Ε.

Βοηθοί: ΚΑΚΛΗ-ΣΚΟΥΡΑΣ

Αγώνας: ΑΤΡ.ΠΑΛ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Διαιτητής: ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί: ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ-ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

- Διαφήμιση -

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.


Τελευταία Νέα

Το κινητό πολυϊατρείο «ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ» του Οργανισμού «Το Χαμόγελο του Παιδιού» στην Πελασγία

     Από τη Δευτέρα 3 Ιουνίου έως και την Τετάρτη 5 Ιουνίου 2024, στο πλαίσιο της Δράσης Προληπτικής Ιατρικής / Οδοντιατρικής «ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ»...
- Διαφήμιση -
Stylida FM • Ραδιοφωνικός Σταθμός

Περισσότερα Άρθρα

- Διαφήμιση -