0
Δημοσιεύτηκε 16 Απρ 2015, 15:28   /   ΑΘΛΗΤΙΚΑ
 
 

Αγώνες & διαιτητές του Σαββατοκύριακου στη Φθιώτιδα

agiasmos proponisi aos 2 630x472 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΠΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΕΠΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2014 2015

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 33 η αγωνιστική

Σάββατο 18-4-2015  ΩΡΑ: 17:00

 

Αγώνας:   ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

Διαιτητής:                  ΜΠΛΟΥΝΑΣ

Βοηθοί:          ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ-ΚΑΚΛΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ

Αγώνας:   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΕΝΩΣΗ 2010     ΓΗΠ ΑΝΘΗΛΗΣ

Διαιτητής:                  ΞΑΡΧΑΣ

Βοηθοί:          ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ-ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ

Αγώνας:   ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ

Διαιτητής:                  ΚΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:          ΚΑΛΥΒΑΣ ΒΑΣ-ΚΟΝΤΟΣ

Αγώνας:   ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ-ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:                  ΤΖΟΒΑΡΑΣ

Βοηθοί:          ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ

Αγώνας:   ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ-ΣΤΥΛΙΔΑ

Διαιτητής:                  ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ

Βοηθοί:          ΔΟΣΚΟΡΗΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

Αγώνας:   ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ-ΚΑΛΑΠΟΔΙ

Διαιτητής:                  ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί:          ΣΚΑΡΛΑΣ-ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ

Αγώνας:   ΑΡΧΑΝΙ-ΚΗΦΙΣΣΟΣ

Διαιτητής:                  ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί:           ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ-ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:   ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ

Διαιτητής:                  ΣΤΑΥΡΟΥ

Βοηθοί:          ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ-ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Σάββατο 18-2015  ΩΡΑ: 17:00

Αγώνας:   ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ-ΟΜΒΡΟΣ

Διαιτητής:                  ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Βοηθοί:          ΠΑΠΠΑ-ΜΠΕΛΛΗΣ

Αγώνας:   ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ-ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ

Διαιτητής:                  ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ

Βοηθοί:          ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠ

Αγώνας:   ΚΑΛΑΜΑΚΙ-ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ   ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ

Διαιτητής:                  ΣΩΣΩΝΗΣ

Βοηθοί:          ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ-ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:   ΡΑΧΕΣ -ΓΛΥΦΑ

Διαιτητής:                  ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:          ΠΟΥΓΚΑΚΙΩΤΗΣ-ΤΖΟΥΒΑΡΑΣ

Αγώνας:   ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ-ΠΑΝΖΕΛΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:                  ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί:          ΠΕΤΕΙΝΟΣ-ΒΑΣΤΑΚΗΣ

 

 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Σάββατο 18-4-2015  ΩΡΑ: 10:30

Αγώνας:   ΦΡΑΝΤΖΗ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ   ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ   ΩΡΑ: 12.30

Διαιτητής:                  ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ

Βοηθοί:          ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ-ΚΟΛΟΒΟΣ

Αγώνας:  ΑΙΑΝΤΑΣ Α΄- ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ   ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ ΩΡΑ: 10.30

Διαιτητής:                  ΚΟΛΟΒΟΣ

Βοηθοί:          ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ-ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  ΝΕΩΝ Σάββατο 18-4-2015 

Αγώνας:  ΑΚΑΔΗΜΙΑ /ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ  ΓΗΠ ΕΠΣΦ ΩΡΑ: 15.30

Διαιτητής:                  ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:          ΚΟΛΟΒΟΣ-ΚΑΛΥΒΑΣ ΑΝΤ

 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Κυριακή 19-4-2015  ΩΡΑ: 17:00

Αγώνας:   ΔΙΒΡΗ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ        ΓΗΠ ΓΑΛΑΝΕΙΚΩΝ

Διαιτητής:                              ΣΤΑΘΑΡΑΣ

Βοηθοί:                  ΤΣΙΛΙΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΣΚΟΥΡΑΣ

Αγώνας:   ΒΙΤΩΛΗ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΤΑΙΑΣ

Διαιτητής:                              ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ

Βοηθοί:                  ΜΑΓΚΑΣ Χ-ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:   ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ-ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ

Διαιτητής:                              ΣΤΑΥΡΟΥ

Βοηθοί:                  ΒΑΣΤΑΚΗΣ-ΓΡΕΣΣΟΣ

Αγώνας:   ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ-ΒΡΑΧΑ

Διαιτητής:                              ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ

Βοηθοί:                  ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΣΙΑΠΑΣ

Αγώνας:   ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΣΤΥΛΙΔΑΣ   ΓΗΠ ΣΤΥΛΙΔΑΣ

Διαιτητής:                              ΚΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:                  ΚΟΛΟΒΟΣ-ΚΑΛΥΒΑΣ ΑΑΝΤ

Αγώνας:   ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

Διαιτητής:                              ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ.

Βοηθοί:                  ΤΣΙΑΒΟΣ-ΜΠΕΛΛΗΣ

Αγώνας:   ΚΑΛΥΒΙΑ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ/ΗΡΑΚΛΗΣ

Διαιτητής:                              ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Βοηθοί:                  ΜΟΥΣΤΑΚΑ-ΜΑΓΚΑΣ Κ.

Αγώνας:   ΑΕΝΑ-ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:                              ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:                  ΚΑΛΥΒΑΣ Β.-ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ

Αγώνας:   ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ-ΣΚΑΡΦΕΙΑ

Διαιτητής:                              ΖΩΓΑΣ

Βοηθοί:                  ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ-ΖΑΦΕΙΡΗΣ

Αγώνας:   ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92-ΡΕΓΚΙΝΙ

Διαιτητής:                              ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί:                  ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Α.-ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

Αγώνας:   ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ-ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ

Διαιτητής:                              ΚΟΝΤΟΣ

Βοηθοί:                  ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗΣ-ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:   ΗΡΑΚΛΕΙΑ-ΚΟΜΝΗΝΟΣ

Διαιτητής:                              ΠΕΤΕΙΝΟΣ

Βοηθοί:                  ΒΛΑΧΟΣ-ΒΕΝΕΤΗΣ

Αγώνας:   ΜΑΚΡΗ-  ΤΣΟΥΚΑ         ΩΡΑ: 16.00

Διαιτητής:                              ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

Βοηθοί:                  ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ-ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  ΝΕΩΝ Κυριακή 19-4-2015  ΩΡΑ: 10:30

Αγώνας:  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ-ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ    ΓΗΠ ΕΠΣΦ   ΩΡΑ:  10.30

Διαιτητής:              ΠΕΤΕΙΝΟΣ

Βοηθοί:                  ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ-ΓΡΕΣΣΟΣ

Ο Σ.Δ.Π. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ και η Ε.Δ./Ε.Π.Σ.ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ   εκφράζουν τα θερμά τους συλλυπητήρια για το θάνατο του παλιού συνάδελφου  διαιτητή  Ιωάννη Χαλβαντζή.

Ευχόμαστε ανάπαυση της ψυχής του  και καλή δύναμη στους οικείους του.


ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ./Σ.Δ.Π.Φ.  & ΤΗΝ   Ε.Δ./Ε.Π.Σ.Φ


Ο Πρόεδρος Ο Γενικός Γραμματέας
Σπυρόπουλος Ιωάννης Παπακώστας 


Niki Giannoulidou

 
Niki Giannoulidou