Παρασκευή, 29 Μαρτίου, 2024
Κουτσούκου • Κέντρο Ειδικών Θεραπειών

Α.Ο.Σ.-Σπερχειάδα :7-1(Δηλώσεις προπονητή & φωτογραφίες)

Πραγματοποιήθηκε σήμερα το απόγευμα στο γήπεδο της Στυλίδας το φιλικό παιχνίδι μεταξύ του Α.Ο.Στυλίδας και της Σπερχειάδας 2005.

Άνετη η επικράτηση της ομάδας της Στυλίδας με 7-1,που ανέβασε ρυθμούς στο 2ο ημίχρονο ,

το σκορ άνοιξε η ομάδα της Σπερχειάδας  στο 24ο λεπτό ,ενώ στο υπόλοιπο του παιχνιδιού υπήρξε σαφής υπεροχή της ομάδας της Στυλίδας η οποία κατάφερε να βάλει 7 γκολ.

Οι σκόρερ για τον Α.Ο.Σ ήταν οι εξής: Ν.Λέντας(3),Επίσκοπος (1),Λιανός (1), Ζωγράφος (1),Τσάμης (1).

Επόμενο φιλικό για τον Α.Ο.Σ. την Τετάρτη 28 Αυγούστου στις 6.00 το απόγευμα με αντίπαλο τον Αγρότη Λιανοκλαδίου.