0
Δημοσιεύτηκε 6 Σεπ 2013, 15:58   /   ΑΘΛΗΤΙΚΑ
 
 

Αυτό το Σαββατοκύριακο Α.Ο.Στυλίδας,Α.Ο.Ραχέων και Γλύφα στη μάχη του Κυπέλλου

kypello 300x170 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΣΤΥΛΙΔΑΣ ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ 2013 2014 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΧΙΝΟΥ ΓΛΥΦΑ Α.Ο. ΣΤΥΛΙΔΑΣ Α.Ο. ΡΑΧΕΩΝ Το Σάββατο 7 και την Κυριακή 8 Σεπτεμβρίου θα πραγματοποιηθούν οι πρώτοι αγώνες για την Α’ Φάση Κυπέλλου Ερασιτεχνών Φθιώτιδας.

Α.Ο.Στυλίδας , Α.Ο.Ραχέων και Γλύφα είναι οι ομάδες της περιοχής μας που θα αγωνιστούν αυτό το Σαββατοκύριακο ενώ το Σάββατο 14 Σεπτεμβρίου θα γίνουν και τα παιχνίδια για τους :Κεραυνός Βαθυκοίλου,Κένταυρος Αχινού,Προμηθέας Στυλίδας και Πελασγιακός .

Δείτε τα αντίπαλα ζευγάρια και τις διαιτητικές τριάδες για το Σάββατο 7 και την Κυριακή 8 Σεπτεμβρίου

ΚΥΠΕΛΛΟ Α΄ΦΑΣΗ

 Σάββατο 7-9-2013        ώρα : 16.30

  •  ΡΕΓΚΙΝΙ-ΚΗΦΙΣΟΣ         ΓΗΠ. ΡΕΓΚΙΝΙΟΥ

Διαιτητής:        ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Βοηθοί:   ΑΥΓΕΡΗΣ Η – ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

  • ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ     ΓΗΠ.ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ

Διαιτητής:    ΚΟΝΤΟΣ Βοηθοί: ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ Β-ΤΖΟΥΒΑΡΑΣ Δ

  • ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ-ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ       ΓΗΠ.ΜΩΛΟΥ

Διαιτητής:       ΤΖΟΒΑΡΑΣ Βοηθοί:  ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤ-ΖΑΦΕΙΡΗΣ

  • ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ-ΛΑΡΥΜΝΑ              ΓΗΠ. ΚΑΜ. ΒΟΥΡΛΩΝ

Διαιτητής:         ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ Βοηθοί:   ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ-ΦΙΛΝΤΙΣΗΣ

  • ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ-ΕΞΑΡΧΟΣ             ΓΗΠ.ΜΑΡΤΙΝΟΥ

Διαιτητής:       ΓΚΑΛΙΜΑΝΗΣ Βοηθοί:   ΣΚΑΡΛΑΣ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

  • ΕΝΩΣΗ 2010-ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ                          ΓΗΠ. ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

Διαιτητής:    ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ Βοηθοί:  ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ-ΒΛΑΧΟΣ

  • ΤΣΟΥΚΑ-ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ 2005   ΓΗΠ.

Διαιτητής:     ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ Βοηθοί:    ΠΑΠΠΑ-ΚΑΛΥΒΑΣ

  • Ν.ΚΡΙΚΕΛΟ-ΑΚΑΔ.ΠΟΔ. ΛΑΜΙΑΣ       ΓΗΠ. Ν.ΚΡΙΚΕΛΟΥ

Διαιτητής:       ΣΤΑΜΑΤΗΣ Βοηθοί:        ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ-ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ

  • ΡΑΧΕΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ                     ΓΗΠ.ΡΑΧΩΝ

Διαιτητής:     ΤΣΙΟΡΤΟΣ Βοηθοί:    ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ-ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ

  • ΣΤΥΛΙΔΑ-ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ               ΓΗΠ.ΣΤΥΛΙΔΑΣ

Διαιτητής:         ΤΣΑΒΟΣ Βοηθοί:       ΔΑΪΤΣΙΩΤΗ -ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ

 

Κυριακή  8-9-2013        ώρα : 16.30

  • ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92-ΜΑΛΕΣΙΝΑ               ΓΗΠ.ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ

Διαιτητής:        ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Βοηθοί:  ΖΙΩΓΑΣ-ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗΣ

  • ΚΟΜΝΗΝΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΓ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ             ΓΗΠ.ΚΟΜΝΗΝΑΣ

Διαιτητής:    ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ Βοηθοί:  ΧΑΝΗΣ-ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ

  • ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ-ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ                                ΓΗΠ.ΕΛΑΤΕΙΑΣ

Διαιτητής:       ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ Βοηθοί: ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ-ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ

  • ΚΑΛΑΠΟΔΙ-ΚΑΜ.ΒΟΥΡΛΑ                            ΓΗΠ.ΚΑΛΑΠΟΔΙΟΥ

Διαιτητής:       ΜΠΛΟΥΝΑΣ Βοηθοί:   ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ

  • ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ-ΑΓΡΟΤΗΣ ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ ΓΗΠ.ΖΗΛΕΥΤΟΥ

Διαιτητής:      ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Βοηθοί:   ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ-ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ

  • ΑΕΝΑ ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ                                 ΓΗΠ. Ν. ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ

Διαιτητής:    ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ Βοηθοί:  ΜΠΕΛΛΗΣ-ΚΟΝΤΟΣ Β

  • ΔΙΒΡΗ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ/ΗΡΑΚΛΗΣ       ΓΗΠ.

Διαιτητής:      ΛΑΘΥΡΗΣ Βοηθοί:    ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΕΛ

  •  ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ-ΓΛΥΦΑ                          ΓΗΠ ΕΠΣΦ

Διαιτητής:          ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ Βοηθοί:    ΚΑΚΛΗ ΙΦ-ΠΟΥΓΚΑΚΙΩΤΗΣ   

 

 


Niki Giannoulidou

 
Niki Giannoulidou