Παρασκευή, 14 Ιουνίου, 2024
Μυρμιδόνες Στυλίδας • Αθλητικός Σύλλογος MMA
Κουτσούκου • Κέντρο Ειδικών Θεραπειών

Β΄Φθιώτιδας: Η κλήρωση των play-offs και play out σε 1ο και 2ο όμιλο


Στα γραφεία της ΕΠΣ Φθιώτιδας πραγματοποιήθηκε το μεσημέρι της Τετάρτης (9/3) η κλήρωση των play-offs και play-out στον 1ο και τον 2ο όμιλο της Β’ κατηγορίας. Η πρεμιέρα θα διεξαχθεί το Σαββατοκύριακο 19-20 Μαρτίου.

Αναλυτικά η κλήρωση των Play Offs για τον 1ο όμιλο:
Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική

Αστέρας Αγίου Σεραφείμ-Αγρότης Τραγάνας

Προοδευτική Λάρυμνας-Παρνασσός Αμφίκλειας
2η Αγωνιστική

Αγρότης Τραγάνας-Προοδευτική Λάρυμνας

Παρνασσός Αμφίκλειας-Αστέρας Αγίου Σεραφείμ
3η Αγωνιστική

Προοδευτική Λάρυμνας-Αστέρας Αγίου Σεραφείμ

Αγρότης Τραγάνας-Παρνασσός Αμφίκλειας
Β’ ΓΥΡΟΣ
4η Αγωνιστική

Αγρότης Τραγάνας-Αστέρας Αγίου Σεραφείμ

Παρνασσός Αμφίκλειας-Προοδευτική Λάρυμνας
5η Αγωνιστική

Προοδευτική Λάρυμνας-Αγρότης Τραγάνας

Αστέρας Αγίου Σεραφείμ-Παρνασσός Αμφίκλειας
6η Αγωνιστική

Αστέρας Αγίου Σεραφείμ-Προοδευτική Λάρυμνας

Παρνασσός Αμφίκλειας-Αγρότης Τραγάνας
Αναλυτικά η κλήρωση των Play Out για τον 1ο όμιλο:
Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική

Καινούριο-Σκάρφεια

Πανζελιακός-Κομνηνός
2η Αγωνιστική

Σκάρφεια-Πανζελιακός

Κομνηνός-Καινούριο
3η Αγωνιστική

Πανζελιακός-Καινούριο

Σκάρφεια-Κομνηνός
Β’ ΓΥΡΟΣ
4η Αγωνιστική

Σκάρφεια-Καινούριο

Κομνηνός-Πανζελιακός
5η Αγωνιστική

Πανζελιακός-Σκάρφεια

Καινούριο-Κομνηνός
6η Αγωνιστική

Καινούριο-Πανζελιακός

Κομνηνός-Σκάρφεια
Αναλυτικά η κλήρωση των Play Offs για τον 2ο όμιλο
Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική

Νίκη Αγίας Παρασκευής-Ηρακλής Ροδίτσας/Ακαδημία

Μαγνησιακός-Κένταυρος Αχινού
2η Αγωνιστική

Ηρακλής Ροδίτσας/Ακαδημία-Μαγνησιακός

Κένταυρος Αχινού-Νίκη Αγίας Παρασκευής
3η Αγωνιστική

Μαγνησιακός-Νίκη Αγίας Παρασκευής

Ηρακλής Ροδίτσας/Ακαδημία-Κένταυρος Αχινού
Β’ ΓΥΡΟΣ
4η Αγωνιστική

Ηρακλής Ροδίτσας/Ακαδημία-Νίκη Αγίας Παρασκευής

Κένταυρος Αχινού-Μαγνησιακός
5η Αγωνιστική

Μαγνησιακός-Ηρακλής Ροδίτσας/Ακαδημία

Νίκη Αγίας Παρασκευής-Κένταυρος Αχινού
6η Αγωνιστική

Νίκη Αγίας Παρασκευής-Μαγνησιακός

Κένταυρος Αχινού-Ηρακλής Ροδίτσας/Ακαδημία

Αναλυτικά η κλήρωση των Play Out για τον 2ο όμιλο:
Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική

Μαλιακός-Πελασγιακός

ΠΑΟ Ανθήλης-Θύελλα Μεγάλης Βρύσης
2η Αγωνιστική

Πελασγιακός-ΠΑΟ Ανθήλης

Θύελλα Μεγάλης Βρύσης-Μαλιακός
3η Αγωνιστική

ΠΑΟ Ανθήλης-Μαλιακός

Πελασγιακός-Θύελλα Μεγάλης Βρύσης
Β’ ΓΥΡΟΣ
4η Αγωνιστική

Πελασγιακός-Μαλιακός

Θύελλα Μεγάλης Βρύσης-ΠΑΟ Ανθήλης
5η Αγωνιστική

ΠΑΟ Ανθήλης-Πελασγιακός

Μαλιακός-Θύελλα Μεγάλης Βρύσης
6η Αγωνιστική

Μαλιακός-ΠΑΟ Ανθήλης

Θύελλα Μεγάλης Βρύσης-Πελασγιακός

- Διαφήμιση -

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.


Τελευταία Νέα

Θάνατος λουόμενης στην παραλία της Κουβέλας

Χωρίς τις αισθήσεις της ανασύρθηκε σήμερα από της παραλία της Κουβέλας μια 70χρονη. Οι λουόμενοι αντιλήφθηκαν την 70χρονη που είχε...
- Διαφήμιση -
Stylida FM • Ραδιοφωνικός Σταθμός

Περισσότερα Άρθρα

- Διαφήμιση -
Kalantzis Bros • Αποφράξεις - Μεταφορές Λυμάτων