0
Δημοσιεύτηκε 22 Αυγ 2013, 11:34   /   ΑΘΛΗΤΙΚΑ
 
 

Δείτε όλο τo πρόγραμμα της Α1 Ε.Π.Σ.Φθιώτιδας και του κυπέλλου

Στα γραφεία της Ε.Π.Σ.Φθιώτιδας πραγματοποιήθηκε το απόγευμα της Τετάρτης (21/8) η κλήρωση του αγωνιστικού προγράμματος της Α1 Φθιώτιδας και της Α΄ φάσης του κυπέλλου ερασιτεχνών στο νομό.

dsc 61911 ΣΤΥΛΙΔΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΕΠΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2013 2014 ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ 2013 2014 ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Ε.Π.Σ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ Α.Ο. ΣΤΥΛΙΔΑΣ *

Το πρωτάθλημα θα ξεκινήσει το Σάββατο 14 Σεπτεμβρίου και το κύπελλο το Σαββατοκύριακο 7-8 Σεπτεμβρίου.

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα του πρώτου γύρου της Α1 Φθιώτιδας και τα ζευγάρια που ανέδειξε η κλήρωση στο κύπελλο.

dsc 62251 ΣΤΥΛΙΔΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΕΠΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2013 2014 ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ 2013 2014 ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Ε.Π.Σ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ Α.Ο. ΣΤΥΛΙΔΑΣ *

Α1 ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (14/9, 16:30)

ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ/ΗΡΑΚΛΗΣ
ΕΝΩΣΗ 2010 – ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΑΓΡΟΤΗΣ ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ – ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ.ΤΙΘΟΡΕΑΣ
ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ – ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ
ΑΡΗΣ ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΤΑΛΑΝΤΗ
ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ – ΣΤΥΛΙΔΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΜΑΛΕΣΙΝΑ
ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ – ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ – ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ 2005

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (21/9, 16:30)

ΕΝΩΣΗ 2010 – ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ/ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΓΡΟΤΗΣ ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ
ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ.ΤΙΘΡΕΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ – ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ
ΑΤΑΛΑΝΤΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΣΤΥΛΙΔΑ – ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ
ΜΑΛΕΣΙΝΑ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ
ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ – ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ 2005

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (28/9, 16:30)

ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ – ΑΓΡΟΤΗΣ ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ
ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ – ΕΝΩΣΗ 2010
ΑΡΗΣ ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ/ΗΡΑΚΛΗΣ
ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ.ΤΙΘΟΡΕΑΣ
ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ – ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ – ΑΤΑΛΑΝΤΗ
ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ 2005 – ΣΤΥΛΙΔΑ
ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ – ΜΑΛΕΣΙΝΑ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΤΕΤΑΡΤΗ 2/10, 16:30)

ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ – ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ
ΑΓΡΟΤΗΣ ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΕΝΩΣΗ 2010 – ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ/ΗΡΑΚΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ
ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ.ΤΙΘΟΡΕΑΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ
ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ – ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ 2005
ΑΤΑΛΑΝΤΗ – ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ
ΣΤΥΛΙΔΑ – ΜΑΛΕΣΙΝΑ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (5/10, 16:00)

ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ – ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΓΡΟΤΗΣ ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ
ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ – ΕΝΩΣΗ 2010
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ/ΗΡΑΚΛΗΣ
ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ 2005 – ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ – ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ.ΤΙΘΟΡΕΑΣ
ΜΑΛΕΣΙΝΑ – ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ
ΣΤΥΛΙΔΑ – ΑΤΑΛΑΝΤΗ

dsc 61941 ΣΤΥΛΙΔΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΕΠΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2013 2014 ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ 2013 2014 ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Ε.Π.Σ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ Α.Ο. ΣΤΥΛΙΔΑΣ *

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (12/10, 16:00)

ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ – ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ – ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ
ΑΓΡΟΤΗΣ ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ
ΕΝΩΣΗ 2010 – ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ 2005
ΑΚΑΔΗΜΙΑ/ΗΡΑΚΛΗΣ – ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΜΑΛΕΣΙΝΑ
ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ.ΤΙΘΟΡΕΑΣ – ΣΤΥΛΙΔΑ
ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ – ΑΤΑΛΑΝΤΗ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (19/10, 16:00)

ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΓ.ΚΩΝ/ΟΥ
ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ 2005 – ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ
ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ – ΑΓΡΟΤΗΣ ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ
ΜΑΛΕΣΙΝΑ – ΕΝΩΣΗ 2010
ΣΤΥΛΙΔΑ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ/ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΤΑΛΑΝΤΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ – ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ.ΤΙΘΟΡΕΑΣ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (26/10, 16:00)

ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ – ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ
ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ – ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ 2005
ΑΡΗΣ ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ
ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ – ΜΑΛΕΣΙΝΑ
ΑΓΡΟΤΗΣ ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ – ΣΤΥΛΙΔΑ
ΕΝΩΣΗ 2010 – ΑΤΑΛΑΝΤΗ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ/ΗΡΑΚΛΗΣ – ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ.ΤΙΘΟΡΕΑΣ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (2/11, 15:00)

ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ
ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ 2005 – ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ
ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΜΑΛΕΣΙΝΑ – ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ
ΣΤΥΛΙΔΑ – ΑΡΗΣ ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΑΤΑΛΑΝΤΗ – ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ
ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ – ΑΓΡΟΤΗΣ ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ
ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ.ΤΙΘΟΡΕΑΣ – ΕΝΩΣΗ 2010
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ/ΗΡΑΚΛΗΣ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (9/11, 15:00)

ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ 2005 – ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ – ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ
ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ – ΜΑΛΕΣΙΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΣΤΥΛΙΔΑ
ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ – ΑΤΑΛΑΝΤΗ
ΑΡΗΣ ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ
ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ – ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ.ΤΙΘΟΡΕΑΣ
ΑΓΡΟΤΗΣ ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ/ΗΡΑΚΛΗΣ – ΕΝΩΣΗ 2010

dsc 62321 ΣΤΥΛΙΔΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΕΠΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2013 2014 ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ 2013 2014 ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Ε.Π.Σ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ Α.Ο. ΣΤΥΛΙΔΑΣ *

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (16/11, 15:00)

ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ – ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ
ΜΑΛΕΣΙΝΑ – ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ 2005
ΣΤΥΛΙΔΑ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΛΑΡΥΜΝΑΣ
ΑΤΑΛΑΝΤΗ – ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ
ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ.ΤΙΘΟΡΕΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ/ΗΡΑΚΛΗΣ – ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ
ΕΝΩΣΗ 2010 – ΑΓΡΟΤΗΣ ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΤΕΤΑΡΤΗ 20/11, 15:00)

ΜΑΛΕΣΙΝΑ – ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ
ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ – ΣΤΥΛΙΔΑ
ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ 2005 – ΑΤΑΛΑΝΤΗ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ – ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ
ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ – ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ.ΤΙΘΟΡΕΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ/ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΕΝΩΣΗ 2010
ΑΓΡΟΤΗΣ ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ – ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (23/11, 15:00)

ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ – ΣΤΥΛΙΔΑ
ΑΤΑΛΑΝΤΗ – ΜΑΛΕΣΙΝΑ
ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ – ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ
ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ.ΤΙΘΟΡΕΑΣ – ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ 2005
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ/ΗΡΑΚΛΗΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ
ΕΝΩΣΗ 2010 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΓΡΟΤΗΣ ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ
ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΥ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (30/11, 15:00)

ΑΤΑΛΑΝΤΗ – ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ
ΣΤΥΛΙΔΑ – ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ
ΜΑΛΕΣΙΝΑ – ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ.ΤΙΘΟΡΕΑΣ
ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ 2005 – ΑΚΑΔΗΜΙΑ/ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ – ΕΝΩΣΗ 2010
ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ – ΑΓΡΟΤΗΣ ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (7/12, 15:00)

ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ – ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ
ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ.ΤΙΘΟΡΕΑΣ – ΑΤΑΛΑΝΤΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΣΤΥΛΙΔΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ/ΗΡΑΚΛΗΣ – ΜΑΛΕΣΙΝΑ
ΕΝΩΣΗ 2010 – ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ
ΑΓΡΟΤΗΣ ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ – ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ 2005
ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ
ΑΡΗΣ ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ
ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (14/12, 15:00)

ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ.ΤΙΘΟΡΕΑΣ – ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ
ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΑΤΑΛΑΝΤΗ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ/ΗΡΑΚΛΗΣ
ΣΤΥΛΙΔΑ – ΕΝΩΣΗ 2010
ΜΑΛΕΣΙΝΑ – ΑΓΡΟΤΗΣ ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ
ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ – ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ
ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ 2005 – ΑΡΗΣ ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (21/12, 15:00)

ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ/ΗΡΑΚΛΗΣ – ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ.ΤΙΘΟΡΕΑΣ
ΕΝΩΣΗ 2010 – ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ
ΑΓΡΟΤΗΣ ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ – ΑΤΑΛΑΝΤΗ
ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ – ΣΤΥΛΙΔΑ
ΑΡΗΣ ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΜΑΛΕΣΙΝΑ
ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ – ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ 2005
ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ

dsc 62091 ΣΤΥΛΙΔΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΕΠΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2013 2014 ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ 2013 2014 ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Ε.Π.Σ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ Α.Ο. ΣΤΥΛΙΔΑΣ *

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – Α΄ ΦΑΣΗ
(7-8 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΤΑΛΑΝΤΗ ΄92 – ΜΑΛΕΣΙΝΑ
ΡΕΓΚΙΝΙ – ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ.ΤΙΘΟΡΕΑΣ
ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΚΟΜΝΗΝΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΑΤΑΛΑΝΤΗ – ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ
ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ
ΚΑΛΑΠΟΔΙ – ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ
ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ
ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΞΑΡΧΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΣΕΡΑΦΕΙΜ – ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ – ΑΓΡΟΤΗΣ ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ 2010 – ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ
Α.Ε.ΝΕΑΣ ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΤΣΟΥΚΑ – ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ 2005
ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ – ΜΑΚΡΗ 2007
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ – ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ
ΒΙΤΩΛΗ – ΑΡΧΑΝΙ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π.ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ – ΒΡΑΧΑ
ΤΥΜΦΡΗΣΤΟΣ – ΚΑΛΥΒΙΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ 2011

3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΙΒΡΗ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ/ΗΡΑΚΛΗΣ
ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΛΑΜΙΑΣ
ΡΑΧΕΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΣΤΥΛΙΔΑ – ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ
ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ – ΓΛΥΦΑ
ΑΙΑΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΣΤΥΛΙΔΑΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ – ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ
ΟΜΒΡΟΣ ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ – ΒΑΡΔΑΤΕΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΘΗΛΗΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΧΙΝΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΑ

Ο ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΤΑΙΑΣ ΠΕΡΝΑ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΑΣΗ ΧΩΡΙΣ ΑΓΩΝΑ

dsc 62271 ΣΤΥΛΙΔΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΕΠΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2013 2014 ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ 2013 2014 ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Ε.Π.Σ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ Α.Ο. ΣΤΥΛΙΔΑΣ *

 starsports.gr


Niki Giannoulidou

 
Niki Giannoulidou