Σάββατο, 25 Μαΐου, 2024
Κουτσούκου • Κέντρο Ειδικών Θεραπειών
Μυρμιδόνες Στυλίδας • Αθλητικός Σύλλογος MMA

Κύπελλο Φθιώτιδας: Φωτορεπορτάζ από τον αγώνα Α.Ο.Στυλίδας- Κεραυνός Βαθυκοίλου

ΑΟΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ (1)

Πρεμιέρα στο Κύπελλο Ερασιτεχνών Φθιώτιδας σήμερα 6 Σεπτεμβρίου και στο ΔΑΚ Στυλίδας πραγματοποιήθηκε ο αγώνας Α.Ο.Στυλίδας-Κεραυνός Βαθυκοίλου.

Εύκολη νίκη για τους γηπεδούχους που επικράτησαν της αντίπαλης ομάδας με σκορ 5-0 με γκολ  των Λάγιου(2) , Καυκιά (2) και Άγγελου Βαρυπάτη (1).

Δείτε φωτογραφίες του αγώνα

ΑΟΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ (2) ΑΟΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ (3) ΑΟΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ (4) ΑΟΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ (5) ΑΟΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ (6) ΑΟΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ (7) ΑΟΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ (8) ΑΟΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ (9) ΑΟΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ (10) ΑΟΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ (11) ΑΟΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ (12) ΑΟΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ (13) ΑΟΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ (14) ΑΟΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ (15) ΑΟΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ (16) ΑΟΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ (17) ΑΟΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ (18) ΑΟΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ (19) ΑΟΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ (20) ΑΟΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ (21)Ακολουθούν τα αποτελέσματα της ημέρας μέσω του starsports.gr

Τα αποτελέσματα:

1ος ΟΜΙΛΟΣ
Οπούντιος Μαρτίνου-Προοδευτική Λάρυμνας 0-1
Μαλεσίνα-Δάφνη Λιβανατών 2-0
Ρεπό: Ελατειακός

Η βαθμολογία:
Μαλεσίνα 3
Προοδευτική Λάρυμνας 3
Οπούντιος Μαρτίνου 0
Δάφνη Λιβανατών 0
Ελατειακός 0

Η 2η αγωνιστική (9/9):
Προοδευτική Λάρυμνας-Μαλεσίνα
Δάφνη Λιβανατών-Ελατειακός
Ρεπό: Οπούντιος Μαρτίνου

2ος ΟΜΙΛΟΣ
Άρης Αγίου Κωνσταντίνου-Αστέρας Αγίου Σεραφείμ 0-1
Καμενα Βούρλα-Παμμωλιακός 3-2
Ρεπό: Νέο Κρίκελλο

Η βαθμολογία:
Καμένα Βούρλα 3
Αστέρας Αγίου Σεραφείμ 3
Άρης Αγ. Κων/νου 0
Παμμωλιακός 0
Νέο Κρίκελλο 0

Η 2η αγωνιστική (9/9):
Αστέρας Αγίου Σεραφείμ-Καμένα Βούρλα
Παμμωλιακός-Νέο Κρίκελλο
Ρεπό: Άρης Αγίου Κωνσταντίνου

3ος ΟΜΙΛΟΣ
Αταλάντη-Κηφισσός 3-1
Καλαπόδι-Ρεγγίνι 0-0
Ρεπό: Παρνασσός

Η βαθμολογία:
Αταλάντη 3
Καλαπόδι 1
Ρεγγίνι 1
Κηφισσός 0
Παρνασσός 0

Η 2η αγωνιστική (9/9):
Κηφισσός-Καλαπόδι
Ρεγγίνι-Παρνασσός
Ρεπό: Αταλάντη

4ος ΟΜΙΛΟΣ
Στυλίδα-Κεραυνός Βαθυκοίλου 5-0
ΑΕ Εχιναίων-Ευρυτανικός 0-4
Ρεπό: Δίβρη

Η βαθμολογία:
Στυλίδα 3
Ευρυτανικός 3
ΑΕ Εχιναίων 0
Κεραυνός Βαθυκοίλου 0
Δίβρη 0

Η 2η αγωνιστική (9/9):
Κεραυνός Βαθυκοίλου-ΑΕ Εχιναίων
Ευρυτανικός-Δίβρη
Ρεπό: Στυλίδα

5ος ΟΜΙΛΟΣ
Όμβρος-Αστέρας Σταυρού 3-1
Δόξα Μοσχοχωρίου-Αναγέννηση Δυτικής Φθιώτιδας 3-1
Ρεπό: Καλύβια

Η βαθμολογία:
Δόξα Μοσχοχωρίου 3
Όμβρος 3
Αστέρας Σταυρού 0
Αναγέννηση Δυτικής Φθιώτιδας 0
Καλύβια 0

Η 2η αγωνιστική (9/9):
Αστέρας Σταυρού-Δόξα Μοσχοχωρίου
Αναγέννηση Δυτικής Φθιώτιδας-Καλύβια
Ρεπό: Όμβρος

- Διαφήμιση -
Κουτσούκου • Κέντρο Ειδικών Θεραπειών

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.


Τελευταία Νέα

Το κινητό πολυϊατρείο «ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ» του Οργανισμού «Το Χαμόγελο του Παιδιού» στην Πελασγία

     Από τη Δευτέρα 3 Ιουνίου έως και την Τετάρτη 5 Ιουνίου 2024, στο πλαίσιο της Δράσης Προληπτικής Ιατρικής / Οδοντιατρικής «ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ»...
- Διαφήμιση -
Stylida FM • Ραδιοφωνικός Σταθμός

Περισσότερα Άρθρα

- Διαφήμιση -
Kalantzis Bros • Αποφράξεις - Μεταφορές Λυμάτων