Πρεμιέρα του Πρωταθλήματος της Α’ Φθιώτιδας σήμερα και η ομάδα της Στυλίδας αντιμετώπισε τη Μαλεσίνα στο γήπεδο της τελευταίας.
Με ελλείψεις βασικών παικτών ο Α.Ο.Σ. λόγω τραυματισμού ( Αλεξίου και Μπίκος) έκανε μια σχετικά καλή εμφάνιση αλλά δεν κατάφερε να πάρει τους τρεις βαθμούς.

Η 11άδα της Μαλεσίνας

Κοκονδύνης, Πάππος, Πίσκοπος, Δ. Λέντας, Τσαμαδιάς, Κ. Δέδες, Δ. Γκανάς, Ν. Λέντας, Ρούσσης, Φουρλεμάδης, Λελούδας.

Η 11άδα της Στυλίδας

Αλεξανδρής, Τσιλίκας, Πισπιρίγκος, Ζωγράφος, Κουφιώτης, Τέγος, Τσάμης, Γ. Τσόντζορας, Παπαδήμος, Παπαναστασίου, Καραπέτσας.

Το 1ο ημίχρονο έληξε με σκορ 1-0 με γκολ του Νίκου Λέντα, μεταγραφικό απόκτημα της γηπεδούχου από την ομάδα της Στυλίδας ,ενώ με την έναρξη του 2ου ημιχρόνου ο ίδιος παίκτης έκανε το 2-0.
Η ομάδα της Στυλίδας έχασε δύο πολύ καλές ευκαιρίες να ισοφαρίσει.