Παρασκευή, 29 Μαρτίου, 2024
Κουτσούκου • Κέντρο Ειδικών Θεραπειών

Μεγάλη νίκη για τον Α.Ο.Σ. εκτός έδρας !

ΣΤΥΛΙΔΑ-ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ (13)

Πρώτη νίκη και μάλιστα εκτός έδρας σημείωσε η ομάδα της πόλης μας στο πλαίσιο της 3ης αγωνιστικής του 4ου Ομίλου της Γ’ Εθνικής.

ΣΤΥΛΙΔΑ-ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ (29)

Με την Στυλίδα να προηγείται στο ημίχρονο με γκολ του Καραλή στο 43′ στο Δημοτικό γήπεδο Σοφάδων ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο για την ομάδα του Β. Καραγιάννη που προσπάθησε είχε δύο τρεις ευκαιρίες πριν το γκολ των φιλοξενουμένων αλλά δεν κατάφερε να σκοράρει.

Η ομάδα του Μακρυχωρίου πίεσε για την ισοφάριση και το κατάφερε στο 59′ με τον Κατσιγιάννη ενώ αμέσως μετά ο ίδιος παίκτης έχασε σπουδαία ευκαιρία για την πλήρη ανατροπή. Στο 65′ η ομάδα της Στυλίδας με κοντινό πλασέ κατάφερε να νικήσει τον Τρούκη αποκτώντας εκ νέου προβάδισμα στο σκορ (1-2).

Απόλλων Μακρυχωρίου: Τρούκης, Κουλοκτσής, Τζιλός, Ισούφης, Τεντουλούρης Απ., Τζουμάκης, Κοντοβάς, Κρανιώτης, Κατσιγιάννης, Μυριώτης, Τεντουλούρης Δ.

Στυλίδα: Μήτσιου, Τέγος, Στυλιανός. Ζωγράφοςς, Μάγιος, Μπουσάι, Καραλής, Καψιώτης, Κολντρέου, Βαρυπάτης, Καμίδης.

showthumb.php showthumb-1.php showthumb-2.php showthumb-3.php showthumb-4.php showthumb-5.php showthumb-6.php showthumb-7.php