Κουτσούκου • Κέντρο Ειδικών Θεραπειών

Νηρηίδες Φθίας-Αγ.Παρασκευή :0-3 (φωτογραφίες και δηλώσεις προπονητών)

ΝΗΡΗΙΔΕΣ ΦΘΙΑΣ -ΑΓ (54)

Μια πολύ καλή ομάδα αντιμετώπισαν σήμερα στο γήπεδο της Στυλίδας οι Νηρηίδες Φθίας.

Στο 1ο ημίχρονο οι δύο ομάδες ισοδύναμες έπαιξαν πολύ καλό ποδόσφαιρο με συνεχείς αντεπιθέσεις.

Το σκηνικό άλλαξε όταν στα πρώτα λεπτά  του 2ου ημιχρόνου η Αγ.Παρασκευή έκανε το 0-1.

Όπως δήλωσε και ο προπονητής των Νηρηίδων Φθίας Νίκος Αποστόλου ,η Αγ.Παρασκευή είναι μια ομάδα με εμπειρία και θα μπορούσε άνετα να παίζει στη B’ κατηγορία.

Οι Νηρηίδες Φθίας αγωνίστηκαν μέχρι τέλους  με πάθος αλλά δεν έβαλαν τη μπάλα στα αντίπαλα δίχτυα ,ενώ λίγο πριν το τέλος δέχτηκαν ακόμη δύο γκολ.

Το τελικό σκορ 0-3 υπέρ της Αγ.Παρασκευής (Τοπαλίδη 2 γκολ, Πετράκη 1 γκολ) που διατηρούν την πρώτη θέση στον όμιλο.

ΝΗΡΗΙΔΕΣ ΦΘΙΑΣ-ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ)

Δείτε πλούσιο φωτορεπορτάζ από το stilida.com καθώς και  τις δηλώσεις των προπονητών των δύο ομάδων,Γιάννη Γιαννόγλου και Νίκου Αποστόλου.