0
Δημοσιεύτηκε 6 Φεβ 2015, 18:36   /   ΑΘΛΗΤΙΚΑ
 
 

Οι αγώνες & οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στη Φθιώτιδα

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ / Ε.Π.Σ.ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
Email: [email protected]
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 22η
Σάββατο 7-2-2015 ΩΡΑ: 15:30

Αγώνας: ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
Διαιτητής: ​ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί: ​ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ-ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ.
Αγώνας: ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ-ΑΡΧΑΝΙ ΓΗΠ ΜΩΛΟΥ​
Διαιτητής: ​ΞΑΡΧΑΣ
Βοηθοί: ​ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ-ΣΚΑΡΛΑΣ
Αγώνας: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ-ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ
Διαιτητής: ​ΣΩΣΩΝΗΣ
Βοηθοί: ​ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΠΕΛΗΣ
Αγώνας: ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ
Διαιτητής: ​ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί: ​ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΖΑΦΕΙΡΗΣ
Αγώνας: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΚΗΦΙΣΟΣ
Διαιτητής: ​ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ
Βοηθοί: ​ΚΑΛΥΒΑΣ Β.-ΑΥΓΕΡΗΣ
Αγώνας: ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ-ΚΑΛΑΠΟΔΙ ΓΗΠ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ
Διαιτητής: ​​ΤΖΟΒΑΡΑΣ
Βοηθοί: ​ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ.-ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ
Αγώνας: ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ-ΣΤΥΛΙΔΑ
Διαιτητής: ​ ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ
Βοηθοί: ​ΔΟΣΚΟΡΗΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
Αγώνας: ΕΝΩΣΗ 2010-ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ
Διαιτητής: ​ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Βοηθοί: ​ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ-ΜΟΥΣΤΑΚΑ Ε

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Σάββατο 7-2-2015 ΩΡΑ: 15:30
Αγώνας: ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ-ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ
Διαιτητής: ​ΜΠΛΟΥΝΑΣ
Βοηθοί: ​ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ
Αγώνας: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ-ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ
Διαιτητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
Βοηθοί: ​ΠΑΠΠΑ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠ
Αγώνας: ΚΑΛΑΜΑΚΙ-ΜΑΚΡΗ 2007
Διαιτητής: ​ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ
Βοηθοί: ​ΤΣΙΛΙΚΑ-ΣΤΟΦΩΡΟΣ
Αγώνας: ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ-ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ
Διαιτητής: ​ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ
Βοηθοί: ​ΒΕΛΟΥΤΣΟΣ-ΒΕΝΕΤΗΣ
Αγώνας: ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ-ΚΑΛΥΒΙΑ
Διαιτητής: ​ΚΟΥΔΑΣ
Βοηθοί: ​ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ-ΒΑΣΤΑΚΗΣ
Αγώνας: ΓΛΥΦΑ-ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Διαιτητής: ​ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Βοηθοί: ​ΚΟΜΗΤΗΣ-ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας: ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΧΙΝΟΥ-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
Διαιτητής: ​ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί: ​ΠΟΥΓΚΑΚΙΩΤΗΣ ΣΠ.-ΚΑΛΥΒΑΣ ΑΝΤ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Σάββατο 7-2-2015 ΩΡΑ: 15:30
Αγώνας: ΝΕΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΜΟΥΡΙΟΥ
Διαιτητής: ΣΤΑΥΡΟΥ
Βοηθοί: ​ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ-ΠΙΛΑΤΟΣ
Αγώνας: ΜΑΛΙΑΚΟΣ-ΒΑΡΔΑΤΕΣ
Διαιτητής: ​ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ Β.
Βοηθοί: ​ΠΕΤΕΙΝΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Θ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Σάββατο 7-2-2015 ΩΡΑ: 10:30
Αγώνας: ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ-ΠΟΔ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΟΚΡΙΔΑΣ
Διαιτητής: ​ΣΤΑΥΡΟΥ​​
Αγώνας: ΦΡΑΝΤΖΗ-ΑΙΑΝΤΑΣ Α
Διαιτητής: ​ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Αγώνας: ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ-ΑΙΑΝΤΑΣ Β ΓΗΠ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ
Διαιτητής: ΣΤΟΦΟΡΟΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ
Κυριακή 8-2-2015 ΩΡΑ: 11:00
Αγώνας: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
Διαιτητής: ​ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
Κυριακή 08-02-2015 ΩΡΑ: 15:30
Αγώνας: ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ- ΗΡΑΚΛΕΙΑ
Διαιτητής: ​ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ
Βοηθοί: ​ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤ.-ΚΑΚΛΗ
Αγώνας: ΚΟΜΝΗΝΟΣ-ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτητής: ​ΣΤΑΥΡΟΥ
Βοηθοί: ​​​ΖΩΓΑΣ-ΠΑΤΑΓΙΑΣ
Αγώνας: ΡΕΓΓΙΝΙ-ΣΚΑΡΦΕΙΑ
Διαιτητής: ​ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Βοηθοί: ​ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ-ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας: ΠΑΝΖΕΛΙΑΚΟΣ-ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ
Διαιτητής: ​ΚΟΝΤΟΣ
Βοηθοί: ​​ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ-ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗΣ​
Αγώνας: ΒΡΑΧΑ-ΒΙΤΩΛΗ
Διαιτητής: ​ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί: ​ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ-ΚΟΛΟΒΟΣ
Αγώνας: ΤΣΟΥΚΑ-ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ ΓΗΠ ΜΑΚΡΗΣ
Διαιτητής: ​ΣΩΣΩΝΗΣ
Βοηθοί: ​ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ-ΣΚΑΡΛΑΣ
Αγώνας: ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ -ΟΜΒΡΟΣ
Διαιτητής: ​ΜΠΛΟΥΝΑΣ
Βοηθοί: ​ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΓΡΕΣΣΟΣ
Αγώνας: ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΤΑΙΑΣ-ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ
Διαιτητής: ​ΚΟΥΔΑΣ
Βοηθοί: ​ΜΠΕΛΛΗΣ-ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
Αγώνας: ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ-ΑΕΝΑ
Διαιτητής: ​ΠΕΤΕΙΝΟΣ
Βοηθοί: ​ΜΑΓΚΑΣ Χ.-ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ
Αγώνας: ΔΙΒΡΗ-ΡΑΧΕΣ
Διαιτητής: ​ΤΖΟΒΑΡΑΣ
Βοηθοί: ​ΖΑΦΕΙΡΗΣ-ΜΑΓΚΑΣ Κ
Αγώνας: ΑΚΑΔΗΜΙΑ/ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
Διαιτητής: ​ΧΑΝΗΣ
Βοηθοί: ​ΤΣΙΛΙΚΑ-ΣΙΑΠΠΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
Κυριακή 08-02-2015 ΩΡΑ: 15:30
Αγώνας: ΕΚΚΑΡΑ -ΚΑΣΤΡΙ
Διαιτητής: ​ΣΤΑΘΑΡΑΣ
Βοηθοί: ​ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Θ.
Αγώνας: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ-ΠΛΑΤΥΣΤΟΜΟ
Διαιτητής: ​ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Α.
Βοηθοί: ​ΜΟΥΣΤΑΚΑ-ΣΚΟΥΡΑΣ
Αγώνας: ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΘΕΡΜΟΠΥΛΕΣ ΑΝΑΒΟΛΗ
Διαιτητής: ​ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ.
Βοηθοί: ​ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΒΕΛΟΥΤΣΟΣ
Αγώνας: ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ-ΓΙΑΝΙΤΣΟΥ
Διαιτητής: ​ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί: ​ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠ.-ΤΖΟΥΒΑΡΑΣ
Ε. Δ. / Ε.Π.Σ.Φ


Niki Giannoulidou

 
Niki Giannoulidou