0
Δημοσιεύτηκε 27 Φεβ 2015, 18:59   /   ΑΘΛΗΤΙΚΑ
 
 

Οι αγώνες & οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στη Φθιώτιδα

img 0995 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2014 2015 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΕΠΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΠΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΕΠΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2014 2015
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 25η
Σάββατο 28-2-2015 ΩΡΑ: 15:30

Αγώνας: ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ
Διαιτητής: ​ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Βοηθοί: ​ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ.-ΚΑΛΥΒΑΣ Β
Αγώνας: ΚΗΦΙΣΟΣ-ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ
Διαιτητής: ​ΚΟΥΔΑΣ
Βοηθοί: ​ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ
Αγώνας: ΚΑΛΑΠΟΔΙ-ΑΡΧΑΝΙ
Διαιτητής: ​ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ
Βοηθοί: ​ΔΟΣΚΟΡΗΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
Αγώνας: ΣΤΥΛΙΔΑ-ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ
Διαιτητής: ​ΣΩΣΩΝΗΣ
Βοηθοί: ​ ΚΟΜΗΤΗΣ-ΒΛΑΧΟΣ
Αγώνας: ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ-ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ
Διαιτητής: ​ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ
Βοηθοί: ​ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ
Αγώνας: ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ
Διαιτητής: ​ΜΠΛΟΥΝΑΣ
Βοηθοί: ​ΜΠΕΛΗΣ-ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ
Αγώνας: ΕΝΩΣΗ 2010-ΑΤΑΛΑΝΤΗ
Διαιτητής: ​ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί: ​ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ.-ΚΑΚΛΗ
Αγώνας: ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ-ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Διαιτητής: ​ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ
Βοηθοί: ​ΖΑΦΕΙΡΗΣ-ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Σάββατο 28-2-2015 ΩΡΑ: 15:30
Αγώνας: ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ-ΔΙΒΡΗ
Διαιτητής: ​ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ
Βοηθοί: ​ΠΟΥΓΚΑΚΙΩΤΗΣ-ΤΣΙΛΙΚΑ Β
Αγώνας: ΓΛΥΦΑ-ΑΕΝΑ
Διαιτητής: ​ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ.
Βοηθοί: ​ΠΙΛΑΤΟΣ-ΒΑΣΤΑΚΗΣ
Αγώνας: ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΧΙΝΟΥ-ΡΑΧΕΣ
Διαιτητής: ​ΤΖΟΒΑΡΑΣ
Βοηθοί: ​ΣΚΑΡΛΑΣ-ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ
Αγώνας: ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ- ΚΑΛΥΒΙΑ ΓΗΠ ΕΠΣΦ
Διαιτητής: ​ΣΤΑΘΑΡΑΣ
Βοηθοί: ​ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ-ΧΑΝΗΣ
Αγώνας: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ
Διαιτητής: ​ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί: ​ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ-ΣΙΑΠΠΑΣ
Αγώνας: ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ –ΒΙΤΩΛΗ ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ
Διαιτητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
Βοηθοί: ​ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΕΛΕΝΗ – ΠΕΤΕΙΝΟΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Σάββατο 28-2-2015 ΩΡΑ: 15:30
Αγώνας: ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ ΓΗΠ ΔΑΜΑΣΤΑΣ
Διαιτητής: ​ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί: ​ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ- ΣΤΟΦΟΡΟΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
Κυριακή 1-3-2015 ΩΡΑ: 15:30
Αγώνας: ΠΛΑΤΥΣΤΟΜΟ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΜΟΥΡΙΟΥ
Διαιτητής: ​ΠΕΤΕΙΝΟΣ
Βοηθοί: ​ ΖΑΦΕΙΡΗΣ-ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας: ΘΕΡΜΟΠΥΛΕΣ -ΒΑΡΔΑΤΕΣ
Διαιτητής: ​ΣΤΟΦΟΡΟΣ
Βοηθοί: ​ΤΖΟΥΒΑΡΑΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠ
Αγώνας: ΕΚΚΑΡΑ-ΑNΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ
Διαιτητής: ΣΤΑΥΡΟΥ
Βοηθοί: ​ΜΑΓΚΑΣ Κ-ΜΑΓΚΑΣ Χ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Σάββατο 28-2-2015 ΩΡΑ: 10:30
Αγώνας: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
Διαιτητής: ​ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ​
Αγώνας: ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΦΡΑΝΤΖΗ
Διαιτητής: ​ΣΤΑΥΡΟΥ​
Αγώνας: ΑΙΑΝΤΑΣ Α-ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ
Διαιτητής: ​ΣΤΟΦΟΡΟΣ​
Αγώνας: ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ-ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Διαιτητής: ​ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ
Κυριακή 1-3-2015 ΩΡΑ: 10:30
Αγώνας: ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΗΠ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ
Διαιτητής: ​ΣΤΟΦΟΡΟΣ
Αγώνας: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ ΓΗΠ ΕΠΣΦ
Διαιτητής: ​ΣΤΑΥΡΟΥ
Αγώνας: ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
Διαιτητής: ​ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Αγώνας: ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ/ΗΡΑΚΛΗΣ
Διαιτητής: ​ΠΕΤΕΙΝΟΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Κυριακή 1-3-2015 ΩΡΑ: 15:30
Αγώνας: ΚΟΜΝΗΝΟΣ-ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ
Διαιτητής: ​ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ
Βοηθοί: ​ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ-ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ
Αγώνας: ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ- ΗΡΑΚΛΕΙΑ
Διαιτητής: ​ΚΟΥΔΑΣ
Βοηθοί: ​ΚΑΛΥΒΑΣ Β -ΜΠΕΛΗΣ
Αγώνας: ΡΕΓΚΙΝΙ-ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ
Διαιτητής: ​ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί: ​ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ- ΒΕΝΕΤΗΣ
Αγώνας: ΠΑΝΖΕΛΙΑΚΟΣ-ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92
Διαιτητής: ​ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί: ​ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ-ΧΑΝΗΣ
Αγώνας: ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ-ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτητής: ​ΚΟΝΤΟΣ
Βοηθοί: ​ΖΩΓΑΣ- ΓΡΕΣΣΟΣ
Αγώνας: ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ
Διαιτητής: ​ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ
Βοηθοί: ​ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΕΛΕΝΗ-ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Αγώνας: ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΣΤΥΛΙΔΑΣ-ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Διαιτητής: ​ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Βοηθοί: ​ΚΑΚΛΗ-ΚΑΛΥΒΑΣ Α.
Αγώνας: ΒΡΑΧΑ-ΚΑΛΑΜΑΚΙ
Διαιτητής: ​ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Βοηθοί: ​ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ- ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Θ
Αγώνας: ΤΣΟΥΚΑ-ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΓΗΠ ΜΑΚΡΗΣ
Διαιτητής: ​ΣΤΑΥΡΟΥ
Βοηθοί: ​ΚΟΛΟΒΟΣ-ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας: ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ-ΜΑΚΡΗ
Διαιτητής: ​ΣΤΑΘΑΡΑΣ
Βοηθοί: ​ΜΕΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΣΚΟΥΡΑΣ
Αγώνας: ΟΜΒΡΟΣ –ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ
Διαιτητής: ​ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ
Βοηθοί: ​ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ-ΣΚΑΡΛΑΣ
Αγώνας: ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΤΑΙΑΣ-ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ
Διαιτητής: ​ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί: ​ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ Β.-ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

 


Niki Giannoulidou

 
Niki Giannoulidou