0
Δημοσιεύτηκε 13 Μαρ 2015, 18:30   /   ΑΘΛΗΤΙΚΑ
 
 

Οι αγώνες & οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στη Φθιώτιδα

1506 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΕΠΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΠΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΕΠΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2014 2015

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 27η αγωνιστική

Σάββατο 14-03-2015  ΩΡΑ: 16:00

 

Αγώνας:   ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΚΑΛΑΠΟΔΙ

Διαιτητής:                  ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Βοηθοί:          ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ.-ΚΑΚΛΗ

Αγώνας:  ΣΤΥΛΙΔΑ-ΚΗΦΙΣΟΣ

Διαιτητής:                  ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Βοηθοί:          ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ-ΒΛΑΧΟΣ

Αγώνας:  ΠΑΜΩΛΙΑΚΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

Διαιτητής:                  ΤΖΟΒΑΡΑΣ

Βοηθοί:          ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ-ΖΑΦΕΙΡΗΣ

Αγώνας:  ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ-ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ

Διαιτητής:                  ΚΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:          ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ-ΚΑΛΥΒΑΣ Β.

Αγώνας:  ΕΝΩΣΗ 2010-ΑΡΧΑΝΙ

Διαιτητής:                  ΣΩΣΩΝΗΣ

Βοηθοί:          ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ.

Αγώνας:  ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ-ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ

Διαιτητής:                  ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

Βοηθοί:          ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ-ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ

Αγώνας:  ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ

Διαιτητής:                  ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ

Βοηθοί:          ΣΚΑΡΛΑΣ-ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ

Αγώνας:  ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

Διαιτητής:                  ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί:          ΚΟΜΗΤΗΣ-ΜΠΕΛΗΣ

 

 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

 Σάββατο 14-03-2015  ΩΡΑ: 16:00

Αγώνας:   ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92

Διαιτητής:                           ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ

Βοηθοί:                ΒΑΣΤΑΚΗΣ-ΣΤΑΥΡΟΥ

Αγώνας:  ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΧΙΝΟΥ-ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:                           ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ

Βοηθοί:                ΚΟΜΗΤΗΣ-ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ

Αγώνας:  ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΔΙΒΡΗ ΓΗΠ ΕΠΣΦ

Διαιτητής:                           ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί:                ΤΖΟΥΒΑΡΑΣ-ΒΕΝΕΤΗΣ

Αγώνας:  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ-ΤΣΟΥΚΑ   ΓΗΠ ΜΑΚΡΗΣ

Διαιτητής:                           ΑNΑΓΝΩΣΤΟΥ

Βοηθοί:                ΠΑΠΠΑ-ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:  ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ-ΚΑΛΑΜΑΚΙ  ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ

Διαιτητής:                           ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:                ΠΟΥΓΚΑΚΙΩΤΗΣ-ΓΡΕΣΣΟΣ

Αγώνας:  ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ-ΜΑΚΡΗ

Διαιτητής:                           ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ.

Βοηθοί:                ΚΑΛΥΒΑΣ Α.-ΤΣΙΛΙΚΑ

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ

 Σάββατο 14-03-2015  ΩΡΑ: 10:30

Αγώνας:  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ-ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ   ΓΗΠ ΕΠΣΦ

Διαιτητής:           ΣΤΑΥΡΟΥ

Βοηθοί:                ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ-ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ

Αγώνας:   ΦΡΑΝΤΖΗ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ  ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ

Διαιτητής:           ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ

Βοηθοί:  ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ-ΒΕΝΕΤΗΣ

Αγώνας:  ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ   ΓΗΠ ΔΑΜΑΣΤΑΣ

Διαιτητής:           ΠΕΤΕΙΝΟΣ

Βοηθοί:  ΚΑΛΥΒΑΣ Α-ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ

 Κυριακή  15-03-2015  ΩΡΑ: 10:30

Αγώνας: ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ

Διαιτητής:    ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί:   ΠΕΤΕΙΝΟΣ-ΚΑΛΥΒΑΣ Α

 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Κυριακή 15-3-2015  ΩΡΑ: 16:00

Αγώνας:  ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ –ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ

Διαιτητής:                           ΚΟΝΤΟΣ

Βοηθοί:                ΖΩΓΑΣ-ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗΣ

Αγώνας:  ΡΕΓΚΙΝΙ-ΚΟΜΝΗΝΟΣ

Διαιτητής:                           ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ

Βοηθοί:                ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ.

Αγώνας:  ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ-ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:                           ΜΠΛΟΥΝΑΣ

Βοηθοί:                ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤ.-ΤΣΙΛΙΚΑ

Αγώνας:  ΣΚΑΡΦΕΙΑ-ΗΡΑΚΛΕΙΑ

Διαιτητής:                           ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί:                ΜΟΥΣΤΑΚΑ-ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

Αγώνας:  ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ-ΓΛΥΦΑ

Διαιτητής:                           ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ

Βοηθοί:                ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠ.

Αγώνας:  ΑΚΑΔΗΜΙΑ/ΗΡΑΚΛΗΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ  ΓΗΠ ΕΠΣΦ

Διαιτητής:                           ΤΖΟΒΑΡΑΣ

Βοηθοί:                ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ-ΣΚΟΥΡΑΣ

Αγώνας:  ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΑΕΝΑ

Διαιτητής:                           ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:                ΣΤΑΥΡΟΥ-ΜΑΓΚΑΣ Κ.

Αγώνας:  ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΡΑΧΕΣ

Διαιτητής:                           ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ

Βοηθοί:                ΚΑΛΥΒΑΣ Β.-ΓΡΕΣΣΟΣ

Αγώνας:  ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ-ΒΡΑΧΑ

Διαιτητής:                           ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

Βοηθοί:                ΚΑΚΛΗ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Θ.

Αγώνας:  ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΤΑΙΑΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ

Διαιτητής:                           ΣΤΑΘΑΡΑΣ

Βοηθοί:                ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΠΙΛΑΤΟΣ

Αγώνας:  ΟΜΒΡΟΣ -ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ

Διαιτητής:                           ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί:                ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

Αγώνας:  ΒΙΤΩΛΗ-ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ

Διαιτητής:                           ΠΕΤΕΙΝΟΣ

Βοηθοί:                ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ-ΜΑΓΚΑΣ Χ.

 


Niki Giannoulidou

 
Niki Giannoulidou