0
Δημοσιεύτηκε 1 Νοέ 2013, 16:23   /   ΑΘΛΗΤΙΚΑ
 
 

Οι αγώνες και οι διαιτητές του Σαβ/κου 2 & 3 Νοεμβρίου στη Φθιώτιδα

mpala stylida 300x170 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΕΠΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΕΠΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ ΠΑΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2013 2014 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΧΙΝΟΥ Α.Ο. ΣΤΥΛΙΔΑΣ Α.Ο. ΡΑΧΕΩΝ Α.Ο. ΓΛΥΦΑΣ Ο Σύνδεσμος Διαιτητών ποδοσφαίρου ανακοινώνει στα μέλη του, τις τριάδες που ορίστηκαν από την ΕΔ/ΕΠΣΦ για το Σαββατοκύριακο 2-3/11/2013.

  • Πρωτάθλημα Α1- ερασιτεχνικής κατηγορίας  9η αγωνιστική Σάββατο 2-11-2013 15:00

Αγώνας: ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΥ
Διαιτητής: ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί ΑΥΓΕΡΗΣ – ΑΝΔΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ
Αγώνας: ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ 2005 – ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ
Διαιτητής: ΞΑΡΧΑΣ
Βοηθοί ΚΑΚΛΗ – ΜΠΕΛΛΗΣ
Αγώνας: Ν. ΚΡΙΚΕΛΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ Ν. ΚΡΙΚΕΛΟΥ
Διαιτητής: ΣΩΣΩΝΗΣ
Βοηθοί ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΣΚΑΡΛΑΣ
Αγώνας: ΜΑΛΕΣΙΝΑ – ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ
Διαιτητής: ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Βοηθοί ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΑΡΑΝΔΙΑΝΟΣ
Αγώνας: ΣΤΥΛΙΔΑ – ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΥΛΙΔΑΣ
Διαιτητής: ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ
Βοηθοί ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ – ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ Β.
Αγώνας: ΑΤΑΛΑΝΤΗ – ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
Διαιτητής: ΜΠΛΟΥΝΑΣ
Βοηθοί ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤ. – ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ.
Αγώνας: ΚΑΜ. ΒΟΥΡΛΑ – ΑΓΡΟΤΗΣ ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜ. ΒΟΥΡΛΩΝ
Διαιτητής: ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ
Βοηθοί ΔΟΣΚΟΡΗΣ – ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
Αγώνας: ΚΗΦΙΣΟΣ – ΕΝΩΣΗ 2010
ΓΗΠΕΔΟ Κ. ΤΙΘΩΡΕΑΣ
Διαιτητής: ΤΖΟΒΑΡΑΣ
Βοηθοί ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ – ΚΟΝΤΟΣ
Αγώνας: ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ/ΗΡΑΚΛΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ
Διαιτητής: ΛΑΘΥΡΗΣ
Βοηθοί ΖΑΦΕΙΡΗΣ – ΛΑΓΟΣ

  • Πρωτάθλημα Α- ερασιτεχνικής κατηγορίας 6η αγωνιστική Σάββατο 2-11-2013 15: 00

1os ΟΜΙΛΟΣ
Αγώνας: ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ – ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ
Διαιτητής: ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ
Βοηθοί: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σ.
Αγώνας: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΞΑΡΧΟΥ – ΡΕΓΓΙΝΙ
ΓΗΠΕΔΟ ΤΡΑΓΑΝΑΣ
Διαιτητής: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί: ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ – ΖΩΓΑΣ

2ος ΟΜΙΛΟΣ
Αγώνας: ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ
Διαιτητής: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ
Βοηθοί: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
Αγώνας: ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Διαιτητής: ΤΣΙΟΥΜΑΣ
Βοηθοί: ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ – ΜΟΥΣΤΑΚΑ Ε.
Αγώνας: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ – ΤΣΟΥΚΑ
Διαιτητής: ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Βοηθοί: ΤΣΙΛΙΚΑ – ΚΑΛΥΒΑΣ
3ος ΟΜΙΛΟΣ
Αγώνας: ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ – ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Διαιτητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
Βοηθοί: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Θ.
Αγώνας: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ – ΡΑΧΕΣ
Διαιτητής: ΓΚΑΛΙΜΑΝΗΣ
Βοηθοί: ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ. – ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Α.
4ος ΟΜΙΛΟΣ
Αγώνας: ΑΕΝΑ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΛΑΜΙΑΣ
Διαιτητής: ΧΑΝΗΣ
Βοηθοί: ΒΑΣΤΑΚΗΣ – ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ
Αγώνας: ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΒΑΡΔΑΤΕΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΜΟΥΡΙΟΥ
Διαιτητής: ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί: ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ – ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ Β
Αγώνας: ΔΙΒΡΗ – ΟΜΒΡΟΣ
Διαιτητής: ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ
Βοηθοί: ΒΛΑΧΟΣ – ΔΑΪΤΣΙΩΤΗ

  • Πρωτάθλημα Α- ερασιτεχνικής κατηγορίας 6η αγωνιστική Κυριακή 3-11-2013 15 :00 

1os ΟΜΙΛΟΣ
Αγώνας: ΚΑΛΑΠΟΔΙ – ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ
Διαιτητής: ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί: ΒΛΑΧΟΣ – ΤΖΟΥΒΑΡΑΣ
Αγώνας: ΚΟΜΝΗΝΟΣ – ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ
Διαιτητής: ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ
Βοηθοί: ΔΟΣΚΟΡΗΣ – ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
Αγώνας: ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92 – ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ
Διαιτητής: ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ Κ.
Βοηθοί: ΖΑΦΕΙΡΗΣ – ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Αγώνας: ΒΙΤΩΛΗ – ΜΑΚΡΗ
Διαιτητής: ΚΟΥΔΑΣ
Βοηθοί: ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ – ΣΤΑΣΙΝΟΣ
Αγώνας: ΑΡΧΑΝΙ – ΒΡΑΧΑ
Διαιτητής: ΤΖΟΒΑΡΑΣ
Βοηθοί: ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ – ΜΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ
3ος ΟΜΙΛΟΣ
Αγώνας: ΓΛΥΦΑ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΣΤΥΛΙΔΑΣ
Διαιτητής: ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Βοηθοί: ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ – ΠΕΤΕΙΝΟΣ
Αγώνας: : ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ
Διαιτητής: ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ Δ.
Βοηθοί: ΦΙΛΝΤΙΣΗΣ – ΓΟΝΗΣ
Αγώνας: ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΧΙΝΟΥ – ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΥΛΙΔΑΣ
Διαιτητής: ΓΚΑΛΙΜΑΝΗΣ
Βοηθοί: ΠΑΤΑΓΙΑΣ – ΣΤΑΘΑΡΑΣ
4ος ΟΜΙΛΟΣ
Αγώνας: ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΘΗΛΗΣ
Διαιτητής: ΚΙΑΜΟΥΡΗΣ
Βοηθοί: ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΤΑΥΡΟΥ
Αγώνας ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΤΑΙΑΣ
Διαιτητής: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί: ΔΑΪΤΣΙΩΤΗ – ΣΙΑΜΠΟΥΛΗΣ

  • Παιδικό Πρωτάθλημα 2η αγωνιστική Σάββατο 2-11-2013 10:30

Αγώνας: ΑΤΑΛΑΝΤΗ – ΜΑΛΕΣΙΝΑ
Διαιτητής: ΔΟΣΚΟΡΗΣ
Βοηθοί:
Αγώνας: ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΟΚΡΙΔΑΣ
Διαιτητής: ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ
Βοηθοί;
Αγώνας: ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ Β
Διαιτητής: ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ
Βοηθοί: ΒΕΛΟΥΤΣΟΣ – ΦΙΛΝΤΙΣΗΣ
Αγώνας: ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΚΑΜ. ΒΟΥΡΛΑ
Διαιτητής: ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
Βοηθοί:
Αγώνας: ΑΙΑΝΤΑΣ Α – ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΜΟΥΡΙΟΥ
Διαιτητής: ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ Β
Βοηθοί: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΤΑΣΙΝΟΣ
Αγώνας: ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Διαιτητής: ΣΤΑΘΑΡΑΣ
Βοηθοί: ΓΟΝΗΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σ

Παιδικό Πρωτάθλημα Κυριακή 3-11-2013 ώρα 10:30
Αγώνας: ΦΡΑΝΤΖΗ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ Β
ΓΗΠΕΔΟ ΕΠΣΦ
Διαιτητής: ΣΤΑΥΡΟΥ
Βοηθοί: ΦΙΛΝΤΙΣΗΣ – ΠΕΤΕΙΝΟΣ
ΓΙΑ ΤΟ ΔΣ/ΣΔΠΦ
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ                        Ο Γ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

Ι. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ                  Δ. ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ


Niki Giannoulidou

 
Niki Giannoulidou