0
Δημοσιεύτηκε 30 Ιαν 2015, 09:50   /   ΑΘΛΗΤΙΚΑ
 
 

Οι ποδοσφαιρικοί αγώνες & διαιτητές του Σαββατοκύριακου στη Φθιώτιδα

img 7744 0 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2014 2015 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΕΠΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΠΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΕΠΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2014 2015

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
20 η αγωνιστική Σάββατο 31-01-2015  ΩΡΑ: 15:00

Αγώνας:   ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
Διαιτητής:    ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ
Βοηθοί:  ΖΑΦΕΙΡΗΣ-ΚΑΛΥΒΑΣ Β

Αγώνας:  ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ
Διαιτητής:    ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ
Βοηθοί:  ΔΟΣΚΟΡΗΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Αγώνας:  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ
Διαιτητής:    ΤΖΟΒΑΡΑΣ
Βοηθοί:  ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤ-ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ

Αγώνας:  ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ-ΑΡΧΑΝΙ
Διαιτητής:    ΑΝΑΒΟΛΗ
Βοηθοί:

Αγώνας:  ΕΝΩΣΗ 2010-ΚΗΦΙΣΟΣ
Διαιτητής:    ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Βοηθοί:  ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:  ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ-ΚΑΛΑΠΟΔΙ
Διαιτητής:    ΞΑΡΧΑΣ
Βοηθοί:  ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ-ΚΑΚΛΗ

Αγώνας:  ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ-ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ
Διαιτητής:    ΣΟΣΩΝΗΣ
Βοηθοί:  ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ-ΑΥΓΕΡΗΣ ΗΛ

Αγώνας:  ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ-ΣΤΥΛΙΔΑ
Διαιτητής:    ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ
Βοηθοί:  ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ-ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
Σάββατο 31-01-2015  ΩΡΑ: 15:00

Αγώνας:  ΜΑΚΡΗ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ
Διαιτητής:    ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί:  ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Αγώνας:  ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ- ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ
Διαιτητής:    ΜΠΛΟΥΝΑΣ
Βοηθοί:  ΜΠΕΛΗΣ-ΤΣΙΛΙΚΑ

Αγώνας:  ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ-ΤΣΟΥΚΑ   ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ
Διαιτητής:    ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί:  ΣΚΑΡΛΑΣ-ΠΑΠΠΑ

Αγώνας:  ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ-ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ
Διαιτητής:    ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ
Βοηθοί:  ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Θ

Αγώνας:  ΡΑΧΕΣ-ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ
Διαιτητής:    ΚΟΥΔΑΣ
Βοηθοί:  ΠΟΥΓΚΑΚΙΩΤΗΣ-ΠΕΤΕΙΝΟΣ

Αγώνας:  ΑΙΑΝΤΑΣ-ΓΛΥΦΑ   ΓΗΠ ΕΠΣΦ
Διαιτητής:    ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ
Βοηθοί:  ΚΟΛΟΒΟΣ-ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
Σάββατο 31-01-2015  ΩΡΑ: 15:00

Αγώνας:  ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ
Διαιτητής:    ΣΤΟΦΩΡΟΣ
Βοηθοί:  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠ-ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:  ΓΙΑΝΙΤΣΟΥ-ΜΑΛΙΑΚΟΣ  ΓΗΠ ΣΤΥΛΙΔΑΣ
Διαιτητής:    ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
Βοηθοί:  ΣΚΟΥΡΑΣ-ΒΑΣΤΑΚΗΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
Κυριακή 01-02-2015 ΩΡΑ: 15:00

Αγώνας:  ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ-ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
Διαιτητής:    ΚΟΥΔΑΣ
Βοηθοί:  ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ-ΜΠΕΛΛΗΣ

Αγώνας:  ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92-ΗΡΑΚΛΕΙΑ
Διαιτητής:    ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
Βοηθοί:  ΣΚΟΥΡΑΣ-ΒΑΣΤΑΚΗΣ

Αγώνας:  ΣΚΑΡΦΕΙΑ-ΚΟΜΝΗΝΟΣ   ΓΗΠ ΜΩΛΟΥ
Διαιτητής:    ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ
Βοηθοί:  ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

Αγώνας:  ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ –ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ
Διαιτητής:    ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί:  ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ

Αγώνας:  ΠΑΝΖΕΛΙΑΚΟΣ-ΡΕΓΓΙΝΙ
Διαιτητής:    ΔΟΣΚΟΡΗΣ
Βοηθοί:  ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗΣ-ΚΟΛΟΒΟΣ

Αγώνας:  ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ-ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ
Διαιτητής:    ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ
Βοηθοί:  ΚΑΛΥΒΑΣ Β-ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Θ

Αγώνας:  ΒΙΤΩΛΗ-ΚΑΛΑΜΑΚΙ
Διαιτητής:    ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί:  ΚΑΚΛΗ-ΓΡΕΣΣΟΣ

Αγώνας:  ΟΜΒΡΟΣ-ΒΡΑΧΑ
Διαιτητής:    ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Βοηθοί:  ΤΖΟΥΒΑΡΑΣ-ΚΑΛΥΒΑΣ Α

Αγώνας:  ΚΑΛΥΒΙΑ-ΔΙΒΡΗ
Διαιτητής:    ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί:  ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠ

Αγώνας:  ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ
Διαιτητής:    ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί:  ΚΟΜΗΤΗΣ-ΒΕΝΕΤΗΣ

Αγώνας:  ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ
Διαιτητής:    ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ
Βοηθοί:  ΣΚΑΡΛΑΣ-ΜΟΥΣΤΑΚΑ Ε

Αγώνας:  ΑΚΑΔΗΜΙΑ/ΗΡΑΚΛΗΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΧΙΝΟΥ  ΓΗΠ ΕΠΣΦ
Διαιτητής:    ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ Δ
Βοηθοί:  ΤΣΙΛΙΚΑ-ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ

Αγώνας:  ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΤΑΙΑΣ-ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ 2005
Διαιτητής:  ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ
Βοηθοί:  ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ-ΜΑΓΚΑΣ Χ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
Κυριακή  01-02-2015  ΩΡΑ: 15:00

Αγώνας:  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΜΟΥΡΙΟΥ-ΕΚΚΑΡΑ
Διαιτητής:    ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί:  ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ-ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:  ΠΛΑΤΥΣΤΟΜΟ-ΚΑΣΤΡΙ
Διαιτητής:    ΠΕΤΕΙΝΟΣ
Βοηθοί:  ΖΑΦΕΙΡΗΣ-ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

Αγώνας:  ΘΕΡΜΟΠΥΛΕΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ
Διαιτητής:    ΣΤΟΦΩΡΟΣ
Βοηθοί:  ΜΑΓΚΑΣ Κ-ΣΙΑΠΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
Σάββατο 31-01-2015 ΩΡΑ: 10:30

Αγώνας:   ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ-ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ    ΓΗΠ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΩΡΑ: 10.00
Διαιτητής:    ΔΟΣΚΟΡΗΣ

Αγώνας:   ΦΡΑΝΤΖΗ-ΑΙΑΝΤΑΣ Α    ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ
Διαιτητής:   ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ
 Κυριακή 01-02-2015 ΩΡΑ: 10:30

Αγώνας:    ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ-ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ  ΓΗΠ ΕΠΣΦ
Διαιτητής:   ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Niki Giannoulidou

 
Niki Giannoulidou