0
Δημοσιεύτηκε 28 Αυγ 2014, 00:19   /   ΑΘΛΗΤΙΚΑ
 
 

Πρωτάθλημα Β’ κατηγορίας Ε.Π.Σ.Φθιώτιδας:Το πρόγραμμα των αγωνιστικών

klirwsi prwta8limatos1 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2014 2015 ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Ε.Π.Σ.Φ. Πραγματοποιήθηκε το απόγευμα της Τετάρτης η κλήρωση του Πρωταθλήματος της Β’ κατηγορίας της Ε.Π.Σ.Φθιώτιδας.

Το πρόγραμμα των αγωνιστικών είναι το εξής:

1ος ΟΜΙΛΟΣ
14η
ΚαινούριοΔόξα Μοσχοχωρίου 2011
Αστέρας Αγ. ΣεραφείμΣκάρφεια
ΗράκλειαΠαρνασσός Αμφίκλειας
ΕλατειακόςΠανζελιακός
Αετός ΜενδενίτσαςΡεγκίνι
ΚομνηνόςΑγρότης Τραγάνας
Αταλάντη ’92ΡΕΠΟ
15η
Αταλάντη ’92Καινούριο
Δόξα Μοσχοχωρίου 2011Αστέρας Αγ. Σεραφείμ
ΣκάρφειαΕλατειακός
Παρνασσός ΑμφίκλειαςΑετός Μενδενίτσας
ΠανζελιακόςΚομνηνός
ΡεγκίνιΑγρότης Τραγάνας
ΗράκλειαΡΕΠΟ
16η
ΚαινούριοΑστέρας Αγ. Σεραφείμ
ΗράκλειαΑταλάντη ’92
ΕλατειακόςΔόξα Μοσχοχωρίου 2011
ΚομνηνόςΣκάρφεια
Αγρότης ΤραγάναςΠαρνασσός Αμφίκλειας
ΡεγκίνιΠανζελιακός
Αετός ΜενδενίτσαςΡΕΠΟ
17η
ΗράκλειαΚαινούριο
Αστέρας Αγ. ΣεραφείμΕλατειακός
Αταλάντη ’92Αετός Μενδενίτσας
Δόξα Μοσχοχωρίου 2011Κομνηνός
ΣκάρφειαΡεγκίνι
Παρνασσός ΑμφίκλειαςΠανζελιακός
Αγρότης ΤραγάναςΡΕΠΟ
18η
ΚαινούριοΕλατειακός
Αετός ΜενδενίτσαςΗράκλεια
ΚομνηνόςΑστέρας Αγ. Σεραφείμ
Αγρότης ΤραγάναςΑταλάντη ’92
ΡεγκίνιΔόξα Μοσχοχωρίου 2011
Παρνασσός ΑμφίκλειαςΣκάρφεια
ΠανζελιακόςΡΕΠΟ
19η
Αετός ΜενδενίτσαςΚαινούριο
ΕλατειακόςΚομνηνός
ΗράκλειαΑγρότης Τραγάνας
Αστέρας Αγ. ΣεραφείμΡεγκίνι
Αταλάντη ’92Πανζελιακός
Δόξα Μοσχοχωρίου 2011Παρνασσός Αμφίκλειας
ΣκάρφειαΡΕΠΟ
20η
ΚαινούριοΚομνηνός
Αγρότης ΤραγάναςΑετός Μενδενίτσας
ΡεγκίνιΕλατειακός
ΠανζελιακόςΗράκλεια
Παρνασσός ΑμφίκλειαςΑστέρας Αγ. Σεραφείμ
ΣκάρφειαΑταλάντη ’92
Δόξα Μοσχοχωρίου 2011ΡΕΠΟ
21η
Αγρότης ΤραγάναςΚαινούριο
ΚομνηνόςΡεγκίνι
Αετός ΜενδενίτσαςΠανζελιακός
ΕλατειακόςΠαρνασσός Αμφίκλειας
ΗράκλειαΣκάρφεια
Αταλάντη ’92Δόξα Μοσχοχωρίου 2011
Αστέρας Αγ. ΣεραφείμΡΕΠΟ
22η
ΚαινούριοΡεγκίνι
ΠανζελιακόςΑγρότης Τραγάνας
Παρνασσός ΑμφίκλειαςΚομνηνός
ΣκάρφειαΑετός Μενδενίτσας
Δόξα Μοσχοχωρίου 2011Ηράκλεια
Αστέρας Αγ. ΣεραφείμΑταλάντη ’92
ΕλατειακόςΡΕΠΟ
10η23η
ΠανζελιακόςΚαινούριο
ΡεγκίνιΠαρνασσός Αμφίκλειας
Αγρότης ΤραγάναςΣκάρφεια
Αετός ΜενδενίτσαςΔόξα Μοσχοχωρίου 2011
ΕλατειακόςΑταλάντη ’92
ΗράκλειαΑστέρας Αγ. Σεραφείμ
ΚομνηνόςΡΕΠΟ
11η24η
ΚαινούριοΠαρνασσός Αμφίκλειας
ΣκάρφειαΠανζελιακός
Δόξα Μοσχοχωρίου 2011Αγρότης Τραγάνας
Αταλάντη ’92Κομνηνός
Αστέρας Αγ. ΣεραφείμΑετός Μενδενίτσας
ΕλατειακόςΗράκλεια
ΡεγκίνιΡΕΠΟ
12η25η
ΣκάρφειαΚαινούριο
ΠανζελιακόςΔόξα Μοσχοχωρίου 2011
ΡεγκίνιΑταλάντη ’92
Αγρότης ΤραγάναςΑστέρας Αγ. Σεραφείμ
ΚομνηνόςΗράκλεια
Αετός ΜενδενίτσαςΕλατειακός
Παρνασσός ΑμφίκλειαςΡΕΠΟ
13η26η
Δόξα Μοσχοχωρίου 2011Σκάρφεια
Αταλάντη ’92Παρνασσός Αμφίκλειας
Αστέρας Αγ. ΣεραφείμΠανζελιακός
ΗράκλειαΡεγκίνι
ΕλατειακόςΑγρότης Τραγάνας
ΚομνηνόςΑετός Μενδενίτσας
ΚαινούριοΡΕΠΟ

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ
14η
Ατρόμητος Π. ΓιαννιτσούςΒίτωλη
ΜεξιατικόςΑστέρας Σταυρού
Μάκρη ’07Όμβρος Ομβριακής
Ατσαλένιος ΠετρωτούΔόξα Ζηλευτού
ΚαλαμάκιΚένταυρος Μελιταίας
Θύελλα ΡοδωνιάςΣπερχειάδα ’05
ΒράχαΤσούκα
15η
ΜεξιατικόςΑτρόμητος Π. Γιαννιτσούς
ΒίτωληΜάκρη ’07
Αστέρας ΣταυρούΑτσαλένιος Πετρωτού
Όμβρος ΟμβριακήςΚαλαμάκι
Δόξα ΖηλευτούΘύελλα Ροδωνιάς
Κένταυρος ΜελιταίαςΒράχα
Σπερχειάδα ’05Τσούκα
16η
Ατρόμητος Π. ΓιαννιτσούςΜάκρη ’07
Ατσαλένιος ΠετρωτούΜεξιατικός
ΚαλαμάκιΒίτωλη
Θύελλα ΡοδωνιάςΑστέρας Σταυρού
ΒράχαΌμβρος Ομβριακής
ΤσούκαΔόξα Ζηλευτού
Σπερχειάδα ’05Κένταυρος Μελιταίας
17η
Ατσαλένιος ΠετρωτούΑτρόμητος Π. Γιαννιτσούς
Μάκρη ’07Καλαμάκι
ΜεξιατικόςΘύελλα Ροδωνιάς
ΒίτωληΒράχα
Αστέρας ΣταυρούΤσούκα
Όμβρος ΟμβριακήςΣπερχειάδα ’05
Δόξα ΖηλευτούΚένταυρος Μελιταίας
18η
Ατρόμητος Π. ΓιαννιτσούςΚαλαμάκι
Θύελλα ΡοδωνιάςΑτσαλένιος Πετρωτού
ΒράχαΜάκρη ’07
ΤσούκαΜεξιατικός
Σπερχειάδα ’05Βίτωλη
Κένταυρος ΜελιταίαςΑστέρας Σταυρού
Δόξα ΖηλευτούΌμβρος Ομβριακής
19η
Θύελλα ΡοδωνιάςΑτρόμητος Π. Γιαννιτσούς
ΚαλαμάκιΒράχα
Ατσαλένιος ΠετρωτούΤσούκα
Μάκρη ’07Σπερχειάδα ’05
ΜεξιατικόςΚένταυρος Μελιταίας
ΒίτωληΔόξα Ζηλευτού
Αστέρας ΣταυρούΌμβρος Ομβριακής
20η
Ατρόμητος Π. ΓιαννιτσούςΒράχα
ΤσούκαΘύελλα Ροδωνιάς
Σπερχειάδα ’05Καλαμάκι
Κένταυρος ΜελιταίαςΑτσαλένιος Πετρωτού
Δόξα ΖηλευτούΜάκρη ’07
Όμβρος ΟμβριακήςΜεξιατικός
Αστέρας ΣταυρούΒίτωλη
21η
ΤσούκαΑτρόμητος Π. Γιαννιτσούς
ΒράχαΣπερχειάδα ’05
Θύελλα ΡοδωνιάςΚένταυρος Μελιταίας
ΚαλαμάκιΔόξα Ζηλευτού
Ατσαλένιος ΠετρωτούΌμβρος Ομβριακής
Μάκρη ’07Αστέρας Σταυρού
ΜεξιατικόςΒίτωλη
22η
Ατρόμητος Π. ΓιαννιτσούςΣπερχειάδα ’05
Κένταυρος ΜελιταίαςΤσούκα
Δόξα ΖηλευτούΒράχα
Όμβρος ΟμβριακήςΘύελλα Ροδωνιάς
Αστέρας ΣταυρούΚαλαμάκι
ΒίτωληΑτσαλένιος Πετρωτού
Μάκρη ’07Μεξιατικός
10η23η
Κένταυρος ΜελιταίαςΑτρόμητος Π. Γιαννιτσούς
Σπερχειάδα ’05Δόξα Ζηλευτού
ΤσούκαΌμβρος Ομβριακής
ΒράχαΑστέρας Σταυρού
Θύελλα ΡοδωνιάςΒίτωλη
ΚαλαμάκιΜεξιατικός
Ατσαλένιος ΠετρωτούΜάκρη ’07
11η24η
Ατρόμητος Π. ΓιαννιτσούςΔόξα Ζηλευτού
Όμβρος ΟμβριακήςΚένταυρος Μελιταίας
Αστέρας ΣταυρούΣπερχειάδα ’05
ΒίτωληΤσούκα
ΜεξιατικόςΒράχα
Μάκρη ’07Θύελλα Ροδωνιάς
ΚαλαμάκιΑτσαλένιος Πετρωτού
12η25η
Όμβρος ΟμβριακήςΑτρόμητος Π. Γιαννιτσούς
Δόξα ΖηλευτούΑστέρας Σταυρού
Κένταυρος ΜελιταίαςΒίτωλη
Σπερχειάδα ’05Μεξιατικός
ΤσούκαΜάκρη ’07
ΒράχαΑτσαλένιος Πετρωτού
Θύελλα ΡοδωνιάςΚαλαμάκι
13η26η
Ατρόμητος Π. ΓιαννιτσούςΑστέρας Σταυρού
ΒίτωληΌμβρος Ομβριακής
ΜεξιατικόςΔόξα Ζηλευτού
Μάκρη ’07Κένταυρος Μελιταίας
Ατσαλένιος ΠετρωτούΣπερχειάδα ’05
ΚαλαμάκιΤσούκα
ΒράχαΘύελλα Ροδωνιάς

 
               

3ος ΟΜΙΛΟΣ
14η
ΠΑΟ ΑνθήληςΚαλύβια
Κεραυνός Αγ. ΓεωργίουΝίκη Αγ. Παρασκευής
ΡάχεςΠρομηθέας Στυλίδας
ΑΕΝΑΑίαντας Λαμίας
ΔίβρηΑκαδημία/Ηρακλής
Κεραυνός ΒαθυκοίλουΚένταυρος Αχινού
ΠελασγιακόςΓλύφα
15η
Κεραυνός Αγ. ΓεωργίουΠΑΟ Ανθήλης
ΚαλύβιαΡάχες
Νίκη Αγ. ΠαρασκευήςΑΕΝΑ
Προμηθέας ΣτυλίδαςΔίβρη
Αίαντας ΛαμίαςΚεραυνός Βαθυκοίλου
Ακαδημία/ΗρακλήςΠελασγιακός
Κένταυρος ΑχινούΓλύφα
16η
ΠΑΟ ΑνθήληςΡάχες
ΑΕΝΑΚεραυνός Αγ. Γεωργίου
ΔίβρηΚαλύβια
Κεραυνός ΒαθυκοίλουΝίκη Αγ. Παρασκευής
ΠελασγιακόςΠρομηθέας Στυλίδας
ΓλύφαΑίαντας Λαμίας
Κένταυρος ΑχινούΑκαδημία/Ηρακλής
17η
ΑΕΝΑΠΑΟ Ανθήλης
ΡάχεςΔίβρη
Κεραυνός Αγ. ΓεωργίουΚεραυνός Βαθυκοίλου
ΚαλύβιαΠελασγιακός
Νίκη Αγ. ΠαρασκευήςΓλύφα
Προμηθέας ΣτυλίδαςΚένταυρος Αχινού
Αίαντας ΛαμίαςΑκαδημία/Ηρακλής
18η
ΠΑΟ ΑνθήληςΔίβρη
Κεραυνός ΒαθυκοίλουΑΕΝΑ
ΠελασγιακόςΡάχες
ΓλύφαΚεραυνός Αγ. Γεωργίου
Κένταυρος ΑχινούΚαλύβια
Ακαδημία/ΗρακλήςΝίκη Αγ. Παρασκευής
Αίαντας ΛαμίαςΠρομηθέας Στυλίδας
19η
Κεραυνός ΒαθυκοίλουΠΑΟ Ανθήλης
ΔίβρηΠελασγιακός
ΑΕΝΑΓλύφα
ΡάχεςΚένταυρος Αχινού
Κεραυνός Αγ. ΓεωργίουΑκαδημία/Ηρακλής
ΚαλύβιαΑίαντας Λαμίας
Νίκη Αγ. ΠαρασκευήςΠρομηθέας Στυλίδας
20η
ΠΑΟ ΑνθήληςΠελασγιακός
ΓλύφαΚεραυνός Βαθυκοίλου
Κένταυρος ΑχινούΔίβρη
Ακαδημία/ΗρακλήςΑΕΝΑ
Αίαντας ΛαμίαςΡάχες
Προμηθέας ΣτυλίδαςΚεραυνός Αγ. Γεωργίου
Νίκη Αγ. ΠαρασκευήςΚαλύβια
21η
ΓλύφαΠΑΟ Ανθήλης
ΠελασγιακόςΚένταυρος Αχινού
Κεραυνός ΒαθυκοίλουΑκαδημία/Ηρακλής
ΔίβρηΑίαντας Λαμίας
ΑΕΝΑΠρομηθέας Στυλίδας
ΡάχεςΝίκη Αγ. Παρασκευής
Κεραυνός Αγ. ΓεωργίουΚαλύβια
22η
ΠΑΟ ΑνθήληςΚένταυρος Αχινού
Ακαδημία/ΗρακλήςΓλύφα
Αίαντας ΛαμίαςΠελασγιακός
Προμηθέας ΣτυλίδαςΚεραυνός Βαθυκοίλου
Νίκη Αγ. ΠαρασκευήςΔίβρη
ΚαλύβιαΑΕΝΑ
ΡάχεςΚεραυνός Αγ. Γεωργίου
10η23η
Ακαδημία/ΗρακλήςΠΑΟ Ανθήλης
Κένταυρος ΑχινούΑίαντας Λαμίας
ΓλύφαΠρομηθέας Στυλίδας
ΠελασγιακόςΝίκη Αγ. Παρασκευής
Κεραυνός ΒαθυκοίλουΚαλύβια
ΔίβρηΚεραυνός Αγ. Γεωργίου
ΑΕΝΑΡάχες
11η24η
ΠΑΟ ΑνθήληςΑίαντας Λαμίας
Προμηθέας ΣτυλίδαςΑκαδημία/Ηρακλής
Νίκη Αγ. ΠαρασκευήςΚένταυρος Αχινού
ΚαλύβιαΓλύφα
Κεραυνός Αγ. ΓεωργίουΠελασγιακός
ΡάχεςΚεραυνός Βαθυκοίλου
ΔίβρηΑΕΝΑ
12η25η
Προμηθέας ΣτυλίδαςΠΑΟ Ανθήλης
Αίαντας ΛαμίαςΝίκη Αγ. Παρασκευής
Ακαδημία/ΗρακλήςΚαλύβια
Κένταυρος ΑχινούΚεραυνός Αγ. Γεωργίου
ΓλύφαΡάχες
ΠελασγιακόςΑΕΝΑ
Κεραυνός ΒαθυκοίλουΔίβρη
13η26η
ΠΑΟ ΑνθήληςΝίκη Αγ. Παρασκευής
ΚαλύβιαΠρομηθέας Στυλίδας
Κεραυνός Αγ. ΓεωργίουΑίαντας Λαμίας
ΡάχεςΑκαδημία/Ηρακλής
ΑΕΝΑΚένταυρος Αχινού
ΔίβρηΓλύφα
ΠελασγιακόςΚεραυνός Βαθυκοίλου

μέσω του starsports.gr


Niki Giannoulidou

 
Niki Giannoulidou