Στο ανοιχτό γήπεδο μπάσκετ του Πάρκου του Λαού στη Στυλίδα πραγματοποιήθηκε το πρωί της Κυριακής 12/12 ο αγώνας του πρωταθλήματος παίδων Γ.Σ. Τα Φάλαρα – Α.Ο. Μώλος .
Οι πιτσιρικάδες των Φαλάρων έδωσαν τον καλύτερό τους εαυτό κι έδειξαν ότι μπορούν να καταφέρουν πολλά .
Στον αγώνα ηττήθηκαν αλλά κέρδισαν τις καρδιές μας και μας έδειξαν ότι έχουν λαμπρό μέλλον .
Τελικό σκορ
Γ.Σ. Τα Φάλαρα – Α.Ο. Μώλος : 33 – 46
![ΦΑΛΑΡΑ ΠΑΙΔΙΚΟ 2015](https://i0.wp.com/stilida.com/media/2015/12/img_0299.jpg?resize=617%2C463&ssl=1)
Γ.Σ. Τα Φάλαρα
Προπονητής: Αποστόλης Λαχανάς
Καραβάς Ι., Ρουκουτάκης Φ., Σάλλας Αρ.1, Καραβάς Νεκ. 6, Ρουκουτάκης Δ.10, Μαυροειδής Ι.2, Μπούρχας Π.10, Γκόλφης Γ., Φράγκος Λ., Σοφός Γ. 4, Σοφός, Τσάκαλος-Ζαρκαλής Εμ., Μαντζίκος Απ.
![ΜΩΛΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟ 2015](https://i0.wp.com/stilida.com/media/2015/12/img_0300.jpg?resize=617%2C463&ssl=1)
Α.Ο. Μώλος
Προπονητής: Κώστας Σεβαστόπουλος
Στουγιάννης Ι., Βούλγαρης Α. 17, Σεβαστόπουλος Γ. 3, Βλαχογιάννης Δ., Μπαμπαλής Δ. 7, Παπαλελούδης Π., Σεβαστόπουλος Ε., Καραϊνδρος Χ., Ριζάνης Χ. 5, Παλιός Ν. 14
Δεκάλεπτα
7-8, 5-10, 11-8, 10-20
![img_0296.jpg](https://i0.wp.com/stilida.com/media/2015/12/img_0296.jpg?resize=617%2C463&ssl=1)
Διαιτητές: Σαμαράς, Ευαγγελόπουλος