0
Δημοσιεύτηκε 31 Ιαν 2014, 17:08   /   ΑΘΛΗΤΙΚΑ
 
 

Τα αντίπαλα ζευγάρια & οι διαιτητές για το Σαβ/κο 1 & 2 Φεβρουαρίου στη Φθιώτιδα

gipedo stylidas 630x472 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΕΠΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΕΠΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2013 2014 Πρωτάθλημα Α1- ερασιτεχνικής κατηγορίας
23η αγωνιστική Σάββατο 01-02-2014 ώρα : 15.00


Αγώνας: ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ-ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

Διαιτητής: ΞΑΡΧΑΣ
Βοηθοί: ΚΑΤΖΑΡΗΣ Φ-ΜΠΕΛΛΗΣ
Αγώνας: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΓ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Διαιτητής: ΤΣΟΥΜΑΣ
Βοηθοί: ΛΑΓΟΣ-ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ
Αγώνας: ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ
Διαιτητής: ΓΚΑΛΙΜΑΝΗΣ
Βοηθοί: ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
Αγώνας: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ-ΑΓΡΟΤΗΣ ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ
Διαιτητής: ΤΖΟΒΑΡΑΣ
Βοηθοί: ΖΑΦΕΙΡΗΣ –ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΕΛΕΝΗ
Αγώνας: ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ 2005-ΕΝΩΣΗ 2010 ΓΗΠ. ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ
Διαιτητής: ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ
Βοηθοί: ΔΟΣΚΟΡΗΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
Αγώνας: ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ/ΗΡΑΚΛΗΣ
Διαιτητής: ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Βοηθοί: ΚΑΤΖΑΡΗΣ Κ-ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας: ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ
Διαιτητής: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί: ΑΥΓΕΡΗΣ-ΜΑΡΑΝΔΙΑΝΟΣ
Αγώνας: ΣΤΥΛΙΔΑ-ΚΗΦΙΣΣΟΣ
Διαιτητής: ΣΩΣΩΝΗΣ
Βοηθοί: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Σ-ΚΑΚΛΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ
Αγώνας: ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΚΑΜ.ΒΟΥΡΛΑ
Διαιτητής: ΜΠΛΟΥΝΑΣ
Βοηθοί: ΠΑΤΑΓΙΑΣ-ΚΟΜΗΤΗΣ


Πρωτάθλημα Α- ερασιτεχνικής κατηγορίας
16η αγωνιστική Σάββατο 01-02-2014 ώρα : 15.00

2ος ΟΜΙΛΟΣ
Αγώνας: ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ-ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ
Διαιτητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
Βοηθοί: ΠΕΤΕΙΝΟΣ – ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ
Αγώνας: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π.ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Διαιτητής: ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί: ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ-ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
Αγώνας: ΑΡΧΑΝΙ-ΜΑΚΡΗ 2007 ΩΡΑ: 14.30
Διαιτητής: ΚΙΑΜΟΥΡΗΣ
Βοηθοί: ΣΤΑΣΙΝΟΣ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
3ος ΟΜΙΛΟΣ
Αγώνας: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ
Διαιτητής: ΛΑΘΥΡΗΣ
Βοηθοί: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ-ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ
Αγώνας: ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΧΙΝΟΥ-ΡΑΧΕΣ
Διαιτητής: ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ
Βοηθοί: ΒΕΛΟΥΤΣΟΣ-ΚΑΛΥΒΑΣ
4ος ΟΜΙΛΟΣ
Αγώνας: ΚΑΛΑΜΑΚΙ-ΟΜΒΡΟΣ
Διαιτητής: ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί: ΣΚΑΡΛΑΣ-ΠΟΥΓΚΑΚΙΩΤΗΣ
Αγώνας: ΑΕΝΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΘΗΛΗΣ
Διαιτητής: ΚΟΥΔΑΣ
Βοηθοί: ΤΖΟΥΒΑΡΑΣ Δ-ΤΣΙΛΙΚΑ Β


Παιδικό Πρωτάθλημα
10η αγωνιστική Σάββατο 01-02-2014 ώρα : 10.30

Αγώνας: ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΣΤΥΛΙΔΑΣ-ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΩΡΑ: 10.00
Διαιτητής: ΤΣΙΑΒΟΣ
Αγώνας: ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΩΡΑ: 10.00
Διαιτητής: ΣΤΑΘΑΡΑΣ
Αγώνας: ΑΙΑΝΤΑΣ Β΄-ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ ΓΗΠ. ΑΜΟΥΡΙΟΥ
Διαιτητής: ΣΙΑΜΠΟΥΛΗΣ

Πρωτάθλημα ΝΕΩΝ
9η αγωνιστική Σάββατο 01-02-2014 ώρα : 10.30

Αγώνας: ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ
Διαιτητής: ΚΙΑΜΟΥΡΗΣ

Πρωτάθλημα Α- ερασιτεχνικής κατηγορίας
16η αγωνιστική Κυριακή 02-02-2014 ώρα : 15.00

1ος ΟΜΙΛΟΣ
Αγώνας: ΚΑΛΑΠΟΔΙ-ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ
Διαιτητής: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Βοηθοί: ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΕΛΕΝΗ-ΣΚΑΡΛΑΣ
Αγώνας: ΚΟΜΝΗΝΟΣ-ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
Διαιτητής: ΚΟΝΤΟΣ Μ
Βοηθοί: ΖΙΩΓΑΣ – ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗΣ
Αγώνας: ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92-ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ
Διαιτητής: ΓΚΑΛΙΜΑΝΗΣ
Βοηθοί: ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΖΑΦΕΙΡΗΣ
Αγώνας: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΞΑΡΧΟΥ-ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ ΓΗΠ. ΤΡΑΓΑΝΑΣ
Διαιτητής: ΛΑΘΥΡΗΣ
Βοηθοί: ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
Αγώνας: ΑΣΤΗΡ ΑΓ.ΣΕΡΑΦΕΙΜ- ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ
Διαιτητής: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί: ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ-ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Αγώνας: ΒΙΤΩΛΗ-ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ
Διαιτητής: ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Βοηθοί: ΤΣΙΛΙΚΑ Β -ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ
Αγώνας: ΚΑΛΥΒΙΑ-ΤΣΟΥΚΑ
Διαιτητής: ΤΖΟΒΑΡΑΣ
Βοηθοί: ΛΑΓΟΣ-ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Α
3ος ΟΜΙΛΟΣ
Αγώνας: ΓΛΥΦΑ-ΝΙΚΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Διαιτητής: ΜΠΛΟΥΝΑΣ
Βοηθοί: ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ Β- ΠΑΤΑΓΙΑΣ
Αγώνας: ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΣΤΥΛΙΔΑΣ
Διαιτητής: ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ
Βοηθοί: ΜΠΕΛΛΗΣ-ΜΑΡΑΝΔΙΑΝΟΣ
Αγώνας: ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΑ
Διαιτητής: ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί: ΒΑΣΤΑΚΗΣ -ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ
4ος ΟΜΙΛΟΣ
Αγώνας: ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ-ΔΙΒΡΗ
Διαιτητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
Βοηθοί: ΧΑΝΗΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Θ
Αγώνας: ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ-ΒΑΡΔΑΤΕΣ
Διαιτητής: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί: ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ-ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ Κ
Αγώνας: ΑΙΑΝΤΑΣ –ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΤΑΙΑΣ
Διαιτητής: ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Βοηθοί: ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σ

Πρωτάθλημα Β’- ερασιτεχνικής κατηγορίας
7η αγωνιστική Κυριακή 02-02-2014 ώρα : 15.00

Αγώνας: ΠΑΝΖΕΛΙΑΚΟΣ-ΣΚΑΡΦΕΙΑ
Διαιτητής: ΣΤΑΘΑΡΑΣ
Βοηθοί: ΚΟΝΤΟΣ Β-ΓΟΝΗΣ
Αγώνας: ΘΕΡΜΟΠΥΛΕΣ-ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ
Διαιτητής: ΣΤΑΥΡΟΥ
Βοηθοί: ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ-ΚΑΛΥΒΑΣ

Πρωτάθλημα Γ’- ερασιτεχνικής κατηγορίας
7η αγωνιστική Κυριακή 02-02-2014

Αγώνας: Ν.ΓΙΑΝΙΤΣΟΥ-ΓΡΑΜΜΕΝΗ ΓΗΠ.ΕΠΣΦ ΩΡΑ: 12.00
Διαιτητής: ΣΙΑΜΠΟΥΛΗΣ
Αγώνας: ΓΟΡΓΟΠΟΤΑΜΟΣ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΓΗΠ.ΕΠΣΦ ΩΡΑ:10.00
Διαιτητής: ΣΙΑΜΠΟΥΛΗΣ


Πρωτάθλημα ΝΕΩΝ
9η αγωνιστική Κυριακή 02-02-2014 ώρα : 10.30

Αγώνας: ΜΑΛΕΣΙΝΑ –ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ ΩΡΑ: 10.00
Διαιτητής: ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ
Αγώνας: ΚΑΜ.ΒΟΥΡΛΑ-ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ
Διαιτητής: ΤΣΙΑΒΟΣ
Αγώνας: ΚΑΛΥΒΙΑ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
Διαιτητής: ΓΟΝΗΣ
Παιδικό Πρωτάθλημα
10η αγωνιστική Κυριακή 02-02-2014 ώρα : 15.00

Αγώνας: ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
Διαιτητής: ΣΙΑΜΠΟΥΛΗΣ


Niki Giannoulidou

 
Niki Giannoulidou