0
Δημοσιεύτηκε 17 Νοέ 2012, 11:29   /   ΑΘΛΗΤΙΚΑ
 
 

Τα σημερινά παιχνίδια της Α1 της Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας

Σήμερα Σάββατο 17 Νοεμβρίου στις 15.00 θα γίνουν τα παιχνίδια της 11ης αγωνιστικής της Α1 Κατηγορίας της Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας.

  • Γηπ. Μακρακώμης: Ένωση 2010 – Παγκρατιακός

ΑΝΕΣΤΗΣ ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ (Παραστατίδης – Μπέλλης)

  • Γηπ. ΕΑΚΦ: Ακαδημία/Ηρακλής – Ελατειακός

ΑΡΗΣ ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ (Κατσόγιαννος – Κοτσιλίτης)

  • Γηπ. Αγ. Κων/νου: Άρης Αγ. Κων/νου – Μαγνησιακός

ΚΩΣΤΑΣ ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ (Δόσκορης – Καρανικόλας)

  • Γηπ. Μαρτίνου: Οπούντιος Μαρτίνου – Δίβρη

ΚΩΣΤΑΣ ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ (Κακλή Ιφιγένεια – Μαρανδιανός)

  • Γηπ. Λιβανατών: Δάφνη Λιβανατών – Στυλίδα

ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΛΟΥΝΑΣ (Λαγός – Ζαφείρης)

  • Γηπ. Γαλανέϊκων: Ολυμπιακός Λαμίας – Μαλεσίνα 2008

ΝΙΚΟΣ ΞΑΡΧΑΣ (Στ. Καραγιάννης – Β. Κουτσόβουλος)

  • Γηπ. Ραχών: Κένταυρος Αχινού – Αταλάντη

ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ (Καραγιάννη Βιβή –Βλάχος)

  • Γηπ. Αμουρίου: Αγρότης Λιανοκλαδίου 1946 – Νέο Κρίκελλο

ΣΠΥΡΟΣ ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ (Παπασταθόπουλος – Πατάγιας)

  • Γηπ. Λάρυμνας: Προοδευτική Λάρυμνας – Καμένα Βούρλα

ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΓΚΑΛΙΜΑΝΗΣ (Τσουκνίδας – Φωτόπουλος)



ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (μέχρι και τη 10η αγωνιστική)
Μαλεσίνα 2008……………………………………..22-5……………………….28
Στυλίδα……………………………………………….29-3……………………….26
Δάφνη Λιβανατών………………………………….17-9……………………….19
Οπούντιος Μαρτίνου……………………………….25-12……………………..18
Ένωση 2010…………………………………………15-8……………………….18
Ολυμπιακός Λαμίας………………………………..15-20………………………16
Ελατειακός…………………………………………..16-19………………………15
Άρης Αγ. Κων/νου…………………………………13-15………………………14
Αταλάντη…………………………………………….12-11………………………13
Ακαδημία/Ηρακλής…………………………… ….12-14………………………13
Καμένα Βούρλα……………………………. ……..13-17………………………12
Μαγνησιακός………………………………………..10-15………………………11
Νέο Κρίκελλο……………………………………….17-16………………………10
Δίβρη…………………………………………………..9-14………………………..9
Αγρότης Λιανοκλαδίου…………………………. .12-19………………………..9
Παγκρατιακός……………………………………….9-23………………………..8
Κένταυρος Αχινού………………………………..12-25………………………..7
Προοδευτική Λάρυμνας……………………. …….8-21………………………..4
greekfootball.gr


Niki Giannoulidou