0
Δημοσιεύτηκε 21 Αυγ 2018, 16:02   /   ΑΘΛΗΤΙΚΑ
 
 

Το πρόγραμμα της Α’ φάσης του Κυπέλλου Φθιώτιδας

img 9428 ΦΘΙΩΤΙΔΑ ΣΤΥΛΙΔΑ ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ Α.Ο. ΣΤΥΛΙΔΑΣ

Πραγματοποιήθηκε σήμερα στα γραφεία της ΕΠΣ Φθιώτιδας, η κλήρωση της α’ φάσης του κυπέλλου Φθιώτιδας.

Όλες οι αναμετρήσεις θα διεξαχθούν μέσα στον Σεπτέμβρη, σε τρεις αγωνιστικές.

Όπως είναι ήδη γνωστό οι ομάδες που δήλωσαν συμμετοχή στον θεσμό είναι συνολικά 26, οι οποίες χωρίστηκαν σε 8 ομίλους.

Η 1η αγωνιστική της α’ φάσης θα διεξαχθεί το Σαββατοκύριακο 8-9 Σεπτέμβρη, η 2η αγωνιστική το διήμερο 15-16 Σεπτέμβρη και η 3η αγωνιστική στις 22-23 του ίδιου μήνα.

Από κάθε όμιλο θα περάσουν στη β’ φάση οι δύο πρώτες της βαθμολογίας κάθε ομίλου, δηλαδή συνολικά 16 ομάδες.

Να σημειώσουμε ότι είναι υποχρεωτική η συμμετοχή ενός ποδοσφαιριστή κάτω των 19 χρόνων, ενώ μπορούν να χρησιμοποιηθούν μόνο δύο παίκτες άνω των 38 χρονών. Επίσης στην 11άδα πρέπει να μετέχουν υποχρεωτικά 7 Έλληνες παίκτες και στο φύλλο αγώνα να δηλώνονται μέχρι 4 αλλοδαποί.

1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Πελασγιακός-Στυλίδα

*** Ρεπό η Νίκη Αγ. Παρασκευής

2η αγωνιστική

Πελασγιακός-Νίκη Αγ. Παρασκευής

*** Ρεπό η Στυλίδα

3η αγωνιστική

Νίκη Αγ. Παρασκευής-Στυλίδα

*** Ρεπό ο Πελασγιακός

2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Ολυμπιακός Λαμίας-Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας

Αναγέννηση Γιαννιτσούς-Κεραυνός Αγ. Γεωργίου

2η αγωνιστική

Ολυμπιακος Λαμίας-Κεραυνός Αγ. Γεωργίου

Αναγέννηση Γιαννιτσούς-Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας

3η αγωνιστική

Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας-Κεραυνός Αγ. Γεωργίου

Ολυμπιακός Λαμίας-Αναγέννηση Γιαννιτσούς

3ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Μεξιατικός-Μώλος

Δόξα Ζηλευτού-Καλύβια

2η αγωνιστική

Δόξα Ζηλευτού-Μεξιατικός

Καλύβια-Μώλος

3η αγωνιστική

Δόξα Ζηλευτού-Μώλος

Μεξιατικός-Καλύβια

4ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Αχιλλέας Δομοκού-Δίβρη

*** Ρεπό το Νέο Κρίκελλο

2η αγωνιστική

Αχιλλέας Δομοκού-Νέο Κρίκελλο

*** Ρεπό η Δίβρη

3η αγωνιστική

Δίβρη-Νέο Κρίκελλο

*** Ρεπό ο Αχιλλέας Δομοκού

5ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Δαφνησιακός Αρκίτσας-Οπούντιος Μαρτίνου

*** Ρεπό η Προοδευτική Λάρυμνας

2η αγωνιστική

Δαφνησιακός Αρκίτσας-Προοδευτική Λάρυμνας

*** Ρεπό ο Οπούντιος Μαρτίνου

3η αγωνιστική

Οπούντιος Μαρτίνου-Προοδευτική Λάρυμνας

*** Ρεπό ο Δαφνησιακός Αρκίτσας

6ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Παρνασσός Αμφίκλειας-Κηφισσός Κ. Τιθορέας

*** Ρεπό ο Ελατειακός

2η αγωνιστική

Παρνασσός Αμφίκλειας-Ελατειακός

*** Ρεπό ο Κηφισσός Κ. Τιθορέας

3η αγωνιστική

Κηφισσός Κ. Τιθορέας-Ελατειακός

*** Ρεπό ο Παρνασσός Αμφίκλειας

7ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Καμένα Βούρλα-Δάφνη Λιβανατών

*** Ρεπό η Μαλεσίνα 2008

2η αγωνιστική

Καμένα Βούρλα-Μαλεσίνα 2008

*** Ρεπό η Δάφνη Λιβανατών

3η αγωνιστική

Δάφνη Λιβανατών-Μαλεσίνα 2008

*** Ρεπό τα Καμένα Βούρλα

8ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Ρεγκίνι-Άρης Αγ. Κων/νου

*** Ρεπό η Αταλάντη

2η αγωνιστική

Αταλάντη-Άρης Αγ. Κων/νου

*** Ρεπό το Ρεγκίνι

3η αγωνιστική

Ρεγκίνι-Αταλάντη

*** Ρεπό ο Άρης Αγ. Κων/νου


Niki Giannoulidou

 
Niki Giannoulidou