0
Δημοσιεύτηκε 20 Αυγ 2015, 00:01   /   ΑΘΛΗΤΙΚΑ
 
 

Το πρόγραμμα των αγώνων της Α΄ Φθιώτιδας 2015-2016

 img 5828 ΣΤΥΛΙΔΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2015 2016 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΕΠΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΠΑΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ Α.Ο.Σ. Α.Ο.ΡΑΧΕΩΝ  
Πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της ΕΠΣΦ η κλήρωση για το πρωτάθλημα ποδοσφαίρου 2015-2016.

1η Αγωνιστική (Σάββατο 12/9, 17:00) 

Μαλεσίνα-Παμμωλιακός

Ευρυτανικός-Αστέρας Σταυρού

Άρης Αγ. Κων/νου-Κηφισσός Κ. Τιθορέας

Δάφνη Λιβανατών-Καμένα Βούρλα

Νέο Κρίκελλο-Προμηθέας Στυλίδας

Στυλίδα-Καλαπόδι

Ράχες-Αταλάντη

Ελατειακός-Ένωση 2010

Παγκρατιακός-Ολυμπιακός Λαμίας

 

2η Αγωνιστική (Σάββατο 19/9, 16:30)

Ευρυτανικός-Μαλεσίνα

Παμμωλιακός-Άρης Αγ. Κων/νου

Αστέρας Σταυρού-Δάφνη Λιβανατών

Κηφισσός Κ. Τιθορέας-Νέο Κρίκελλο

Καμένα Βούρλα-Στυλίδα

Προμηθέας Στυλίδας-Ράχες

Καλαπόδι-Ελατειακός

Αταλάντη-Παγκρατιακός

Ένωση 2010-Ολυμπιακός Λαμίας

 

3η Αγωνιστική (Σάββατο 26/9, 16:30)

Μαλεσίνα-Άρης Αγ. Κων/νου

Δάφνη Λιβανατών-Ευρυτανικός

Νέο Κρίκελλο-Παμμωλιακός

Στυλίδα-Αστέρας Σταυρού

Ράχες-Κηφισσός Κ. Τιθορέας

Ελατειακός-Καμένα Βούρλα

Παγκρατιακός-Προμηθέας Στυλίδας

Ολυμπιακός Λαμίας-Καλαπόδι

Ένωση 2010-Αταλάντη

 

4η Αγωνιστική (Τετάρτη 30/9, 16:30)

Δάφνη Λιβανατών-Μαλεσίνα

Άρης Αγ. Κων/νου-Νέο Κρίκελλο

Ευρυτανικός-Στυλίδα

Παμμωλιακός-Ράχες

Αστέρας Σταυρού-Ελατειακός

Κηφισσός Κ. Τιθορέας-Παγκρατιακός

Καμένα Βούρλα-Ολυμπιακός Λαμίας

Προμηθέας Στυλίδας-Ένωση 2010

Καλαπόδι-Αταλάντη

 

5η Αγωνιστική (Σάββατο 3/10, 16:00)

Μαλεσίνα-Νέο Κρίκελλο

Στυλίδα-Δάφνη Λιβανατών

Ράχες-ΆρηςΑγ. Κων/νου

Ελατειακός-Ευρυτανικός

Παγκρατιακός-Παμμωλιακός

Ολυμπιακός Λαμίας-Αστέρας Σταυρού

Ένωση 2010-Κηφισσός Κ. Τιθορέας

Αταλάντη-Καμένα Βούρλα

Καλαπόδι-Προμηθέας Στυλίδας

 

6η Αγωνιστική (Σάββατο 10/10, 16:00)

Στυλίδα-Μαλεσίνα

Νέο Κρίκελλο-Ράχες

Δάφνη Λιβανατών-Ελατειακός

Άρης Αγ. Κων/νου-Παγκρατιακός

Ευρυτανικός-Ολυμπιακός Λαμίας

Παμμωλιακός-Ένωση 2010

Αστέρας Σταυρού-Αταλάντη

Κηφισσός Κ. Τιθορέας-Καλαπόδι

Καμένα Βούρλα-Προμηθέας Στυλίδας

 

7η Αγωνιστική (Σάββατο 17/10, 16:00)

Μαλεσίνα-Ράχες

Ελατειακός-Στυλίδα

Παγκρατιακός-Νέο Κρίκελλο

Ολυμπιακός Λαμίας-Δάφνη Λιβανατών

Ένωση 2010-Άρης Αγ. Κων/νου

Αταλάντη-Ευρυτανικός

Καλαπόδι-Παμμωλιακός

Προμηθέας Στυλίδας-Αστέρας Σταυρού

Καμένα Βούρλα-Κηφισσός Κ. Τιθορέας

 

8η Αγωνιστική (Σάββατο 24/10, 16:00)

Ελατειακός-Μαλεσίνα

Ράχες-Παγκρατιακός

Στυλίδα-Ολυμπιακός Λαμίας

Νέο Κρίκελλο-Ένωση 2010

Δάφνη Λιβανατών-Αταλάντη

Άρης Αγ. Κων/νου-Καλαπόδι

Ευρυτανικός-Προμηθέας Στυλίδας

Παμμωλιακός-Καμένα Βούρλα

Αστέρας Σταυρού-Κηφισσός Κ. Τιθορέας

 

9η Αγωνιστική (Σάββατο 31/10, 16:00)

Μαλεσίνα-Παγκρατιακός

Ολυμπιακός Λαμίας-Ελατειακός

Ένωση 2010-Ράχες

Αταλάντη-Στυλίδα

Καλαπόδι-Νέο Κρίκελλο

Προμηθέας Στυλίδας-Δάφνη Λιβανατών

Καμένα Βούρλα-Άρης Αγ. Κων/νου

Κηφισσός Κ. Τιθορέας-Ευρυτανικός

Αστέρας Σταυρού-Παμμωλιακός

 

10η Αγωνιστική (Σάββατο 7/11, 15:00)

Ολυμπιακός Λαμίας-Μαλεσίνα

Παγκρατιακός-Ένωση 2010

Ελατειακός-Αταλάντη

Ράχες-Καλαπόδι

Στυλίδα-Προμηθέας Στυλίδας

Νέο Κρίκελλο-Καμένα Βούρλα

Δάφνη Λιβανατών-Κηφισσός Κ. Τιθορέας

Άρης Αγ. Κων/νου-Αστέρας Σταυρού

Παμμωλιακός-Ευρυτανικός

 

11η Αγωνιστική (Σάββατο 14/11, 15:00)

Μαλεσίνα-Ένωση 2010

Αταλάντη-Ολυμπιακός Λαμίας

Καλαπόδι-Παγκρατιακός

Προμηθέας Στυλίδας-Ελατειακός

Καμένα Βούρλα-Ράχες

Κηφισσός Κ. Τιθορέας-Στυλίδα

Αστέρας Σταυρού-Νέο Κρίκελλο

Παμμωλιακός-Δάφνη Λιβανατών

Ευρυτανικός-Άρης Αγ. Κων/νου

 

12η Αγωνιστική (Τετάρτη 18/11, 15:00)

Αταλάντη-Μαλεσίνα

Ένωση 2010-Καλαπόδι

Ολυμπιακός Λαμίας-Προμηθέας Στυλίδας

Παγκρατιακός-Καμένα Βούρλα

Ελατειακός-Κηφισσός Κ. Τιθορέας

Ράχες-Αστέρας Σταυρού

Στυλίδα-Παμμωλιακός

Νέο Κρίκελλο-Ευρυτανικός

Άρης Αγ. Κων/νου-Δάφνη Λιβανατών

 

13η Αγωνιστική (Σαββατο 21/11, 15:00)

Μαλεσίνα-Καλαπόδι

Προμηθέας Στυλίδας-Αταλάντη

Καμένα Βούρλα-Ένωση 2010

Κηφισσός Κ. Τιθορέας-Ολυμπιακός Λαμίας

Αστέρας Σταυρού-Παγκρατιακός

Παμμωλιακός-Ελατειακός

Ευρυτανικός-Ράχες

‘Αρης Αγ. Κων/νου-Στυλίδα

Δάφνη Λιβανατών-Νέο Κρίκελλο

 

14η Αγωνιστική (Σάββατο 28/11, 15:00)

Προμηθέας Στυλίδας-Μαλεσίνα

Καλαπόδι-Καμένα Βούρλα

Αταλάντη-Κηφισσός Κ. Τιθορέας

Ένωση 2010-Αστέρας Σταυρού

Ολυμπιακός Λαμίας-Παμμωλιακός

Παγκρατιακός-Ευρυτανικός

Ελατειακός-Άρης Αγ. Κων/νου

Ράχες-Δάφνη Λιβανατών

Νέο Κρίκελλο-Στυλίδα

 

15η Αγωνιστική (Σάββατο 5/12, 15:00)

Μαλεσίνα-Καμένα Βούρλα

Κηφισσός Κ. Τιθορέας-Προμηθέας Στυλίδας

Αστέρας Σταυρού-Καλαπόδι

Παμμωλιακός-Αταλάντη

Ευρυτανικός-Ένωση 2010

Άρης Αγ. Κων/νου-Ολυμπιακός Λαμίας

Δάφνη Λιβανατών-Παγκρατιακός

Νέο Κρίκελλο-Ελατειακός

Στυλίδα-Ράχες

 

16η Αγωνιστική (Σάββατο 12/12, 15:00)

Κηφισσός Κ. Τιθορέας-Μαλεσίνα

Καμένα Βούρλα-Αστέρας Σταυρού

Προμηθέας Στυλίδας-Παμμωλιακός

Καλαπόδι-Ευρυτανικός

Αταλάντη-Άρης Αγ. Κων/νου

Ένωση 2010-Δάφνη Λιβανατών

Ολυμπιακός Λαμίας-Νέο Κρίκελλο

Παγκρατιακός-Στυλίδα

Ράχες-Ελατειακός

 

17η Αγωνιστική (Σάββατο 19/12, 15:00)

Μαλεσίνα-Αστέρας Σταυρού

Παμμωλιακός-Κηφισσός Κ. Τιθορέας

Ευρυτανικός-Καμένα Βούρλα

Άρης Αγ. Κων/νου-Προμηθέας Στυλίδας

Δάφνη Λιβανατών-Καλαπόδι

Νέο Κρίκελλο-Αταλάντη

Στυλίδα-Ένωση 2010

Ράχες-Ολυμπιακός Λαμίας

Ελατειακός-Παγκρατιακός

*** Στο Β΄ γύρο οι αγώνες αντιστρέφονται.


Niki Giannoulidou

 
Niki Giannoulidou