0
Δημοσιεύτηκε 31 Οκτ 2014, 13:07   /   ΣΤΥΛΙΔΙΩΤΙΚΑ ΝΕΑ
 
 

Αγώνες & διαιτητές του Σαββατοκύριακου στη Φθιώτιδα

mpala 0 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2014 2015 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2014 2015 8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α ΕΠΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ 6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Β ΕΠΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
8η αγωνιστική Σάββατο 01-11-2014 ΩΡΑ: 15:00

Αγώνας: ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
Διαιτητής: ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Βοηθοί: ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΛΙΚΑ Β
Αγώνας: ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ-ΚΗΦΙΣΟΣ
Διαιτητής: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί: ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ- ΚΑΛΚΗ ΙΦ
Αγώνας: ΑΡΧΑΝΙ-ΚΑΛΑΠΟΔΙ
Διαιτητής: ΤΖΟΒΑΡΑΣ
Βοηθοί: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Σ- ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ
Αγώνας: ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ-ΣΤΥΛΙΔΑ
Διαιτητής: ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ
Βοηθοί: ΔΟΣΚΟΡΗΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
Αγώνας: ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ-ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ
Διαιτητής: ΣΩΣΩΝΗΣ
Βοηθοί: ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ
Αγώνας: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ-ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ
Διαιτητής: ΚΟΝΤΟΣ
Βοηθοί: ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ-ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Α
Αγώνας: ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΕΝΩΣΗ 2010
Διαιτητής: ΜΠΛΟΥΝΑΣ
Βοηθοί: ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ-ΣΚΑΡΛΑΣ
Αγώνας: ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ-ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ
Διαιτητής: ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Βοηθοί: ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ-ΒΛΑΧΟΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
6η αγωνιστική Σάββατο 01-11-2014 ΩΡΑ: 15:0

Αγώνας: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ-ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ
Διαιτητής: ΚΟΥΔΑΣ
Βοηθοί: ΣΚΟΥΡΑΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σ
Αγώνας: ΔΙΒΡΗ-ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ
Διαιτητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
Βοηθοί: ΚΟΜΗΤΗΣ-ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ
Αγώνας: ΑΕΝΑ-ΓΛΥΦΑ ΓΗΠ ΕΠΣΦ
Διαιτητής: ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ Β
Βοηθοί: ΜΟΥΣΤΑΚΑ Ε –ΒΑΦΕΙΑΔΗ ΔΕΣΠ
Αγώνας: ΡΑΧΕΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΧΙΝΟΥ ΓΗΠ ΣΤΥΛΙΔΑΣ
Διαιτητής: ΞΑΡΧΑΣ
Βοηθοί: ΜΠΕΛΛΗΣ – ΚΑΛΥΒΑΣ Β
Αγώνας: ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ- ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ
Διαιτητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
Βοηθοί: ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ-ΠΑΤΑΓΙΑΣ
Αγώνας: ΚΑΛΑΜΑΚΙ-ΒΡΑΧΑ ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ
Διαιτητής: ΧΑΝΗΣ
Βοηθοί: ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ Δ-ΠΙΛΑΤΟΣ
Αγώνας: ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ -ΟΜΒΡΟΣ
Διαιτητής: ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ
Βοηθοί: ΑΝΔΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ -ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ
Αγώνας: ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ-ΚΟΜΝΗΝΟΣ
Διαιτητής: ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί: ΖΙΩΓΑΣ-ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Αγώνας: ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ-ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ
Διαιτητής: ΣΤΑΥΡΟΥ
Βοηθοί: ΠΟΥΓΚΑΚΙΩΤΗΣ-ΜΑΓΚΑΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
6η αγωνιστική Κυριακή 02-11-2014 ΩΡΑ: 15:00

Αγώνας: ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ-ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
Διαιτητής: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ
Βοηθοί: ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ-ΜΑΓΚΑΣ Χ
Αγώνας: ΗΡΑΚΛΕΙΑ-ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ
Διαιτητής: ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί: ΒΕΛΟΥΤΣΟΣ-ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ
Αγώνας: ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92-ΠΑΝΖΕΛΙΑΚΟΣ ΓΗΠ ΤΡΑΓΑΝΑΣ
Διαιτητής: ΚΟΝΤΟΣ
Βοηθοί: ΔΟΣΚΟΡΗΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
Αγώνας: ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ-ΤΣΟΥΚΑ
Διαιτητής: ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί: ΚΟΛΟΒΟΣ- ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Αγώνας: ΜΑΚΡΗ-ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ
Διαιτητής: ΣΤΟΦΟΡΟΣ
Βοηθοί: ΒΑΡΑΣΜΙΔΗΣ-ΣΙΑΠΠΑΣ
Αγώνας: ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΤΑΙΑΣ
Διαιτητής: ΣΤΑΘΑΡΑΣ
Βοηθοί: ΤΖΟΥΒΑΡΑΣ Δ-ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
Αγώνας: ΒΙΤΩΛΗ-ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ
Διαιτητής: ΣΤΑΥΡΟΥ
Βοηθοί: ΠΑΠΠΑ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Θ
Αγώνας: ΚΑΛΥΒΙΑ-ΑΙΑΝΤΑΣ
Διαιτητής: ΣΤΑΣΙΝΟΣ
Βοηθοί: ΒΑΣΤΑΚΗΣ-ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας: ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
Διαιτητής: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί: ΠΕΤΕΙΝΟΣ-ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ
Αγώνας: ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ-ΡΕΓΓΙΝΙ
Διαιτητής: ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ
Βοηθοί: ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ -ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
Σάββατο 01-11-2014 ΩΡΑ: 10:30
Αγώνας: ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ
Διαιτητής: ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ
Αγώνας: ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ
Διαιτητής: ΣΤΑΥΡΟΥ
Αγώνας: ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ –ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Διαιτητής: ΒΑΦΕΙΑΔ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ
Κυριακή 02-11-2014 ΩΡΑ: 10:30

Αγώνας: ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ- ΜΑΛΕΣΙΝΑ
Διαιτητής: ΤΣΙΑΒΟΣ
Αγώνας: ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ-ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ
Διαιτητής: ΚΟΛΟΒΟΣ
Αγώνας: ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ-ΕΝΩΣΗ
Διαιτητής: ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
Αγώνας: ΑΙΑΝΤΑΣ –ΑΚΑΔΗΜΙΑ/ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ
Διαιτητής: ΣΤΑΥΡΟΥ
Αγώνας: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ- ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΗΠ ΕΠΣΦ
Διαιτητής: ΣΤΟΦΟΡΟΣ
Αγώνας: ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ
Διαιτητής: ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
Ε. Δ. / Ε.Π.Σ.Φ


Niki Giannoulidou

 
Niki Giannoulidou