ΣΤΥΛΙΔΙΩΤΙΚΑ ΝΕΑ Τελευταία Ενημέρωση: 23 Ιούν 2021 Ερώτηση Δημ.Συμβούλου Β.Καλώτα για την εικόνα πλήρους εγκατάλειψης και διάλυσης των υπηρεσιών του Δήμου Στυλίδας 23 Ιούν 2021 2 FacebookTwitterPinterest ΕΤΙΚΕΤΕΣΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΛΩΤΑΣΔΗΜΟΣ ΣΤΥΛΙΔΑΣ [gview file=”https://stilida.com/media/2021/06/erwtisi-kalwtas-basileios-pliris-egkataleipsi_-signed-1.pdf”] ΕΤΙΚΕΤΕΣΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΛΩΤΑΣΔΗΜΟΣ ΣΤΥΛΙΔΑΣ Προηγούμενο άρθροΜε τον Αναπλ.Υπ.Εσωτερικών συναντήθηκε η Δήμαρχος ΣτυλίδαςΕπόμενο άρθροΣυνεδρίασε το Δ.Σ. Στυλίδας - Διαφήμιση - 2 ΣΧΟΛΙΑ Φιλε Καλωτα ο αρμόδιος αντιδήμαρχος ποιος είναι; Μήπως πρέπει να δώσει λόγο ο συγκεκριμένος κύριος. Απαράδεκτη δημοτική αρχή… Απάντηση Φτου!!! Εγώ φταίω! Έγραψα ένα σχόλιο πριν ένα μήνα όπου ασκούσα κριτική γιατί δεν συμμετέχει ο Δήμος μας σε προγράμματα αναδάσωσης και δεντροφύτευσης και να τα αποτελέσματα! Κάθε δρόμος και γούρνα! Κάθε γούρνα και δέντρο! Απάντηση ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Ακύρωση απάντησης Σχόλιο: εισάγετε το σχόλιό σας! Όνομα:* παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ Email:* έχετε εισάγει εσφαλμένη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου! παρακαλώ εισάγετε εδώ την ηλεκτρονική σας διεύθυνση Ιστοσελίδα: αποθηκεύστε το όνομα, το ηλεκτρονικό ταχυδρομείο και τον ιστότοπό μου σε αυτό το πρόγραμμα περιήγησης για την επόμενη φορά που θα σχολιάσω. Δ Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας. Τελευταία Νέα ΣΤΥΛΙΔΙΩΤΙΚΑ ΝΕΑ26 Ιούλ 2024Η εορτή του Αγ.Παντελεήμονα στο ομώνυμο παρεκκλήσι της Στυλίδας Τη μνήμη του Αγίου Παντελεήμονα τίμησαν και φέτος οι κάτοικοι της περιοχής στο ομώνυμο εκκλησάκι στο Μοναστήρι του Αγίου... ΣΤΥΛΙΔΙΩΤΙΚΑ ΝΕΑ Φροντιστήρια εκπ. ΣΥΝΟΛΟ : ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2024 26 Ιούλ 2024 ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ Συγχαρητήριο μήνυμα του Δημάρχου Στυλίδας προς τους επιτυχόντες των πανελληνίων εξετάσεων 26 Ιούλ 2024 ΣΤΥΛΙΔΙΩΤΙΚΑ ΝΕΑ Η εορτή της Αγίας Παρασκευής στη Στυλίδα (βίντεο & φωτογραφίες) 25 Ιούλ 2024 ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΑ Θρησκευτική πανήγυρις στο Αχλάδι την παραμονή του Αγ.Παντελεήμονα 24 Ιούλ 2024 - Διαφήμιση - Περισσότερα Άρθρα Η εορτή του Αγ.Παντελεήμονα στο ομώνυμο παρεκκλήσι της Στυλίδας ΣΤΥΛΙΔΙΩΤΙΚΑ ΝΕΑ 26 Ιούλ 2024 Φροντιστήρια εκπ. ΣΥΝΟΛΟ : ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2024 ΣΤΥΛΙΔΙΩΤΙΚΑ ΝΕΑ 26 Ιούλ 2024 Η εορτή της Αγίας Παρασκευής στη Στυλίδα (βίντεο & φωτογραφίες) ΣΤΥΛΙΔΙΩΤΙΚΑ ΝΕΑ 25 Ιούλ 2024 Χρ. Σταϊκούρας: Αναβαθμίζεται το Κέντρο Υγείας Στυλίδας ΣΤΥΛΙΔΙΩΤΙΚΑ ΝΕΑ 23 Ιούλ 2024 - Διαφήμιση -
Φιλε Καλωτα ο αρμόδιος αντιδήμαρχος ποιος είναι; Μήπως πρέπει να δώσει λόγο ο συγκεκριμένος κύριος. Απαράδεκτη δημοτική αρχή… Απάντηση
Φτου!!! Εγώ φταίω! Έγραψα ένα σχόλιο πριν ένα μήνα όπου ασκούσα κριτική γιατί δεν συμμετέχει ο Δήμος μας σε προγράμματα αναδάσωσης και δεντροφύτευσης και να τα αποτελέσματα! Κάθε δρόμος και γούρνα! Κάθε γούρνα και δέντρο! Απάντηση
Φιλε Καλωτα ο αρμόδιος αντιδήμαρχος ποιος είναι; Μήπως πρέπει να δώσει λόγο ο συγκεκριμένος κύριος. Απαράδεκτη δημοτική αρχή…
Φτου!!! Εγώ φταίω! Έγραψα ένα σχόλιο πριν ένα μήνα όπου ασκούσα κριτική γιατί δεν συμμετέχει ο Δήμος μας σε προγράμματα αναδάσωσης και δεντροφύτευσης και να τα αποτελέσματα! Κάθε δρόμος και γούρνα! Κάθε γούρνα και δέντρο!