0
Δημοσιεύτηκε 5 Μαΐ 2019, 23:30   /   ΣΤΥΛΙΔΙΩΤΙΚΑ ΝΕΑ
 
 

Η Αλεξάνδρα Βεντούρη Νασοπούλου κατέθεσε το ψηφοδέλτιό της – Δείτε όλους τους υποψηφίους του συνδυασμού “Πρόοδος”

59547399 462114391193169 8445682574856028160 n 617x463 ΠΡΟΟΔΟΣ ΔΗΜΟΣ ΣΤΥΛΙΔΑΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2019 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΒΕΝΤΟΥΡΗ ΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ !

Η υποψήφια Δήμαρχος Στυλίδας Αλεξάνδρα Βεντούρη Νασοπούλου  κατέθεσε  το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού της ” Πρόοδος”

Δείτε όλους τους υποψηφίους του συνδυασμού “Πρόοδος”

1. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΧΙΝΑΙΩΝ

Α/Α Επώνυμο Όνομα   Όνομα Πατρός

1 Αναγνωστόπουλος Σωτήριος Νικόλαος
2 Γερονίκου-Μαντζίκου Αικατερίνη Δημήτριος
3 Ζουγανέλης Γεώργιος Αντώνιος
4 Καρανάσιου Παρασκευή Γεώργιος
5 Μπερτσιμά Ευαγγελία Απόστολος
6 Μπερτσιμάς Χρήστος Γεώργιος
7 Νασόπουλος Κωνσταντίνος Ιωάννης
8 Νταλή-Τσιλοφύτη Ελένη Ιωάννης
9 Ντούρας Χρυσοβαλάντης Ιωάννης
10 Παπαηρακλής Σταύρος Ανάργυρος
11 Τσαμπουκλής Ιωάννης Βασίλειος
12 Φασόλας Αθανάσιος Αντώνιος

2. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ

Α/Α Επώνυμο Όνομα   Όνομα Πατρός
1 Αγιαμαρνιώτη Βασιλική Ιωάννης
2 Βαλωμένος Ευάγγελος Δημήτριος
3 Γκρίζη Δέσποινα συζ. Αποστόλου
4 Ζωγραφάκης Σταύρος Περικλής
5 Καραπαπά Χαρίκλεια (Κατσαρού) Αναστάσιος
6 Καρβούνης Ιωάννης Γεώργιος
7 Κούμανου Χαρίκλεια Γεώργιος
8 Τσεκούρα Μαριάννα Ιωάννης

3. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΤΥΛΙΔΑΣ

Α/Α Επώνυμο Όνομα   Όνομα Πατρός

1 Αλεξανδρή-Παπαδοπούλου Αικατερίνη Σπυρίδων
2 Γεροδήμος Ιωάννης Δημήτριος
3 Ζησίμου Χρυσούλα (Χρύσα) Αθανάσιος
4 Ζυγούλη Αναστασία Κωνσταντίνος
5 Κακαβελάκης Νικόλαος Δημήτριος
6 Καναπίτσας Ιωάννης Νικόλαος
7 Κεραμμύδας Γεώργιος Κωνσταντίνος
8 Κόλλιας Χρόνης Αθανάσιος
9 Κρόκος Ευστάθιος Κωνσταντίνος
10 Μαστραπά Ευαγγελία Γεώργιος
11 Μέτου-Στέκα Μαριάνθη Βασίλειος
12 Μπακαλός Γεώργιος Βασίλειος
13 Μπακαλού Αναστασία Γεώργιος
14 Μπαμπαούσης Ευστράτιος Γιακουμής
15 Μπράτσης Ιωάννης Ηλίας
16 Νταλαρίζου Αλεξάνδρα Δημήτριος
17 Ξενοκώστα Ελένη Βάιος
18 Σγατζούρης Γεώργιος Αθανάσιος
19 Φλέγγας Δημήτριος Αναστάσιος
20 Ψύλλος Σωτήριος Γεώργιος

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΧΙΝΟΥ ( Δ.Ε. ΕΧΙΝΑΙΩΝ )

Α/Α Επώνυμο Όνομα   Όνομα Πατρός

1 Αποστολοπούλου-Γαβρίλη Ελένη Κωνσταντίνος
2 Μαυραγάννη-Παπαηρακλή Βενετία Παύλος
3 Μήτσου Αθανάσιος Κωνσταντίνος
4 Νασοπούλου-Μπλούνα Ζωή-Άννα (Ζένια) Κωνσταντίνος
5 Παρδάλης Βασίλειος Νικόλαος
6 Χασιώτη Αικατερίνη Ευάγγελος

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΥΛΩΝ ( Δ.Ε. ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ )

Α/Α Επώνυμο Όνομα   Όνομα Πατρός

1 Γκαραγκούνης Χρήστος Δημήτριος
2 Δαμάσκου Ιωάννα-Άννα Παναγιώτης
3 Κόρκου Κωνσταντία Γεώργιος
4 Παπαβασιλείου Γεώργιος Ευστάθιος
5 Φάλκου Σεράινα Αθανάσιος

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΑΧΩΝ ( Δ.Ε. ΕΧΙΝΑΙΩΝ )

Α/Α Επώνυμο Όνομα   Όνομα Πατρός

1 Ζαούτη Αναστασία (Λαϊνα) Νικόλαος
2 Καπενέκα Μαρία Ιάκωβος
3 Κασαράς Κωνσταντίνος Χαράλαμπος
4 Κολιάτος Γεώργιος Σεραφείμ
5 Κορδώνη Παναγιώτα Πέτρος
6 Μαρκάκης Νικόλαος Γεώργιος


Niki Giannoulidou

 
Niki Giannoulidou