![](https://i0.wp.com/stilida.com/media/2022/08/img_9662.jpg?resize=617%2C464&ssl=1)
Διακοπή ρεύματος αυτή τη στιγμή στη Στυλίδα λόγω βλάβης στον υποσταθμό της ΔΕΗ στο Αυλάκι
Η μισή Στυλίδα είναι βυθισμένη στο σκοτάδι ενώ τα φώτα της Πλατείας, όπου σε λίγη ώρα αναμένεται να ξεκινήσει η συναυλία της Τσαλιγοπούλου , λειτουργούν κανονικά!
Επίσης χωρίς ρεύμα είναι και η Αγ.Μαρίνα,ο Καραβομυλος,το Άνυδρο.
Τόσα χρόνια καμία δημοτική αρχή δεν ενδιαφέρθηκε να απαιτήσει το αυτονόητο. Σταθερή παροχή ηλεκτρικού που θα γλιτώσει τους δημότες από τα έξοδα για αντικατάσταση των κατεστραμμένων συσκευών! Ντροπή