0
Δημοσιεύτηκε 19 Μαΐ 2014, 13:21   /   ΣΤΥΛΙΔΙΩΤΙΚΑ ΝΕΑ
 
 

Οι μέχρι στιγμής σταυροί των υποψηφίων του Απ.Γκλέτσου (συνεχής ενημέρωση)

Τμήματα17/31  Εγγεγραμμένοι6.578Ψήφισαν4.797
Λευκά22    Ακυρα91Έγκυρα4.684
Ενσωμάτωση54,84%Αποχή27,08%

Σε 17 από 31 τμήματα σύμφωνα με τον κόμβο εκλογών της Π.Ε.Φθιώτιδας οι υποψήφιοι της Ενωτική Δημοτικής Κίνησης του Απ.Γκλέτσου έχουν τους παρακάτω σταυρούς

α/αΥποψήφιοςΣταυροί
 ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ
ΓΚΛΕΤΣΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
 
1ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΕΤΡΟΣ757
2ΚΟΝΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ554
3ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΣ533
4ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ (ΝΩΝΤΑΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ469
5ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΣ446
6ΜΑΛΙΣΣΟΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ428
7ΧΑΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ375
8ΣΚΑΡΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΣ337
9ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΣ335
10ΨΑΡΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗΣ296
11ΑΧΙΝΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ263
12ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ261
13ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ236
14ΚΑΣΤΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ228
15ΠΡΕΜΕΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ226
16ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΣ206
17ΖΑΓΚΑΝΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΗΛΙΑΣ204
18ΓΙΑΝΝΑΚΑΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ (ΤΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΣ203
19ΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ202
20ΖΑΚΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗΣ183
21ΧΑΡΙΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ174
22ΠΑΛΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ172
23ΤΖΟΒΑΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ169
24ΜΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ154
25ΓΟΝΤΙΚΑ-ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΠΥΡΟΣ139
26ΜΠΟΥΡΧΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗΣ134
27ΦΟΥΝΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΣ133
28ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ132
29ΚΑΡΑΠΑΠΑ (ΚΑΤΣΑΡΟΥ) ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ128
30ΛΥΡΙΤΣΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΛΑΜΠΡΟΣ115
31ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ-ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΣ115
32ΜΠΕΡΤΣΙΜΑ-ΚΑΤΣΙΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΣ106
33ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ104
34ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ103
35ΜΙΤΡΟΒΙΤΣ ΜΙΛΑΝΑ του ΝΤΡΑΓΚΑΝ (ΟΝ. ΣΥΖ.)101
36ΙΝΤΖΙΚΑΡΑ-ΑΡΜΥΡΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΕΤΡΟΣ-ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ97
37ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ91
38ΜΑΡΚΑΤΣΕΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ90
39ΖΩΓΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΣ88
40ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ87
41ΘΗΒΑΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΣ81
42ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ77
43ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΟΝ. ΣΥΖ.)73
44ΜΠΑΜΠΑΟΥΣΗ-ΠΟΛΥΣΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΟΝ. ΣΥΖ.)72
45ΦΑΛΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ70
46ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ66
47ΠΟΛΥΖΩΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ60
48ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΣ57
49ΣΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ51
50ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ47
51ΤΣΑΜΠΟΥΚΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗΣ40
52ΚΑΣΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ25
53ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΣ22
54ΤΣΙΛΟΦΥΤΗ-ΤΡΑΓΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ20
 Δημ.Κοινότητα ΣΤΥΛΙΔΑΣ-ΕΔΡΑ ΔΗΜΟΥ 
1ΚΑΤΣΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ309
2ΣΥΡΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΣ279
3ΜΗΤΣΟΚΑΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ276
4ΚΑΤΣΙΚΟΝΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ273
5ΜΠΑΚΑΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ252
6ΚΟΜΝΗΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ80
 Τοπ.Κοινότητα ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ 
1ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ124
2ΠΑΡΙΣΗ-ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΠΕΤΡΟΣ16
3ΧΑΤΖΗΤΣΟΠΑΝΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΟΝ. ΣΥΖ.)5
4MATEESCU-ΚΟΥΤΡΑ ELENA LAVINIA του DUMITRU5
 Τοπ.Κοινότητα ΑΥΛΑΚΙΟΥ 
1ΤΣΙΚΡΙΚΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ0
2ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΣ0
3ΔΟΥΔΟΥΜΗ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ0
4ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ (ΟΝ. ΣΥΖ.)0
 Τοπ.Κοινότητα ΑΧΙΝΟΥ 
1ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ110
2ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ24
3ΧΑΔΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ12
4ΦΛΩΡΟΥ-ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ10
 Τοπ.Κοινότητα ΑΧΛΑΔΙΟΥ 
1ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗΣ99
2ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΦΩΤΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΣ70
3ΤΑΒΟΥΛΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ19
4ΜΠΑΜΠΟΥΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
 Τοπ.Κοινότητα ΓΛΥΦΑΣ 
1ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ176
2ΤΣΙΛΑΦΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ51
3ΔΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ18
4ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ7
 Τοπ.Κοινότητα ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥ 
1ΧΑΡΜΑΝΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗΣ0
2ΜΠΙΛΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΣ0
3ΜΠΕΡΤΣΙΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ0
4ΖΩΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ0
 Τοπ.Κοινότητα ΜΥΛΩΝ 
1ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ0
2ΜΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΗΣ0
3ΜΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ0
4ΛΑΤΟΥ ΧΡΗΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΣ0
 Τοπ.Κοινότητα ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ 
1ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΡΥΔΙΚΗ (ΡΙΚΑ) του ΙΩΑΝΝΗΣ183
2ΚΥΡΙΑΚΟΥ-ΠΑΠΑΛΕΞΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ94
3ΤΣΑΡΑΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΣ59
4ΚΟΝΤΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΔΡΕΑΣ18
 Τοπ.Κοινότητα ΡΑΧΩΝ 
1ΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗΣ0
2ΚΟΡΜΑΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ0
3ΕΥΑΓΓΕΛΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΣ0
4ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΦΑΝΟΥΛΑ (ΦΑΝΗ) του ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΟΝ. ΣΥΖ.)0
 Τοπ.Κοινότητα ΣΠΑΡΤΙΑΣ 
1ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ0
2ΜΑΝΤΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗΣ0
3ΜΑΝΤΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ0
4ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΣ0
 Τοπ.Κοινότητα ΑΝΥΔΡΟΥ 
1ΜΠΛΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΣ62
2ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗΣ45
 Τοπ.Κοινότητα ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ 
1ΓΙΑΝΝΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗΣ89
2ΣΤΟΥΡΝΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ34
 Τοπ.Κοινότητα ΛΟΓΓΙΤΣΙΟΥ 
1ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗΣ68
2ΚΑΡΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ26
 Τοπ.Κοινότητα ΝΕΡΑΙΔΑΣ 
1ΚΑΤΣΙΚΟΝΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΣ65
2ΜΠΑΚΑΛΟΥ-ΧΑΡΔΑΛΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΟΝ. ΣΥΖ.)51
 Τοπ.Κοινότητα ΠΑΛΑΙΟΚΕΡΑΣΙΑΣ 
1ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ127
2ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ63
Σύνολο13.135
Μεγαλύτερο ποσοστό ψήφων στα τμήματα:
A/AΠοσοστόΤμήμα
180,00368ο ET – ΛΟΓΓΙΤΣΙΟΥ
279,76369ο ET – ΝΕΡΑΙΔΑΣ
379,62346ο ET – ΣΠΑΡΤΙΑΣ
477,74342ο ET – ΑΧΙΝΟΥ
572,82367ο ET – ΑΥΛΑΚΙΟΥ
Μικρότερο ποσοστό ψήφων στα τμήματα:
A/AΠοσοστόΤμήμα
156,98354ο ET – ΜΥΛΩΝ
257,25365ο ET – ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ
359,24349ο ET – ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ
459,66348ο ET – ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ
560,68350ο ET – ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ

Το άρθρο θα ενημερώνεται συνεχώς 


Niki Giannoulidou

 
Niki Giannoulidou