0
Δημοσιεύτηκε 27 Αυγ 2012, 14:54   /   ΣΤΥΛΙΔΙΩΤΙΚΑ ΝΕΑ
 
 

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ 2012:ΟΙ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΜΑΣ!!!

ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΙΔΙΑ!
ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΙΣ ΣΠΟΥΔΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ  ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΘΕΙΤΕ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ!!!!!!!!

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΤΥΛΙΔΑΣ
Κωδ. Υποψηφ.
Επώνυμο
Όνομα
Όν. Πατρός
Όν. Μητρός
Σχολή Επιτυχίας
1
12042295
ΑΡΓΥΡΗ 
ΕΛΕΝΗ 
ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ
ΒΑΡΒΑΡΑ
177 ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΡΧΑΙΟΛ &  ΚΟΙΝΩΝ. ΑΝΘΡΩΠΟΛ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ(ΒΟΛΟΣ) ΠΟΛΥΤΕΚΝ.  ΗΜ.
2
12042296
ΑΡΓΥΡΙΟΥ 
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 
ΙΩΑΝΝΗΣ 
ΚΩΝΣΤΑΝΤ
355 ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΟΙΝ.ΚΡΙΤ.  ΗΜ.
3
11041281
ΒΑΡΥΠΑΤΗΣ 
ΑΓΓΕΛΟΣ 
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΜΑΛΙΑ 
744 ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ) ΠΟΛΥΤΕΚΝ.  ΗΜ.
4
12042332
ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ 
ΙΩΑΝΝΗΣ 
ΒΑΙΟΣ 
ΑΦΡΟΔΙΤΗ
352 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΤΡΑΣ  ΗΜ.
5
12042299
ΓΕΡΟΔΗΜΟΥ 
ΒΑΣΙΛΙΚΗ   
ΝΙΚΟΛΑΟΣ 
ΑΘΑΝΑΣΙΑ
175 ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ  ΗΜ.
6
12042333
ΔΕΔΟΓΛΟΥ 
ΙΩΑΝΝΗΣ 
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΑΝΝΑ 
806 ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ)-ΣΩΜΑΤΑ  ΕΙΔ.ΚΑΤ.3648/α  ΗΜ.
7
12042334
ΔΙΒΡΙΩΤΗ 
ΖΩΗ 
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΑΚΡΙΒΗ 
164 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ(ΒΟΛΟΣ)  ΗΜ.
8
12042325
ΖΑΚΟΥΛΑ 
ΑΓΓΕΛΙΚΗ 
ΧΡΗΣΤΟΣ 
ΕΥΑΓΓΕΛΙ
293 ΦΑPΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ  ΠΑΤΡΑΣ   ΗΜ.
9
12042336
ΖΑΚΟΥΛΑ 
ΙΩΑΝΝΑ 
ΓΕΩΡΓΙΟΣ 
ΙΩΑΝΝΑ 
443 ΠΟΛ.  ΕΡΓΩΝ  ΥΠΟΔΟΜΗΣ  ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ  ΗΜ.
10
12042300
ΖΩΓΑΚΗ 
ΓΕΩΡΓΙΑ 
ΙΩΑΝΝΗΣ   
ΑΚΡΙΒΗ 
174 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)  ΗΜ.
11
12042326
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ 
ΓΕΩΡΓΙΟΣ 
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ
ΜΑΡΙΝΑ 
806 ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ)-ΣΩΜΑΤΑ  ΗΜ.
12
12042338
ΚΑΛΛΟΣ 
ΗΛΙΑΣ 
ΕΥΘΥΜΙΟΣ 
ΔΗΜΗΤΡΑ
318 ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ  ΠΕΙΡΑΙΑ  ΗΜ.
13
11041286
ΚΑΝΑΠΙΤΣΑ 
ΜΑΡΙΑ 
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
598 ΔΙΟΙΚ. ΚΟΙΝ/ΚΩΝ-ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΤ. ΕΠΙΧ & ΟΡΓΑΝ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ  ΗΜ.
14
12042327
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ 
ΑΘΗΝΑ 
ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΛ
625 ΙΑΤΡΙΚΩΝ  ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ  ΗΜ.
15
12042341
ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ 
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 
ΣΩΤΗΡΙΟΣ 
ΦΩΤΕΙΝΗ
219 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΜΗΧ/ΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  ΗΜ.
16
12042342
ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΣ 
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 
ΑΝΔΡΕΑΣ 
ΜΑΡΙΑ 
736 ΤΗΛ/ΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ & ΔΙΚΤΥΩΝ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ(ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ)  ΗΜ.
17
12042343
ΚΑΡΑΝΙΚΑ  
ΓΕΩΡΓΙΑ 
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
818 Α.Ε.Ν ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ  ΠΟΛΥΤ 10%  ΗΜ.
18
12042344
ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΚΟΥ 
ΜΑΡΙΑ 
ΓΕΩΡΓΙΟΣ 
ΑΘΑΝΑΣΙΑ
180 ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΧΙΟΣ)  ΗΜ.
19
12042302
ΚΕΡΑΜΜΥΔΑ 
ΡΗΓΙΝΑ 
ΓΕΩΡΓΙΟΣ 
ΕΥΑΓΓΕΛΙ
117 ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ  ΗΜ.
20
09039513
ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ 
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 
ΝΙΚΟΛΑΟΣ 
ΕΛΕΝΗ 
870 ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ  ΗΜ.
21
12042303
ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ 
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ 
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ
ΒΑΙΑ 
123 ΠΟΛΙΤ. ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ  ΑΘΗΝΑΣ  ΗΜ.
22
12042306
ΚΩΣΤΟΡΡΙΖΟΥ   
ΕΙΡΗΝΗ 
ΑΝΤΩΝΙΟΣ 
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
175 ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ  ΗΜ.
23
12042347
ΛΥΚΟΣ 
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΧΑΡΙΚΛΕΙ
497 ΕΚΠ/ΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ Α.Σ.ΠΑΙ.Τ.Ε. ΑΘΗΝΑΣ   ΗΜ.
24
12042348
ΜΑΜΑΛΗΣ 
ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΡΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤ
316 ΟPΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙPΗΣΕΩΝ  ΠΕΙΡΑΙΑ  ΗΜ.
25
12042328
ΜΗΤΣΙΟΥ 
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
255 ΦΥΣΙΚΗΣ  ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  ΗΜ.
26
12042309
ΜΙΧΑ 
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 
ΣΠΥΡΙΔΩΝ 
ΖΑΦΕΙΡΑ
160 ΕΠΙΣΤ.  ΕΚΠ/ΣΗΣ  ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧ. ΗΛΙΚΙΑ  ΘΡΑΚΗΣ (ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ)  ΗΜ.
27
12042329
ΜΙΧΑΣ 
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 
ΗΛΙΑΣ 
ΔΗΜΗΤΡΑ
297 ΙΑΤPΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  ΗΜ.
28
12042349
ΜΠΑΚΑΛΙΑΝΟΣ 
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΦΩΤΕΙΝΗ
489 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ   ΗΜ.
29
12042311
ΜΠΑΜΠΟΥΚΑΚΗΣ 
ΘΕΟΔΩΡΟΣ 
ΑΓΓΕΛΟΣ 
ΠΑΡΑΣΚΕΥ
818 Α.Ε.Ν ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ  ΗΜ.
30
12042330
ΝΑΚΑ 
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 
ΙΩΑΝΝΗΣ 
ΕΥΑΝΘΙΑ
629 ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ  ΗΜ.
31
11041267
ΝΤΑΛΑΡΙΖΟΥ 
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΑ
721 ΓΕΩΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΠΕΡΙΒ/ΝΤΟΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)  ΗΜ.
32
12042352
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ 
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 
ΓΕΩΡΓΙΟΣ 
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
353 ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ  ΘΡΑΚΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)  ΗΜ.
33
12042353
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ 
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΝΝΑ
ΣΤΑΥΡΟΣ 
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
360 ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΙΧΘ/ΓΙΑΣ & ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡ/ΝΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛ(ΒΟΛΟΣ) ΠΟΛΥΤΕΚΝ.  ΗΜ.
34
12042354
ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ 
ΞΕΝΟΦΩΝ 
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤ
317 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ  ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)  ΗΜ.
35
12042356
ΠΑΠΑΡΑ 
ΒΑΣΙΛΙΚΗ 
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΕΛΕΝΗ 
739 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ  ΤΡΟΦΙΜΩΝ  ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) ΚΟΙΝ.ΚΡΙΤ.  ΗΜ.
36
12042315
ΠΕΤΕΙΝΟΣ 
ΧΡΗΣΤΟΣ 
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΑΣΗΜΟΥΛΑ
747 ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)  ΗΜ.
37
12042357
ΣΕΝΕΓΙΑ 
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 
ΦΑΤΜΙΡ 
ΣΚΙΠΕ 
349 ΔΙΕΘΝΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΡΑΚΗΣ(ΚΟΜΟΤΗΝΗ)  ΗΜ.
38
12042318
ΣΤΑΜΟΥ 
ΑΝΔΡΙΑΝΑ  ΜΑΡ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ
ΔΗΜΗΤΡΑ
649 ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ  ΠΑΤΡΑΣ ΠΟΛΥΤΕΚΝ.  ΗΜ.
39
12042360
ΣΤΕΡΓΙΟΥ 
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΙΟΝΥΣ
ΛΕΩΝΙΔΑΣ 
ΠΑΝΑΓΙΩΤ
234 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ  ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)  ΗΜ.
40
12042322
ΤΡΙΓΚΑ 
ΒΑΣΙΛΙΚΗ 
ΘΕΟΔΩΡΟΣ 
ΦΩΤΕΙΝΗ
312 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ  ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ  ΗΜ.
41
11041338
ΤΡΙΓΚΑ 
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ 
ΗΛΙΑΝΑ 
309 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ  ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ  ΗΜ.
42
12042363
ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ 
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ
ΑΘΑΝΑΣΙΑ
721 ΓΕΩΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΠΕΡΙΒ/ΝΤΟΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)  ΗΜ.
43
12042323
ΤΣΟΥΜΑ 
ΑΣΗΜΙΝΑ 
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ
ΜΑΡΙΑ 
719 ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ  ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  ΗΜ.
44
12042331
ΦΟΥΝΤΑ 
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
269 ΧΗΜΕΙΑΣ  ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  ΗΜ.
45
12042324
ΧΑΛΗΛ 
ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΛΕΝΗ
ΧΑΤΕΜ 
ΣΩΤΗΡΙΑ
118 ΦΙΛ/ΦΙΑΣ- ΠΑΙΔ/ΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ   ΗΜ.
46
12042364
ΧΟΤΖΑ 
ΖΟΝΙΕ 
ΜΠΟΥΓΙΑΡ 
ΣΑΝΙΕ 
309 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ  ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ  ΗΜ.
47
11041313
ΖΕΥΓΟΥΛΑ 
ΜΑΡΙΑ 
ΓΕΩΡΓΙΟΣ 
ΓΙΑΝΝΟΥΛ
591 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ Κ.ΚΡΙΤ2011  ΗΜ.
48
11041316
ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ 
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 
ΝΙΚΟΛΑΟΣ 
ΣΩΤΗΡΙΑ
506 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ  ΗΜ.
49
11041317
ΚΟΜΙΤΑΚΗΣ 
ΒΑΙΟΣ 
ΙΩΑΝΝΗΣ 
ΔΕΣΠΟΙΝΑ
456 ΠΟΛ. ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ  ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ (ΤΡΙΚΑΛΑ)  ΗΜ.
50
11041319
ΚΡΕΤΣΗΣ 
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 
ΝΙΚΟΛΑΟΣ 
ΑΚΡΙΒΗ 
735 ΠΛΗΡ/ΚΗΣ & ΤΕΧΝ/ΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΤΕΙ ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔ.(ΚΑΣΤΟΡΙΑ) ΤΡΙΤ2010-11  ΗΜ.
51
11041305
ΚΥΡΙΤΣΗ 
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 
ΘΩΜΑΣ 
ΜΑΡΙΑ 
663 ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ  ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Κ.ΚΡ2010-11  ΗΜ.
52
11041302
ΤΣΑΓΙΑΝΝΗ 
ΟΥΡΑΝΙΑ 
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ
ΑΙΚΑΤΕΡΙ
177 ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΡΧΑΙΟΛ &  ΚΟΙΝΩΝ. ΑΝΘΡΩΠΟΛ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ(ΒΟΛΟΣ)  ΗΜ.
53
11041339
ΤΣΙΛΙΚΑΣ 
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΜΑΡΙΑ 
506 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ  ΗΜ.
54
11041340
ΦΑΛΑΡΑΣ   
ΙΩΑΝΝΗΣ 
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΑ
526 ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ(ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ)  ΗΜ.
55
10042378
ΧΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 
ΝΙΚΟΛΑΟΣ 
ΕΛΕΝΗ 
659 ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ  ΛΑΜΙΑΣ   ΗΜ.
ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ
Κωδ. Υποψηφ.
Επώνυμο
Όνομα
Όν. Πατρός
Όν. Μητρός
Σχολή Επιτυχίας
1
12042502
ΑΙΒΑΛΙΩΤΗ 
ΜΑΡΙΑ 
ΓΕΩΡΓΙΟΣ 
ΑΝΘΟΥΛΑ
118 ΦΙΛ/ΦΙΑΣ- ΠΑΙΔ/ΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ  ΗΜ.
2
12042513
ΒΑΖΟΥΡΑΣ 
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 
ΚΩΝ ΝΟΣ 
ΕΛΕΝΗ 
350 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ  ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)  ΗΜ.
3
12042503
ΓΑΛΑΝΗ 
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΙ
620 ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ  ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)  ΗΜ.
4
12042514
ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ 
ΧΡΗΣΤΟΣ  ΑΝΑΡ
ΙΩΑΝΝΗΣ 
ΕΛΕΝΗ 
698 ΤΕΧΝ. ΠΕΡ/ΝΤΟΣ  & ΟΙΚΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ(ΖΑΚΥΝΘΟΣ)  ΗΜ.
5
12042516
ΖΑΧΑΡΑΚΗ 
ΕΙΡΗΝΗ 
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΧΡΥΣΟΥΛΑ
721 ΓΕΩΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΠΕΡΙΒ/ΝΤΟΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ) ΠΟΛΥΤΕΚΝ.  ΗΜ.
6
12042517
ΚΑΠΟΥΛΑΣ 
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΕΛΕΝΗ 
223 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΜΗΧ/ΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΡΑΚΗΣ(ΞΑΝΘΗ) ΠΟΛΥΤΕΚΝ.  ΗΜ.
7
12042505
ΚΟΥΤΡΑΓΓΕΛΗ 
ΜΑΡΙΑ 
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΔΕΣΠΟΙΝΑ
351 ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ  ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)  ΗΜ.
8
12042518
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
ΖΑΝ ΚΛΩΝΤ 
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΣΥΛΒΑΝΑ
818 Α.Ε.Ν ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ  ΗΜ.
9
11041475
ΛΙΑΝΟΥ 
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ
ΔΗΜΗΤΡΑ
369 ΠΛΗP/ΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ ΣΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ(ΛΑΜΙΑ) ΠΟΛΥΤΕΚΝ.  ΗΜ.
10
12042519
ΜΑΝΤΑΦΟΥΝΗΣ   
ΜΑΡΚΟΣ 
ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ
ΙΩΑΝΝΑ 
495 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)  ΗΜ.
11
12042520
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ 
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΔΕΣΠΟΙΝΑ
223 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΜΗΧ/ΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΡΑΚΗΣ(ΞΑΝΘΗ)  ΗΜ.
12
12042507
ΜΟΣΧΟΥ 
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 
ΚΩΝ ΝΟΣ 
ΓΙΑΝΝΟΥΛ
181 ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ  ΑΙΓΑΙΟΥ (ΡΟΔΟΣ) ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ  ΗΜ.
13
12042508
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 
ΧΡΗΣΤΟΣ 
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΣΠΑΣΙΑ
551 ΔΑΣ/ΝΙΑΣ & ΔΙΑΧ. ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡ/ΝΤΟΣ. ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ(ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ)  ΗΜ.
14
12042510
ΤΙΛΙΓΑΔΑ 
ΣΟΦΙΑ 
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
177 ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΡΧΑΙΟΛ &  ΚΟΙΝΩΝ. ΑΝΘΡΩΠΟΛ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ(ΒΟΛΟΣ)  ΗΜ.
15
12042522
ΤΣΑΟΥΣΗΣ   
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 
ΑΝΔΡΕΑΣ 
ΑΘΑΝΑΣΙΑ
721 ΓΕΩΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΠΕΡΙΒ/ΝΤΟΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ) ΠΟΛΥΤΕΚΝ.  ΗΜ.
16
11041474
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ 
ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ
ΕΥΦΡΟΣΥΝ
177 ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΡΧΑΙΟΛ &  ΚΟΙΝΩΝ. ΑΝΘΡΩΠΟΛ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ(ΒΟΛΟΣ)   ΗΜ.
17
10042545
ΣΤΕΡΓΙΟΥ 
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 
ΧΡΗΣΤΟΣ 
ΑΙΚΑΤΕΡΙ
467 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ  ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ  ΗΜ.
18
11041480
ΣΤΡΩΜΑΤΙΑ 
ΣΩΤΗΡΙΑ 
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΒΙΟΛΕΤΑ
343 ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ  ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)  ΗΜ.
19
10042546
ΤΣΑΟΥΣΗ 
ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ 
ΑΝΔΡΕΑΣ 
ΑΘΑΝΑΣΙΑ
283 ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΩΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΑΘΗΝΑΣ ΠΟΛ2010-11  ΗΜ.


Niki Giannoulidou