1
Δημοσιεύτηκε 26 Απρ 2013, 12:54   /   ΣΤΥΛΙΔΙΩΤΙΚΑ ΝΕΑ
 
 

Ποιοι βραβεύτηκαν σήμερα στη Στυλίδα! (Φωτογραφίες)

Σε μία τελετή γεμάτη νεανικό παλμό πραγματοποιήθηκε σήμερα η βράβευση των μαθητών του Λυκείου και του Γυμνασίου Στυλίδας για τη συμμετοχή και τη διάκριση  τους στους αθλητικούς αλλά και πνευματικούς διαγωνισμούς της σχολικής χρονιάς 2012-2013.

Ένα μεγάλο μπράβο στα νιάτα  και το μέλλον της Στυλίδας !

 

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ

  • ΒΡΑΒΕΥΤΗΚΑΝ ΟΙ ΚΑΤΣΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ,ΜΠΑΛΤΑΔΟΥΡΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ,ΜΙΤΡΟΒΙΤΣ ΝΤΡΑΓΚΑΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΠΑΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑ,ΛΙΑΣΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
  • ΒΡΑΒΕΥΤΗΚΑΝ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΗ ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ ΤΗΣ 3ης ΘΕΣΗΣ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΟΙ ΕΞΗΣ ΜΑΘΗΤΕΣ:

1.Δεδούσης Ιάσονας

2.Καλοδήμος Στέλιος

3.Καραντάθας Γιώργος

4.Λιανός Πέτρος

5.Πίρκο Τζουλιάνο

6.Βαϊτσης Δημήτρης

7.Φτόνι Μαριάν

8.Βαρυπάτης Γιάννης

9.Καργιός Γιάννης

10.Πολύμερος Γιώργος

11.Πολύμερος Κω/νος

12.Τσότζορας Αθανάσιος

13.Μπλούνας Αλέξανδρος

14.Στόγια Έννη

15.Σύρμος Χρήστος

16.Τέγος Στέλιος

17.Τσότζορας Γιώργος

  • ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΤΟΥΣ ΣΤΗΝ 1η ΦΑΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΤΟΥΣ ΣΤΗ 2η ΦΑΣΗ ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΙΒΟΥ (ΣΕ ΕΠΙΠΕΔΟ Ν.ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ) ΒΡΑΒΕΥΤΗΚΑΝ ΟΙ ΕΞΗΣ ΜΑΘΗΤΕΣ:

1.ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  1η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 100 ΜΕΤΡΑ

2.ΜΑΝΤΕΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ 1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΔΙΣΚΟ

3.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2η ΘΕΣΗ ΣΤΗ ΣΦΥΡΑ

4.ΜΑΝΤΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 200 ΜΕΤΡΑ

  • ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ ΤΗΣ 1ης ΘΕΣΗΣ ΣΤΗ ΧΕΙΡΟΣΦΑΙΡΙΣΗ ΑΓΟΡΙΩΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΣΤΗ Β’ ΦΑΣΗ ΒΡΑΒΕΥΤΗΚΑΝ ΟΙ ΕΞΗΣ ΜΑΘΗΤΕΣ:

1.ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΚΑΡΟΛΟΣ

2ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

3.ΜΑΝΤΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

4.ΜΑΝΤΕΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ

5.ΣΕΤΙΣ ΓΚΑΡΝΤΙ

6.ΚΙΟΣΑ ΕΡΙΟΝ

7.ΛΥΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

8.ΒΟΓΛΙ ΓΙΑΝΝΗΣ

9.ΤΖΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

10.ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

11.ΜΠΑΛΛΑ ΑΜΑΡΙΛΝΤΟ

12.ΚΕΡΑΜΜΥΔΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

13.ΖΩΝΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

  • ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΗΣ ΑΡΣΗΣ ΒΑΡΩΝ ΣΕ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΒΡΑΒΕΥΤΗΚΕ 

-ΑΓΟΡΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1η ΘΕΣΗ ΠΑΙΔΩΝ & 2η ΘΕΣΗ ΕΦΗΒΩΝ (ΚΑΤ. 69 ΚΙΛΑ/ΣΥΝΟΛΟ ΚΙΛΑ 140)

 

  • ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΙΜΗΤΙΚΗ ΤΟΥΣ ΔΙΑΚΡΙΣΗ ΣΤΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ “ΘΑΛΗΣ” ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΒΡΑΒΕΥΤΗΚΑΝ ΟΙ ΕΞΗΣ ΜΑΘΗΤΕΣ:

1.ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2.ΚΕΡΑΜΜΥΔΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

3.ΚΟΥΦΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ

4.ΜΙΤΡΟΒΙΤΣ ΜΑΡΙΑ

5.ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΤΙΜΗ

6.ΤΣΕΛΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

  • ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΙΜΗΤΙΚΗ ΤΟΥΣ ΔΙΑΚΡΙΣΗ ΣΤΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ “ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ “ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΒΡΑΒΕΥΤΗΚΑΝ ΟΙ ΕΞΗΣ ΜΑΘΗΤΕΣ:

1.ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2.ΚΕΡΑΜΜΥΔΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

  • ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΡΓΑΣΙΑ ΤΗΣ ΣΤΗΝ ΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΠΑΙΝΟ ΠΟΥ ΠΗΡΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ  ,ΒΡΑΒΕΥΤΗΚΕ Η

– ΣΤΡΩΜΑΤΙΑ ΣΩΤΗΡΙΑ

Μη χάσετε  σε επόμενο δημοσίευμα μας , video από την εκδήλωση

 

 


Niki Giannoulidou