0
Δημοσιεύτηκε 9 Οκτ 2012, 11:30   /   ΣΤΥΛΙΔΙΩΤΙΚΑ ΝΕΑ
 
 

ΣΤΥΛΙΔΙΩΤΕΣ ΜΑΘΗΤΕΣ ΠΟΥ ΒΡΑΒΕΥΟΝΤΑΙ!

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ
ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
Μακροπούλου 87 Λαμία 35100
Τηλ.και Fax 2231-0-47068

Το παράρτημα Φθιώτιδας της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας, θα βραβεύσει τους μαθητές
του νομού που διακρίθηκαν στους Πανελλήνιους διαγωνισμούς της εταιρείας τη σχολική περίοδο
2011-2012.
Η βράβευση θα γίνει σε εκδήλωση που θα γίνει την Κυριακή 14 Οκτωβρίου 2012 και
ώρα 10.30 π.μ. στην αίθουσα του Τεχνικού Επιμελητηρίου . (Πλατεία Ελευθερίας, πάνω από τα
Goodys, 4ος όροφος ) . Την εκδήλωση θα τιμήσει με την παρουσία του το μέλος του ΔΣ της ΕΜΕ
και υπαρχηγός της Ελληνικής Ολυμπιακής ομάδας Βαγγέλης Ζώτος .
Από τους μαθητές που συμμετείχαν στους διαγωνισμούς Θαλής και Ευκλείδης,
θα βραβευτούν με βραβείο ή τιμητική διάκριση όσοι πέτυχαν τις καλύτερες επιδόσεις.

Συγκεκριμένα βραβεύονται:

ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΘΑΛΗΣ

B’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
1. ΡΕΝΤΙΦΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 5ο Γυμνάσιο Λαμίας 1o βραβείο
2. ΜΠΑΡΟΥΞΗ ΕΥΔ ΟΚΙΑ Γυμνάσιο Αταλάντης 20 βραβειο
3. ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 6ο Γυμνάσιο Λαμίας 3ο βραβειο
3. ΜΑΡΓΕΤΗ ΧΡΥΣΑ 1ο Γυμνάσιο Λαμίας 3ο βραβειο
ΞΕΝΟΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γυμνάσιο Στυλίδας Τιμητική Δ ιάκριση
• ΣΥΡΓΟΥΝΙ ΤΗΣ ΓΕ ΡΓΙΟΣ 5ο Γυμνάσιο Λαμίας Τιμητική Δ ιάκριση
• ΜΑΓΓΕΛΛΑ ΕΥΤΥΧΙΑ Γυμνάσιο Δομοκού Τιμητική Διάκριση
Γ΄ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
1. ΧΑΛ ΟΥΠΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 6ο Γυμνάσιο Λαμίας 1ο βραβειο
1. ΜΑΛΟΥΚΟΣ ΓΙ ΩΡΓΟΣ 6ο Γυμνάσιο Λαμίας 1ο βραβειο
2. ΚΩ ΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ Γυμνάσιο Στυλίδας 2ο βραβειο
3. ΜΕΡΙΑΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 1ο Γυμνάσιο Στυλίδας 3ο βραβειο
3. ΚΕΡΑΜΜΥΔΑΣ ΚΩΣΤΑΣ Γυμνάσιο Στυλίδας 3ο βραβειο
• ΒΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Γυμνάσιο Μακρακώμης Τιμητική Διάκριση
• ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩ ΤΑ 7ο Γυμνάσιο Λαμίας Τιμητική Διάκριση
ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΤΙΜΗ Γυμνάσιο Στυλίδας Τιμητική Διάκριση
• ΝΤΖΑΘΑΣ Ι ΩΑΝΝΗΣ 1ο Γυμνάσιο Λαμίας Τιμητική Δ ιάκριση
• ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΚΩ Ν/ΝΑ Μουσικό Γυμνάσιο Λαμίας Τιμητική Διάκριση
• ΠΑΠΑΓΟΡΑ ΣΕΒΑΣΤΗ Γυμνάσιο Αταλάντης Τιμητική Διάκριση
• ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩ ΤΗΣ Γυμνάσιο Αταλάντης Τιμητική Διάκριση
ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Γυμνάσιο Στυλίδας Τιμητική Διάκριση
• ΚΟΛΟΒΟΣ ΓΕΩ ΡΓΙΟΣ Γυμνάσιο Αταλάντης Τιμητική Διάκριση
• ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 3ο Γυμνάσιο Λαμίας Τιμητική Διάκριση
• ΤΣΙΚΝΗΣ ΚΩ Ν/ΝΟΣ 7ο Γυμνάσιο Λαμίας Τιμητική Διάκριση
• ΓΙΑΝΝΟΥΚΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ Γυμνάσιο Αταλάντης Τιμητική Διάκριση
ΜΙΤΡΟΒΙΤΣ ΜΑΡΙΑ Γυμνάσιο Στυλίδας Τιμητική Διάκριση
• ΣΟΥΦΛΕΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1ο Γυμνάσιο Λαμίας Τιμητική Διάκριση
• ΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ Γυμνάσιο Αταλάντης Τιμητική Διάκριση
• ΣΧΟΙΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ-ΓΕΩ ΡΓΙΟΣ Γυμνάσιο Αταλάντης Τιμητική Διάκριση
• ΡΟ ΙΤΗΣ Ι ΩΑΝΝΗΣ 2ο Γυμνάσιο Λαμίας Τιμητική Διάκριση
Α’ ΛΥΚΕΙΟΥ
1. ΠΑΠΑΫΦΑΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Ενιαίο Λύκειο Μακρακώμης 1ο βραβείο
2. ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ο Λύκειο Λαμίας 2 βραβείο
Β’ ΛΥΚΕΙΟΥ
1. ΑΛΙΜΗΣΗΣ ΦΟΙΒΟΣ 1ο Λύκειο Λαμίας 1ο βραβείο
2. ΜΕΓΑΛΙΟΣ Κ ΩΝ/ΝΟΣ 1ο Λύκειο Λαμίας 2ο βραβείο
2. ΕΞΑΡΧΟΥ-ΚΟΥΒΕΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1ο Λύκειο Λαμίας 2ο βραβείο
3. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ 2ο Λύκειο Λαμίας 3ο βραβείο

Δ ΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ

1. ΑΛΙΜΗΣΗΣ ΦΟΙΒΟΣ 1ο Λύκειο Λαμίας 1ο βραβείο
1. ΜΕΓΑΛΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ο Λύκειο Λαμίας 1ο βραβείο
2. ΤΣΙΡΙΓΚΑΣ ΛΟΥΚΑΣ 3ο Λύκειο Λαμίας 2ο βραβείο

Για το Διοικητικό Συμβούλιο του παραρτήματος

Ο πρόεδρος  Παναγιώτης Στεφανής
Ο υπεύθυνος διαγωνισμών Κώστας Αναγνώστου

Μπράβο σε όλα τα παιδιά αλλά και στους καθηγητές και στους γονείς τους!

MA8HMATIKA ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ 2011 2012 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΔΗΜΟΣ ΣΤΥΛΙΔΑΣ ΒΡΑΒΕΥΣΗ *

Niki Giannoulidou

 
Niki Giannoulidou