Δημοσιεύτηκε 7 Οκτ 2017, 11:26   /   ΑΘΛΗΤΙΚΑ
 
 

Αγώνες & διαιτητές του Σαββατοκύριακου στη Φθιώτιδα

mpala 0 ΦΘΙΩΤΙΔΑ ΣΤΥΛΙΔΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2017 2018

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Σάββατο 07/10/2017 ώρα 16.00

Αγώνας: ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝ/ΝΟΥ-ΚΑΜΜ.ΒΟΥΡΛΑ

Διαιτητής: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

Βοηθοί: ΣΚΟΥΡΑΣ-ΠΙΛΑΤΟΣ

Αγώνας: ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ-ΟΜΒΡΟΣ

Διαιτητής: ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί: ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΚΟΛΟΒΟΣ

Αγώνας: ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ-ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ

Διαιτητής: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί: ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ-ΠΕΤΕΙΝΟΣ

Αγώνας: ΑΣΤΗΡ ΑΓ.ΣΕΡΑΦΕΙΜ-ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ 2011

Διαιτητής: ΞΑΡΧΑΣ

Βοηθοί: ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ-ΣΚΑΡΛΑΣ

Αγώνας: ΣΤΥΛΙΔΑ-ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ

Διαιτητής: ΜΠΛΟΥΝΑΣ

Βοηθοί: ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ-ΚΟΜΗΤΗΣ

Αγώνας: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ-ΚΑΛΑΠΟΔΙ

Διαιτητής: ΤΖΟΒΑΡΑΣ

Βοηθοί: ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗΣ

Αγώνας: ΚΗΦΙΣΣΟΣ-ΑΤΑΛΑΝΤΗ

Διαιτητής: ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Βοηθοί: ΚΑΚΛΗ-ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ Χ.

1η αγωνιστική Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας

Σάββατο 07/10/2017 ΩΡΑ: 16.00

Αγώνας: ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ-ΚΟΜΝΗΝΟΣ

Διαιτητής: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ.

Βοηθοί: ΖΑΡΟΝΙΚΟΛΑΣ-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Ι.

Αγώνας: ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΓΛΥΦΑ

Διαιτητής: ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Βοηθοί: ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ-ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ

Αγώνας: ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ-ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ

Διαιτητής : ΤΣΑΒΟΣ

Βοηθοί: ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ-ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας: ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ-ΑΝΑΓ.ΔΥΤ.ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ Γηπ. Αμουριου ώρα 15.30

Διαιτητής: ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ

Βοηθοί: ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΠΡΕΚΗΣ

1η αγωνιστική Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας

Κυριακή ΩΡΑ: 16.00

Αγώνας: ΗΡΑΚΛΕΙΑ-ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ

Διαιτητής: ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Βοηθοί: ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ-ΜΠΛΕΤΣΑΣ

Αγώνας: ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ-ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ

Διαιτητής: ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ

Βοηθοί: ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ

Αγώνας: ΡΕΓΚΙΝΙ-ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ Γηπ. Μωλου

Διαιτητής: ΤΣΑΒΟΣ

Βοηθοί: ΚΛΕΙΤΣΑΚΗΣ-ΚΑΛΤΣΗΣ

Αγώνας: ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ-ΣΚΑΡΦΕΙΑ

Διαιτητής: ΖΩΓΑΣ

Βοηθοί: ΚΟΛΟΒΟΣ-ΦΑΡΜΑΚΗΣ

Αγώνας: ΔΙΒΡΗ-ΜΑΛΙΑΚΟΣ Γηπ.ΕΠΣΦ

Διαιτητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ.

Βοηθοί: ΚΟΜΗΤΗΣ-ΚΙΤΟΣ

Αγώνας: ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Γηπ.ΕΠΣΦ Ωρα 12.00

Διαιτητής: ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί: ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΥ-ΜΠΡΕΚΗΣ

Αγώνας: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Γηπ.Αμουριου

Διαιτητής: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί: ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ

Αγώνας: ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ-ΚΑΛΥΒΙΑ

Διαιτητής: ΛΑΘΥΡΗΣ

Βοηθοί: ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ-ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ Χ.

Αγώνας: ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ-ΤΣΟΥΚΑ

Διαιτητής: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί: ΒΛΑΧΟΣ-ΠΙΛΑΤΟΣ

Αγώνας: ΑΝΑΓ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ-ΦΡΑΝΤΖΗ Γηπ. Μακρακωμης

Διαιτητής: ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ Ε.

Βοηθοί: ΚΑΚΛΗ-ΣΚΟΥΡΑΣ

Αγώνας: ΑΤΡ.ΠΑΛ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Διαιτητής: ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί: ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ-ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ


Niki Giannoulidou