0
Δημοσιεύτηκε 27 Σεπ 2013, 22:18   /   ΑΘΛΗΤΙΚΑ
 
 

Η 1η αγωνιστική για Γλύφα,Κεραυνό Βαθυκοίλου,Πελασγιακό,Ράχες

ΜΠΑΛΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΕΠΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ ΠΑΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ Α.Ο. ΡΑΧΕΩΝ Α.Ο. ΓΛΥΦΑΣ 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ Ο Σύνδεσμος Διαιτητών ποδοσφαίρου ανακοινώνει στα μέλη του, τις τριάδες που ορίστηκαν από την ΕΔ/ΕΠΣΦ για το Σαββατοκύριακο 28-29/9/2013.
Πρωτάθλημα  Α- ερασιτεχνικής κατηγορίας
1η   αγωνιστική   Σάββατο  28-09-2013     ώρα : 16:30
Αγώνας:   ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 92 – ΡΕΓΚΙΝΙ
Διαιτητής:   ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί:   ΖΩΓΑΣ – ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
Αγώνας:   ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ – ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ
Διαιτητής:   ΤΣΙΟΡΤΟΣ
Βοηθοί:  ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Α. – ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Θ.
Αγώνας:   ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ – ΜΑΚΡΗ
Διαιτητής: ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Βοηθοί: ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ. – ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ Β.
Αγώνας:  ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Διαιτητής:  ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ
Βοηθοί:   ΔΑΪΤΣΙΩΤΗ – ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ
Αγώνας:  ΓΛΥΦΑ – ΡΑΧΕΣ
Διαιτητής:  ΓΚΑΛΙΜΑΝΗΣ
Βοηθοί:  ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ
Αγώνας:  ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
Διαιτητής: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί: ΠΟΥΓΚΑΚΙΩΤΗΣ – ΒΕΛΟΥΤΣΟΣ
Αγώνας:  ΟΜΒΡΟΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
Διαιτητής: ΚΟΥΔΑΣ
Βοηθοί:  ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ – ΓΟΝΗΣ
Αγώνας:  ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΘΗΛΗΣ
Διαιτητής: ΛΑΘΥΡΗΣ
Βοηθοί:  ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΟΝΤΟΣ Β.
Αγώνας:  ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ ΚΑΛΥΒΙΑ  ΩΡΑ 18:00
ΓΗΠΕΔΟ ΕΠΣΦ
Διαιτητής:  ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ
Βοηθοί:   ΜΟΥΣΤΑΚΑ Ε. – ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠ.
Αγώνας:  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ – ΒΡΑΧΑ
Διαιτητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
Βοηθοί:  ΠΑΠΠΑ – ΣΚΑΡΛΑΣ
Πρωτάθλημα  Α- ερασιτεχνικής κατηγορίας
1η   αγωνιστική   Κυριακή  29-09-2013     ώρα : 16:30
Αγώνας:   ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ
Διαιτητής:  ΤΣΑΙΒΟΣ
Βοηθοί:   ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ – ΤΖΟΥΒΑΡΟΣ
Αγώνας:   ΚΟΜΝΗΝΟΣ – ΠΑΡΝΑΣΟΣ
Διαιτητής:   ΓΚΑΛΙΜΑΝΗΣ
Βοηθοί:  ΚΟΝΤΟΣ – ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ
Αγώνας:   ΚΑΛΑΠΟΔΙ – ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ
Διαιτητής: ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ
Βοηθοί: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤ. – ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ
Αγώνας:  ΒΙΤΩΛΗ – ΤΣΟΥΚΑ
Διαιτητής: ΛΑΘΥΡΗΣ
Βοηθοί: ΚΑΛΥΒΑΣ – ΒΑΣΤΑΚΗΣ
Αγώνας:  ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΜΕΞΙΑΤΙΑΚΟΣ
Διαιτητής: ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ
Βοηθοί:  ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ – ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ Β
Αγώνας:  ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ – ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
Διαιτητής: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ.
Βοηθοί:  ΑΥΓΕΡΗΣ – ΠΕΤΕΙΝΟΣ
Αγώνας:  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ – ΗΡΑΚΛΕΙΑ
Διαιτητής: ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Βοηθοί:  ΠΑΤΑΓΙΑΣ – ΣΙΑΜΠΟΥΛΗΣ
Αγώνας  ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ- ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΛΑΜΙΑΣ
Διαιτητής: ΚΙΑΜΟΥΡΗΣ
Βοηθοί:  ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ – ΣΤΑΘΑΡΑΣ
Αγώνας:  ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ- ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΤΑΙΑΣ
Διαιτητής: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί:  ΦΙΛΝΤΙΣΗΣ – ΣΤΑΣΙΝΟΣ
Αγώνας:  ΔΙΒΡΗ ΒΑΡΔΑΤΕΣ
Διαιτητής: ΧΑΝΗΣ
Βοηθοί:  ΤΣΙΛΙΚΑ – ΣΤΑΥΡΟΥ Σ.

Niki Giannoulidou

 
Niki Giannoulidou