0
Δημοσιεύτηκε 23 Μαρ 2016, 21:21   /   ΑΘΛΗΤΙΚΑ
 
 

Αγώνες & διαιτητές του Σαββατοκύριακου στη Φθιώτιδα

 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΠΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΕΠΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
30η αγωνιστική Α΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας Σάββατο 26-03-2016 ΩΡΑ: 16.00

Αγώνας: ​ΚΑΛΑΠΟΔΙ -ΜΑΛΕΣΙΝΑ

Διαιτητής: ​ΤΖΟΒΑΡΑΣ

Βοηθοί: ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ-ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ

Αγώνας: ​ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΣΤΥΛΙΔΑΣ

Διαιτητής: ​ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ

Βοηθοί: ΔΟΣΚΟΡΗΣ-ΖΙΩΓΑΣ

Αγώνας: ​ΕΝΩΣΗ 2010-ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ

Διαιτητής: ​ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί: ΣΚΑΡΛΑΣ-ΒΛΑΧΟΣ

Αγώνας: ​ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΚΗΦΙΣΟΣ

Διαιτητής: ​ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Βοηθοί: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤ-ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ

Αγώνας: ​ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ-ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ

Διαιτητής: ​ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί: ΚΟΜΗΤΗΣ-ΚΑΛΥΒΑΣ

Αγώνας: ​ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ-ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ ΑΝΑΒΟΛΗ

Αγώνας: ​ΡΑΧΕΣ- ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ

Διαιτητής: ​ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Βοηθοί: ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ-ΚΑΚΛΗ

Αγώνας: ​ΣΤΥΛΙΔΑ- ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Διαιτητής: ​ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί: ΖΑΦΕΙΡΗΣ-ΒΑΦΕΙΑΔΗ

Αγώνας: ​ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ-ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

Διαιτητής: ​ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί: ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΛΙΚΑ

PLAY OFF & PLAY OUT Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας Σάββατο 26-03-2016 ΩΡΑ: 16.00

Αγώνας: ​ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ-ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ

Διαιτητής: ​ΚΟΝΤΟΣ

Αγώνας: ​ΕΚΚΑΡΑ-ΗΡΑΚΛΕΙΑ

Διαιτητής: ​ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί: ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ-ΠΙΛΑΤΟΣ

Αγώνας: ​ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ-ΟΜΒΡΟΣ

Διαιτητής: ​ΣΩΣΩΝΗΣ

Βοηθοί: ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ- ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ

Αγώνας: ​ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

Διαιτητής: ​ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ

Βοηθοί: ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ Δ-ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

 

ΠΡΟΣΟΧΗ: ΑΛΛΑΓΗ ΩΡΑΣ

PLAY OFF & PLAY OUT Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας

Κυριακή 23-03-2016 ΩΡΑ: 17.00

Αγώνας: ​ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ –ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ

Διαιτητής: ​ΣΩΣΩΝΗΣ

Βοηθοί: ΣΚΑΡΛΑΣ-ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ

Αγώνας: ​ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ –ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ

Διαιτητής: ​ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ

Βοηθοί: ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ-ΡΕΜΙ

Αγώνας: ​ΗΡΑΚΛΗΣ/ΑΚΑΔΗΜΙΑ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ

Διαιτητής: ​ΤΖΟΒΑΡΑΣ

Βοηθοί: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Σ-ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ

Αγώνας: ​ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΧΙΝΟΥ-ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

Διαιτητής: ​ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί: ΜΑΡΑΝΔΙΑΝΟΣ-ΓΡΕΣΣΟΣ

Αγώνας: ​ΣΚΑΡΦΕΙΑ-ΠΑΝΖΕΛΙΑΚΟΣ

Διαιτητής: ​ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ

Βοηθοί: ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ Δ -ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ

Αγώνας: ​ΚΟΜΝΗΝΟΣ-ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ

Διαιτητής: ​ΤΣΑΒΟΣ

Αγώνας: ​ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ-ΜΑΛΙΑΚΟΣ

Διαιτητής: ​ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί: ΠΑΓΙΟΥΛΑΣ-ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Αγώνας: ​ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΤΣΟΥΚΑ

Διαιτητής: ​ΚΟΝΤΟΣ

Βοηθοί: ΠΕΤΕΙΝΟΣ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

Αγώνας: ​ΚΑΛΥΒΙΑ-ΑΡΧΑΝΙ ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ

Διαιτητής: ​ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ

Βοηθοί: ΑΥΓΕΡΗΣ-ΤΣΑΜΑΣΙΩΤΗ

Αγώνας: ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ-ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ ΩΡΑ: 16.00​

Διαιτητής: ​ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ


Niki Giannoulidou

 
Niki Giannoulidou