0
Δημοσιεύτηκε 20 Μαρ 2015, 16:41   /   ΑΘΛΗΤΙΚΑ
 
 

Αγώνες & διαιτητές του Σαββατοκύριακου στη Φθιώτιδα

stylida malesina 1 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΕΠΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΠΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΕΠΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2014 2015

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 28η αγωνιστική

Σάββατο 21-03-2015  ΩΡΑ: 16:00

 

Αγώνας:   ΣΤΥΛΙΔΑ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:                  ΚΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:          ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ.-ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ Δ

Αγώνας:   ΚΑΛΑΠΟΔΙ-ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:                  ΞΑΡΧΑΣ

Βοηθοί:          ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ-ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ

Αγώνας:   ΚΗΦΙΣΣΟΣ-ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ

Διαιτητής:                  ΚΟΝΤΟΣ

Βοηθοί:          ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ-ΖΑΦΕΙΡΗΣ

Αγώνας:   ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΕΝΩΣΗ 2010

Διαιτητής:                  ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Βοηθοί:          ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Αγώνας:   ΑΡΧΑΝΙ-ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

Διαιτητής:                  ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ

Βοηθοί:          ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ-ΣΚΑΡΛΑΣ

Αγώνας:   ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Διαιτητής:                  ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί:          ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ.-ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

Αγώνας:   ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

Διαιτητής:                  ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Βοηθοί:          ΚΑΚΛΗ-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

Αγώνας:   ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ-ΑΤΑΛΑΝΤΗ

Διαιτητής:                  ΜΠΛΟΥΝΑΣ

Βοηθοί:          ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤ.

 

 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

 Σάββατο 21-03-2015  ΩΡΑ: 16:00

Αγώνας:   ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΧΙΝΟΥ- ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ

Διαιτητής:                  ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ

Βοηθοί:          ΣΚΟΥΡΑΣ-ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

Αγώνας:   ΓΛΥΦΑ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ/ΗΡΑΚΛΗΣ

Διαιτητής:                  ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί:          ΤΖΟΥΒΑΡΑΣ-ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:   ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

Διαιτητής:                  ΣΤΑΘΑΡΑΣ

Βοηθοί:          ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ-ΒΕΝΕΤΗΣ

Αγώνας:   ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΣΤΥΛΙΔΑΣ

Διαιτητής:                  ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ

Βοηθοί:          ΠΟΥΓΚΑΚΙΩΤΗΣ-ΤΣΙΛΙΚΑ

Αγώνας:   ΔΙΒΡΗ-ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

Διαιτητής:                  ΠΕΤΕΙΝΟΣ

Βοηθοί:          ΚΟΛΟΒΟΣ-ΠΙΛΑΤΟΣ

Αγώνας:    ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ-ΟΜΒΡΟΣ

Διαιτητής:                  ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:          ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ-ΓΡΕΣΣΟΣ

Αγώνας:   ΚΑΛΑΜΑΚΙ-ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ  ΓΗΠ

Διαιτητής:                  ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ

Βοηθοί:          ΒΛΑΧΟΣ-ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

 

 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Κυριακή 22-3-2015  ΩΡΑ: 16:00

Αγώνας:   ΡΕΓΓΙΝΙ-ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ

Διαιτητής:                   ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

Βοηθοί:           ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠ.-ΣΚΟΥΡΑΣ

Αγώνας:   ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ-ΠΑΝΖΕΛΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:                   ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ

Βοηθοί:           ΔΟΣΚΟΡΗΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Αγώνας:   ΚΟΜΝΗΝΟΣ-ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ

Διαιτητής:                   ΚΟΝΤΟΣ

Βοηθοί:           ΖΩΓΑΣ-ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗΣ

Αγώνας:   ΗΡΑΚΛΕΙΑ-ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ

Διαιτητής:                   ΜΠΛΟΥΝΑΣ

Βοηθοί:           ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ-ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ

Αγώνας:   ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92-ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ

Διαιτητής:                   ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:           ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ-ΜΑΓΚΑΣ Κ.

Αγώνας:   ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ

Διαιτητής:                   ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

Βοηθοί:           ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΠΕΤΕΙΝΟΣ

Αγώνας:   ΤΣΟΥΚΑ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΤΑΙΑΣ   ΓΗΠ ΜΑΚΡΗΣ

Διαιτητής:                   ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί:           ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Θ.

Αγώνας:   ΒΡΑΧΑ –ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ

Διαιτητής:                   ΣΤΑΥΡΟΥ

Βοηθοί:           ΖΑΦΕΙΡΗΣ-ΜΑΓΚΑΣ Χ.

Αγώνας:   ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ-ΒΙΤΩΛΗ

Διαιτητής:                   ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ.

Βοηθοί:           ΚΑΛΥΒΑΣ Β.-ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ

Αγώνας:   ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ-ΜΑΚΡΗ

Διαιτητής:                   ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ

Βοηθοί:           ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΣΤΑΘΑΡΑΣ

Αγώνας:   ΑΕΝΑ-ΚΑΛΥΒΙΑ   ΓΗΠ ΕΠΣΦ

Διαιτητής:                   ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

Βοηθοί: ΜΟΥΣΤΑΚΑ Ε-ΒΕΝΕΤΗΣ

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ                

 Σάββατο 21-03-2015  ΩΡΑ: 10:30

Αγώνας:  ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ

Διαιτητής:            ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί:          ΣΚΟΥΡΑΣ-ΤΖΟΥΒΑΡΑΣ

Αγώνας:   ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΦΡΑΝΤΖΗ

Διαιτητής:        ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ

Βοηθοί:   ΒΕΝΕΤΗΣ-ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

Αγώνας:   ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Α΄-ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ  ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ   ΩΡΑ: 10.30

Διαιτητής:      ΠΕΤΕΙΝΟΣ

Βοηθοί:  ΣΤΟΦΟΡΟΣ -ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ

Αγώνας:  ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Β΄-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ   ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ  12.30

Διαιτητής:      ΣΤΟΦΟΡΟΣ

Βοηθοί:  ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ-ΠΕΤΕΙΝΟΣ

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ

 Κυριακή  22-03-2015  ΩΡΑ: 10:30

Αγώνας:   ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ

Διαιτητής:    ΠΕΤΕΙΝΟΣ

Βοηθοί:   ΓΡΕΣΣΟΣ-ΚΟΛΟΒΟΣ

Αγώνας:   ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ/ΗΡΑΚΛΗΣ

Διαιτητής:    ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:   ΣΤΟΦΟΡΟΣ-ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  Γ’  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ

 Κυριακή  22-03-2015  ΩΡΑ: 16:00

 Αγώνας:   ΜΑΛΙΑΚΟΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ

Διαιτητής:   ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί: ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΓΡΕΣΣΟΣ

 


Niki Giannoulidou

 
Niki Giannoulidou