0
Δημοσιεύτηκε 30 Αυγ 2013, 10:34   /   ΑΘΛΗΤΙΚΑ
 
 

Ε.Π.Σ.Φθιώτιδας:Οι αγώνες της Α’ φάσης κυπέλλου ερασιτεχνών 2013-2014

kypello ΠΑΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΧΙΝΟΥ Ε.Π.Σ.Φ. Α.Ο. ΣΤΥΛΙΔΑΣ Α.Ο. ΡΑΧΕΩΝ Α.Ο. ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ Α.Ο. ΓΛΥΦΑΣ Α’  ΦΑΣΗ  ΚΥΠΕΛΛΟΥ  ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ  2013-2014

1/ΓΗΠ. ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ: ATAΛΑΝΤΗ  92  –  ΜΑΛΕΣΙΝΑ  08                      08/09/2013
2/ΓΗΠ. ΡΕΓΚΙΝΙΟΥ:ΡΕΓΚΙΝΙ             –  ΚΗΦΙΣΣΟΣ                                    07/09/2013
3/ΓΗΠ.ΚΟΜΝΗΝΑΣ:ΚΟΜΝΗΝΟΣ       –   ΑΡΗΣ  ΑΓ.  ΚΩΝ/ΝΟΥ                     08/09/2013
4/ΓΗΠ.ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ: ΑΤΑΛΑΝΤΗ        –   ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ                          07/09/2013
5/ΓΗΠ.ΕΛΑΤΕΙΑΣ:ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ     –   ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ                                     08/09/2013
6/ΓΗΠ.ΜΩΛΟΥ:ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ    –  ΔΑΦΝΗ  ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ                          07/09/2013
7/ΓΗΠ.ΚΑΛΑΠΟΔΙΟΥ:ΚΑΛΑΠΟΔΙ     –   ΚΑΜ.  ΒΟΥΡΛΑ                               08/09/2013
8/ΓΗΠ.K. BOYΡΛΩΝ:ΑΕΤΟΣ  ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ  –  ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  ΛΑΡΥΜΝΑΣ 07/09/2013
9/ΓΗΠ. ΜΑΡΤΙΝΟΥ:ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ  ΜΑΡΤΙΝΟΥ  –  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΕΞΑΡΧΟΥ    07/09/2013
10/ΓΗΠ.ΑΓ.ΣΕΡΑΦΕΙΜ:ΑΣΤΗΡ  ΑΓ.  ΣΕΡΑΦΕΙΜ  –  ΑΓΡΟΤΗΣ  ΤΡΑΓΑΝΑΣ        15/09/2013
11/ΓΗΠ.ΖΗΛΕΥΤΟΥ:ΔΟΞΑ  ΖΗΛΕΥΤΟΥ   –  ΑΓΡΟΤΗΣ  ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ  1946  08/09/2013
12/ΓΗΠ.ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ:ΕΝΩΣΗ  2010  –  ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ                                  07/09/2013
13/ΓΗΠ.Ν.ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ:Α.Ε.Ν. ΑΜΠΛΙΑΝΗ  –  ΑΣΤΗΡ  ΣΤΑΥΡΟΥ                    08/09/2013
14/ΓΗΠ.ΤΣΟΥΚΑΣ:ΤΣΟΥΚΑ  –  ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ  05                                07/09/2013                                15/ΓΗΠ.ΡΟΔΩΝΙΑΣ:ΘΥΕΛΛΑ  ΡΟΔΩΝΙΑΣ  –  ΜΑΚΡΗ  07                               14/09/2013
16/ΓΗΠ.ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ:ΕΘΝΙΚΟΣ  ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ  –  ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ           15/09/2013
17/ΓΗΠ.ΒΙΤΩΛΗΣ:ΒΙΤΩΛΗ  –  ΑΡΧΑΝΙ                                                        15/09/2013
18/ΓΗΠ.Π.ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ:ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ  Π.  ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ  –  ΒΡΑΧΑ              15/09/2013
19/ΓΗΠ.ΤΥΜΦΡΗΣΤΟΥ:ΤΥΜΦΡΗΣΤΟΣ  –  ΚΑΛΥΒΙΑ                                      15/09/2013
20/ΓΗΠ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ:ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΑΓ.  ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΔΟΞΑ  ΜΟΣ/ΡΙΟΥ  2011    15/09/2013
21/ΓΗΠ.ΓΑΛΑΝΕΙΚΩΝ:ΔΙΒΡΗ  –  ΑΚΑΔΗΜΙΑ/ΗΡΑΚΛΗΣ                                 08/09/2013
22/ΓΗΠ.ΝΕΟΥ  ΚΡΙΚΕΛΟΥ:Ν. ΚΡΙΚΕΛΟ  –  ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ                      07/09/2013
23/ΓΗΠ.ΡΑΧΕΩΝ:ΡΑΧΕΣ  –  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΛΑΜΙΑΣ                                     07/09/2013
24/ΓΗΠ.ΣΤΥΛΙΔΑΣ:ΣΤΥΛΙΔΑ  –  ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ  ΠΕΤΡΩΤΟΥ                            07/09/2013
25/ΓΗΠ.ΕΥΡΥΤΑΝΩΝ:ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ  –  ΓΛΥΦΑ                                           08/09/2013
26/ΓΗΠ.ΓΑΛΑΝΕΙΚΩΝ:ΑΙΑΝΤΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ  –  ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ                           15/09/2013
27/ΓΗΠ.ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ:ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ  –  ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ                                15/09/2013
28/ΓΗΠ.ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ:ΟΜΒΡΟΣ  –  ΒΑΡΔΑΤΕΣ                                              15/09/2013
29/ΓΗΠ.ΑΝΘΗΛΗΣ:ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΑΝΘΗΛΗΣ  2011  –  ΚΑΛΑΜΑΚΙ                15/09/2013
30/ΓΗΠ.ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ:ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ  –  ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  ΑΧΙΝΟΥ    15/09/2013
31/ΓΗΠ.ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ:ΝΙΚΗ  ΑΓ.  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ  –  ΗΡΑΚΛΕΙΑ                  15/09/2013
32/ ΧΩΡΙΣ  ΑΓΩΝΑ: ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  ΜΕΛΙΤΑΙΑΣ


Niki Giannoulidou

 
Niki Giannoulidou