Πέμπτη, 20 Ιουνίου, 2024
Κουτσούκου • Κέντρο Ειδικών Θεραπειών
Μυρμιδόνες Στυλίδας • Αθλητικός Σύλλογος MMA

Φθιώτιδα: Επιστροφή στα γήπεδα


16η αγωνιστική Α΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας

Σάββατο 21-1-2017 ΩΡΑ: 15:00

Αγώνας: ΣΤΥΛΙΔΑ -ΜΑΛΕΣΙΝΑ

Διαιτητής: ​ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί: ΚΟΜΗΤΗΣ -ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας: ΚΑΛΥΒΙΑ – ΚΑΛΑΠΟΔΙ ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ

Διαιτητής: ​ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί: ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ – ΣΚΑΡΛΑΣ

Αγώνας: ΑΤΑΛΑΝΤΗ –ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ

Διαιτητής: ​ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ

Βοηθοί: ΔΟΣΚΟΡΗΣ – ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

Αγώνας: ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ

Διαιτητής: ​ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί: ΖΑΦΕΙΡΗΣ –ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ

Αγώνας: ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ-ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ

Διαιτητής: ΣΩΣΩΝΗΣ

Βοηθοί: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤ -ΚΑΛΥΒΑΣ

Αγώνας: ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ –ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΓΗΠ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

Διαιτητής: ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Βοηθοί: ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ -ΖΙΩΓΑΣ

Αγώνας: ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ –ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ

Διαιτητής: ΤΖΟΒΑΡΑΣ

Βοηθοί: ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ – ΒΛΑΧΟΣ

16η αγωνιστική Α΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας

Κυριακή 22-1-2017 ΩΡΑ: 15:00

Αγώνας: ΗΡΑΚΛΗΣ ΡΟΔΙΤΣΑΣ/ΑΚΑΔΗΜΙΑ-ΟΜΒΡΟΣ ΓΗΠ ΕΠΣΦ

Διαιτητής: ΚΟΝΤΟΣ

Βοηθοί: ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ- ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ

15η αγωνιστική Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας

Σάββατο 21-1-2017 ΩΡΑ: 15:00

Αγώνας: ΚΗΦΙΣΟΣ-ΚΟΜΝΗΝΟΣ

Διαιτητής: ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ

Βοηθοί: ΚΟΛΟΒΟΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Αγώνας: ΓΛΥΦΑ-ΜΑΛΙΑΚΟΣ

Διαιτητής: ​ΚΟΝΤΟΣ

Βοηθοί: ΑΥΓΕΡΗΣ -ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας: ΚΑΛΑΜΑΚΙ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ ΓΗΠ ΜΕΞΙΑΤΩΝ

Διαιτητής: ​ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

Βοηθοί: ΡΟΥΣΚΑΣ -ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

 

15η αγωνιστική Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδα

Κυριακή 22-1-2017 ΩΡΑ: 15:00 

Αγώνας: ΡΕΓΓΙΝΙ-ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ ΓΗΠ ΜΩΛΟΥ

Διαιτητής: ​ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί: ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ- ΠΑΓΙΟΥΛΑΣ

Αγώνας: ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ- ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ

Διαιτητής: ​ΜΠΛΟΥΝΑΣ

Βοηθοί: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤ-ΚΑΝΖΑΡΗΣ Φ

Αγώνας: ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ –ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ

Διαιτητής: ΣΩΣΩΝΗΣ

Βοηθοί: ΚΟΜΗΤΗΣ- ΖΑΦΕΙΡΗΣ

Αγώνας: ΣΚΑΡΦΕΙΑ-ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ

Διαιτητής: ΖΙΩΓΑΣ

Βοηθοί: ΔΟΣΚΟΡΗΣ -ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗΣ

Αγώνας: ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ –ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ

Διαιτητής: ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί: ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ -ΖΑΡΟΝΙΚΟΛΑΣ

Αγώνας: ΗΡΑΚΛΕΙΑ –ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ

Διαιτητής: ​ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί: ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ -ΦΡΑΝΤΖΗ

Αγώνας: ΔΙΒΡΗ-ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ ΓΗΠ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ

Διαιτητής ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Βοηθοί: ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ ΧΡ -ΤΣΑΜΑΣΙΩΤΗ

Αγώνας: ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ-ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΓΗΠ ΕΠΣΦ ΩΡΑ 12.00

Διαιτητής: ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί: ΚΑΚΛΗ -ΒΛΑΧΟΣ

Αγώνας: ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΓΗΠ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

Διαιτητής: ΚΟΛΟΒΟΣ

Βοηθοί: ΣΚΑΡΛΑΣ -ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Αγώνας: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ

Διαιτητής: ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ

Βοηθοί: ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ -ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Αγώνας: ΦΡΑΝΤΖΗ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΜΟΥΡΙΟΥ ΑΝΑΒΟΛΗ

Διαιτητής: ​ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

Βοηθοί: ΑΥΓΕΡΗΣ – ΠΕΤΕΙΝΟΣ

Αγώνας: ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΓΗΠ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ ΑΝΑΒΟΛΗ

Διαιτητής: ​ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί: ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ -ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

Αγώνας: ΑΝΑΓ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ-ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ ΓΗΠ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

Διαιτητής: ​ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ

Βοηθοί: ΡΟΥΣΚΑΣ -ΠΑΠΠΑ

Αγώνας: ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ –ΤΣΟΥΚΑ  

Διαιτητής: ​ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ

Βοηθοί: ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ -ΔΟΔΟΓΛΟΥ

- Διαφήμιση -

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.


Τελευταία Νέα

- Διαφήμιση -
Stylida FM • Ραδιοφωνικός Σταθμός

Περισσότερα Άρθρα

- Διαφήμιση -