Μυρμιδόνες Στυλίδας • Αθλητικός Σύλλογος MMA
Κουτσούκου • Κέντρο Ειδικών Θεραπειών

Καμένα Βούρλα-Α.Ο.Σ.: 1-1

ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ-ΑΟΣ (15)

Ισόπαλος έληξε ο  εκτός έδρας αγώνας της Στυλίδας με τα Καμένα Βούρλα στα πλαίσια της 31ης αγωνιστικής της Α1 ΕΠΣ Φθιώτιδας.

Για τη Στυλίδα σκόραρε στο 1ο ημίχρονο ο Κωτίτσης ενώ με το ξεκίνημα του 2ου ημιχρόνου τα Καμένα Βούρλα ισοφάρισαν με γκολ του Αντωνιάδη.

Αρκετές φάσεις υπήρξαν ενώ σωτήριες ήταν οι επεμβάσεις των δύο τερματοφυλάκων.Γενικώς το παιχνίδι κινήθηκε σε έντονους ρυθμούς ενώ ο διαιτητής  κος Σταμάτης έδειξε αρκετές κίτρινες αλλά και μία κόκκινη κάρτα μετά το τέλος το αγώνα.

Δείτε το φωτορεπορτάζ από το stilida.com

Στα υπόλοιπα παιχνίδια της 31ης αγωνιστικής της Α1 Φθιώτιδας τα αποτελέσματα είναι τα εξής (μέσω του starsports.gr)

ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ 2005 10

*Το παιχνίδι Ένωση 2010-Άρης Αγ. Κων/νου θα διεξαχθεί την Τετάρτη 2/4 στις 17:00.