0
Δημοσιεύτηκε 29 Μαρ 2014, 20:31   /   ΑΘΛΗΤΙΚΑ

Καμένα Βούρλα-Α.Ο.Σ.: 1-1

kamena bourla aos 15 630x472 ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΕΠΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ ΣΤΥΛΙΔΑ Α.Ο. ΣΤΥΛΙΔΑΣ 31Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α1 ΕΠΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

Ισόπαλος έληξε ο  εκτός έδρας αγώνας της Στυλίδας με τα Καμένα Βούρλα στα πλαίσια της 31ης αγωνιστικής της Α1 ΕΠΣ Φθιώτιδας.

Για τη Στυλίδα σκόραρε στο 1ο ημίχρονο ο Κωτίτσης ενώ με το ξεκίνημα του 2ου ημιχρόνου τα Καμένα Βούρλα ισοφάρισαν με γκολ του Αντωνιάδη.

Αρκετές φάσεις υπήρξαν ενώ σωτήριες ήταν οι επεμβάσεις των δύο τερματοφυλάκων.Γενικώς το παιχνίδι κινήθηκε σε έντονους ρυθμούς ενώ ο διαιτητής  κος Σταμάτης έδειξε αρκετές κίτρινες αλλά και μία κόκκινη κάρτα μετά το τέλος το αγώνα.

Δείτε το φωτορεπορτάζ από το stilida.com

Στα υπόλοιπα παιχνίδια της 31ης αγωνιστικής της Α1 Φθιώτιδας τα αποτελέσματα είναι τα εξής (μέσω του starsports.gr)

ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ 200510

*Το παιχνίδι Ένωση 2010-Άρης Αγ. Κων/νου θα διεξαχθεί την Τετάρτη 2/4 στις 17:00.