0
Δημοσιεύτηκε 13 Φεβ 2015, 17:31   /   ΑΘΛΗΤΙΚΑ
 
 

Οι αγώνες & οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στη Φθιώτιδα

gipedo stylidas 630x472 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2014 2015 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΕΠΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΠΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΕΠΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 23η αγωνιστική

Σάββατο 14-2–2015  ΩΡΑ: 15:30

 

Αγώνας:  ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΑΡΧΑΝΙ

Διαιτητής:                  ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ

Βοηθοί:          ΖΑΦΕΙΡΗΣ-ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:  ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ-ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:                  ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ

Βοηθοί:          ΚΑΚΛΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ -ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ

Αγώνας:  ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ

Διαιτητής:                  ΤΖΟΒΑΡΑΣ

Βοηθοί:          ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤ.-ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ

Αγώνας:  ΚΗΦΙΣΣΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΉ ΛΑΡΥΜΝΑΣ

Διαιτητής:                  ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ

Βοηθοί:          ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ-ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ

Αγώνας:  ΚΑΛΑΠΟΔΙ-ΑΤΑΛΑΝΤΗ

Διαιτητής:                  ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί:          ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ-ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ

Αγώνας:  ΣΤΥΛΙΔΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

Διαιτητής:                  ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ

Βοηθοί:          ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ

Αγώνας:  ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Διαιτητής:                  ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Βοηθοί:          ΚΑΛΥΒΑΣ-ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ

Αγώνας:  ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ-ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

Διαιτητής:                  ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί:          ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ.-ΣΚΑΡΛΑΣ

 

 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Σάββατο 14-2-2015  ΩΡΑ: 15:30

Αγώνας:  ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ-ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ

Διαιτητής:                           ΚΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:                ΖΩΓΑΣ-ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ

Αγώνας:  ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ-ΡΕΓΚΙΝΙ

Διαιτητής:                           ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ

Βοηθοί:                ΓΡΕΣΣΟΣ-ΒΑΣΤΑΚΗΣ

Αγώνας:  ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΤΑΙΑΣ

Διαιτητής:                           ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί:                ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ-ΣΤΟΦΟΡΟΣ

Αγώνας:  ΚΑΛΑΜΑΚΙ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ

Διαιτητής:                           ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί:                ΤΣΙΛΙΚΑ-ΣΙΑΠΠΑΣ

Αγώνας:  ΑΕΝΑ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ  ΓΗΠ ΕΠΣΦ

Διαιτητής:                           ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ.

Βοηθοί:                ΣΚΟΥΡΑΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Θ.

Αγώνας:  ΔΙΒΡΗ-ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ

Διαιτητής:                           ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:                ΒΕΝΕΤΗΣ-ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

Αγώνας:  ΡΑΧΕΣ-ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:                           ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:                ΒΛΑΧΟΣ-ΠΟΥΓΚΑΚΙΩΤΗΣ ΣΠ.

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Σάββατο 14-2-2015  ΩΡΑ: 15:30

Αγώνας:  ΝΕΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ-ΕΚΚΑΡΑ

Διαιτητής:                           ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

Βοηθοί:                ΤΖΟΥΒΑΡΑΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠ.

Αγώνας:  ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ –ΜΑΛΙΑΚΟΣ   ΓΗΠ Αγ.Παρασκευής

Διαιτητής:                           ΣΩΣΩΝΗΣ

Βοηθοί:                ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΠΕΤΕΙΝΟΣ

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Κυριακή 15-02-2015  ΩΡΑ: 15:30

Αγώνας:   ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ-ΚΟΜΝΗΝΟΣ

Διαιτητής:                           ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Βοηθοί:                ΜΠΕΛΛΗΣ-ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ

Αγώνας:  ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92-ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ

Διαιτητής:                           ΚΟΝΤΟΣ

Βοηθοί:                ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗΣ-ΖΩΓΑΣ

Αγώνας:  ΣΚΑΡΦΕΙΑ-ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ

Διαιτητής:                           ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ

Βοηθοί:                ΣΚΑΡΛΑΣ-ΜΑΓΚΑΣ Κ.

Αγώνας:  ΚΑΛΥΒΙΑ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΧΙΝΟΥ

Διαιτητής:                           ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ

Βοηθοί:                ΚΑΝΤΖΑΡΗΣΦ.-ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Αγώνας:  ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ/ΗΡΑΚΛΗΣ

Διαιτητής:                           ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί:                ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ-ΜΑΓΚΑΣ Χ.

Αγώνας:  ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΑΤΑΛΑΝΤΗ

Διαιτητής:                           ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ.

Βοηθοί:                ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠ.

Αγώνας:   ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ-ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ

Διαιτητής:                           ΚΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:                ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ-ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:  ΜΑΚΡΗ-ΒΡΑΧΑ

Διαιτητής:                           ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Βοηθοί:                ΚΑΚΛΗ-ΚΑΛΥΒΑΣ Β

Αγώνας:  ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ-ΤΣΟΥΚΑ

Διαιτητής:                           ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ

Βοηθοί:                ΖΑΦΕΙΡΗΣ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤ.

Αγώνας:  ΒΙΤΩΛΗ-ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ

Διαιτητής:                           ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί:                ΤΖΟΥΒΑΡΑΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Θ.

Αγώνας:  ΟΜΒΡΟΣ-ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ

Διαιτητής:                           ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:                ΤΣΙΛΙΚΑ-ΣΚΟΥΡΑΣ

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Κυριακή 15-02-2015  ΩΡΑ: 15:30

Αγώνας:  ΚΑΣΤΡΙ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ

Διαιτητής:                  ΠΕΤΕΙΝΟΣ

Βοηθοί:          ΒΕΛΟΥΤΣΟΣ-ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ

Αγώνας:  ΒΑΡΔΑΤΕΣ-ΑΚΑΔΗΜ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ

Διαιτητής:                  ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:          ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΒΕΝΕΤΗΣ

Αγώνας:  ΓΙΑΝΙΤΣΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ  ΓΗΠ ΕΠΣΦ

Διαιτητής:                  ΣΤΟΦΟΡΟΣ

Βοηθοί:          ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ-ΓΡΕΣΣΟΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Σάββατο 14-2-2015  ΩΡΑ: 10:30

Αγώνας:  ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ Α

Διαιτητής:               ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ

Αγώνας:  ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΣΤΥΛΙΔΑΣ-ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ

Διαιτητής:                               ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Αγώνας:  ΦΡΑΝΤΖΗ-ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ  ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ

Διαιτητής:                               ΣΤΟΦΟΡΟΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ

Κυριακή 15-2-2015  ΩΡΑ: 11:00

Αγώνας:  ΕΝΩΣΗ-ΑΤΑΛΑΝΤΗ  ΓΗΠ ΜΩΛΟΥ

Διαιτητής:                  ΓΡΕΣΣΟΣ

Βοηθοί:          ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ-ΣΤΟΦΟΡΟΣ


Niki Giannoulidou

 
Niki Giannoulidou