0
Δημοσιεύτηκε 28 Νοέ 2014, 12:55   /   ΑΘΛΗΤΙΚΑ
 
 

Ποδοσφαιρικοί αγώνες & διαιτητές του Σαβ/κου στη Φθιώτιδα

ποδοσφαιρο ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2014 2015 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΕΠΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΠΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΕΠΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2014 2015

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

  14 η αγωνιστική Σάββατο 29-11-2014  ΩΡΑ: 15:00

 

Αγώνας:  ΕΝΩΣΗ 2010-ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΓΗΠ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

Διαιτητής:  ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ

Βοηθοί:  ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ-ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ

Αγώνας:  ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ-ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

Διαιτητής:  ΣΩΣΩΝΗΣ

Βοηθοί:  ΚΟΜΗΤΗΣ-ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ

Αγώνας:  ΣΤΥΛΙΔΑ-ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΗΠ ΑΝΘΗΛΗΣ

Διαιτητής:  ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Βοηθοί:  ΖΑΦΕΙΡΗΣ -ΑΝΔΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ

Αγώνας:  ΚΑΛΑΠΟΔΙ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

Διαιτητής:  ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί:  ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ-ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ

Αγώνας:  ΚΗΦΙΣΟΣ-ΑΤΑΛΑΝΤΗ

Διαιτητής:   ΞΑΡΧΑΣ

Βοηθοί:  ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ-ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

Αγώνας:  ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008 – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ  ΓΗΠ ΛΑΡΥΜΝΑΣ

Διαιτητής:   ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

Βοηθοί:  ΚΟΝΤΟΣ-ΣΚΑΡΛΑΣ

Αγώνας:  ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ-ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ

Διαιτητής:  ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ

Βοηθοί:  ΔΟΣΚΟΡΗΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Αγώνας:  ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ-ΑΡΧΑΝΙ

Διαιτητής:  ΜΠΛΟΥΝΑΣ

Βοηθοί:  ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤ-ΒΛΑΧΟΣ

 

 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

   10η αγωνιστική Σάββατο 29-11-2014  ΩΡΑ: 15:00

 

Αγώνας:   ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ-ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92

Διαιτητής:    ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί:  ΖΙΩΓΑΣ-ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ

Αγώνας:   ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ-ΒΙΤΩΛΗ 

Διαιτητής:    ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί:  ΣΤΑΥΡΟΥ-ΣΙΑΠΠΑΣ

Αγώνας:   ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΧΙΝΟΥ-ΑΙΑΝΤΑΣ              ΓΗΠ ΓΑΛΑΝΕΪΚΩΝ

Διαιτητής:    ΤΖΟΒΑΡΑΣ

Βοηθοί:  ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ Δ-ΒΕΝΕΤΗΣ

Αγώνας:   ΓΛΥΦΑ-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

Διαιτητής:    ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Βοηθοί:  ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ- ΠΟΥΓΚΑΚΙΩΤΗΣ

Αγώνας:   ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ-ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

Διαιτητής:    ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ

Βοηθοί:  ΒΑΦΕΙΑΔΗ – ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

Αγώνας:   ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ-ΚΑΛΥΒΙΑ

Διαιτητής:    ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί:  ΤΖΟΥΒΑΡΑΣ Δ-ΚΑΛΥΒΑΣ Α

Αγώνας:   ΚΑΛΑΜΑΚΙ-ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ  ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ

Διαιτητής:    ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:  ΚΑΛΥΒΑΣ Β- ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ

Αγώνας:   ΑΕΝΑ-ΡΑΧΕΣ

Διαιτητής:    ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

Βοηθοί:   ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ-ΠΙΛΑΤΟΣ

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

10η αγωνιστική Κυριακή 30-11-2014  ΩΡΑ: 15:00

Αγώνας:   ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ-ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ   ΓΗΠ ΕΠΣΦ

Διαιτητής:  ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

Βοηθοί:   ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΣΚΟΥΡΑΣ

Αγώνας:   ΠΑΝΖΕΛΙΑΚΟΣ-ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ

Διαιτητής:  ΣΤΑΘΑΡΑΣ

Βοηθοί:   ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ Δ-ΓΡΕΣΣΟΣ

Αγώνας:   ΡΕΓΓΙΝΙ- ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ

Διαιτητής:  ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Βοηθοί:  ΜΟΥΣΤΑΚΑ Ε-ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Αγώνας:   ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ-ΣΚΑΡΦΕΙΑ

Διαιτητής:   ΚΟΝΤΟΣ

Βοηθοί:  ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ -ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗΣ

Αγώνας:   ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ-ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ

Διαιτητής:  ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ

Βοηθοί:   ΠΑΤΑΓΙΑΣ-ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ

Αγώνας:   ΗΡΑΚΛΕΙΑ-ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ

Διαιτητής:  ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Βοηθοί:  ΜΠΕΛΛΗΣ-ΚΑΛΥΒΑΣ Β

Αγώνας:   ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΤΑΙΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ

Διαιτητής:   ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ

Βοηθοί:  ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ-ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

Αγώνας:   ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ 2005 -ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ   ΓΗΠ ΜΑΚΡΗΣ

Διαιτητής: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί:  ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ-ΠΕΤΕΙΝΟΣ

Αγώνας:   ΤΣΟΥΚΑ-ΟΜΒΡΟΣ                       ΓΗΠ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Διαιτητής:  ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί:  ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤ -ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ

Αγώνας:   ΒΡΑΧΑ-ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ

Διαιτητής:   ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:  ΚΑΚΛΗ ΙΦ-ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ

Αγώνας:   ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ-ΜΑΚΡΗ

Διαιτητής:  ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

Βοηθοί:  ΖΑΦΕΙΡΗΣ-ΒΑΣΤΑΚΗΣ

 

 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

αγωνιστική Κυριακή 30-11-2014  ΩΡΑ: 15:00

Αγώνας:   ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΜΟΥΡΙΟΥ-ΝΕΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ

Διαιτητής:    ΚΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:   ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ-ΣΚΑΡΛΑΣ

Αγώνας:   ΚΑΣΤΡΙ-ΕΚΚΑΡΑ

Διαιτητής:  ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί:  ΤΖΟΥΒΑΡΑΣ Δ-ΒΕΛΟΥΤΣΟΣ

Αγώνας:   ΒΑΡΔΑΤΕΣ-ΜΑΛΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:  ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ

Βοηθοί:  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σ-ΜΑΓΚΑΣ Κ

Αγώνας:   ΘΕΡΜΟΠΥΛΕΣ –ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

Διαιτητής:   ΒΑΦΕΙΑΔΗ

Βοηθοί:  ΜΑΓΚΑΣ Χ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Θ

Αγώνας:   ΠΛΑΤΥΣΤΟΜΟ –ΑΝΑΓ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ

Διαιτητής:   ΣΤΟΦΟΡΟΣ

Βοηθοί:  ΒΛΑΧΟΣ-ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:   ΓΙΑΝΙΤΣΟΥ-ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ

Διαιτητής:    ΣΤΑΥΡΟΥ

Βοηθοί:  ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ-ΣΙΩΚΟΣ Δ

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ

Σάββατο 29-11-2014  ΩΡΑ: 10:30

Αγώνας:   ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ

Διαιτητής:   ΚΟΝΤΟΣ

Αγώνας:   ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ-ΑΙΑΝΤΑΣ Β  ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ

Διαιτητής:   ΣΤΑΥΡΟΥ

Αγώνας:   ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΓΗΠ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

Διαιτητής:   ΒΑΦΕΙΑΔΗ

Αγώνας:   ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ-ΦΡΑΝΤΖΗ

Διαιτητής:   ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ

   Σάββατο 29-11-2014  ΩΡΑ: 10:30

Αγώνας:    ΑΚΑΔΗΜΙΑ/ΗΡΑΚΛΗΣ-ΚΑΛΥΒΙΑ   ΓΗΠ ΕΠΣΦ

Διαιτητής:   ΚΑΛΥΒΑΣ Α

 

 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ

   Κυριακή 30-11-2014  ΩΡΑ: 10:30

Αγώνας:   ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008

Διαιτητής:   ΣΤΑΥΡΟΥ

Αγώνας:  ΑΙΑΝΤΑΣ-ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ  ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ

Διαιτητής:   ΒΑΦΕΙΑΔΗ

Αγώνας:   ΚΑΛΥΒΙΑ-ΕΝΩΣΗ 2010

Διαιτητής:    ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Αγώνας:   ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ-ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:   ΤΖΟΥΒΑΡΑΣ

Αγώνας:   ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ

Διαιτητής:   ΤΣΙΑΒΟΣ


Niki Giannoulidou

 
Niki Giannoulidou