0
Δημοσιεύτηκε 10 Ιαν 2015, 00:41   /   ΔΙΑΦΟΡΑ
 
 

Οι υποψήφιοι με την Τελεία του Απόστολου Γκλέτσου

img 1170 ΤΕΛΕΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΚΛΟΓΕΣ 2015 ΒΟΥΛΕΥΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΚΛΕΤΣΟΣ

ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ

  1. ΓΚΑΝΗΣ ΒΑΙΟΣ του Κων/νου – Αγρότης
  2. ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Γεωργίου – Δημόσιος Υπάλληλος
  3. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ – Συγγραφέας / Στιχουργός
  4. ΚΑΡΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Αθανασίου – Δικηγόρος Αθηνών

Α’ ΑΘΗΝΩΝ

  1. ΙΣΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ανδρέα – Ναυπηγός
  2. ΚΟΥΜΠΑΝΗ ΈΛΕΝΑ  – Λογίστρια , Ιδιωτικός Υπάλληλος
  3. ΚΩΤΣΑΚΗ (ΡΟΜΑΝΟΥ) ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ  – Ηθοποιός
  4. ΠΑΠΑΔΑΜ ΘΑΛΑΣΣΙΝΗ του Αντωνίου – Συνταξιούχος
  5. ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – Ελεύθερος Επαγγελματίας

Β’ ΑΘΗΝΩΝ

  1. ΑΛΑΪΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Μιχαήλ – Πολιτικός Μηχανικός
  2. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – Πολιτικό Μηχανικός
  3. ΑΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αντωνίου –Ελεύθερος Επαγγελματίας
  4. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΣ – Ιδιωτικός Υπάλληλος
  5. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου – Μάριου
  6. ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΆΝΝΑ – ΑΣΠΑΣΙΑ του Ιωάννη – Συμβουλευτική Ψιμυθιολόγος
  7. ΚΑΪΣΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Γεωργίου – Επιχειρηματίας
  8. ΚΙΑΜΟΥΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Νικόλαου – Οικιακά
  9. ΚΟΛΙΟΣ ΖΩΗΣ  – Οικονομολόγος, Αντιπρόεδρος Οικονομικού Επιμελητηρίου Ελλάδος, Πρόεδρος Ανεξ. Εν. Πτυχιούχων Οικονομολόγων
  10. ΚΟΥΡΟΥΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Διονυσίου – Μηχανικός Εσωτερικής Καύσεως
  11. ΚΟΥΡΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Ιωάννη – Ιατρός -Νευροχειρουργός
  12. ΜΙΛΤΙΑΔΟΥΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κλεάνθη – Χειρούργος Οδοντίατρος
  13. ΜΠΟΤΑΪΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Ανδρέα – Απόστρατος Αστυνομικός (Υ/Αεα)
  14. ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Εμμανουήλ – Υπάλληλος Ι.Κ.Α – ΕΤΑΜ (Διευθυντής υποκ/τος Περιστερίου)
  15. ΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  – Ιατρός , Πυρηνική Ιατρική
  16. ΡΟΥΣΣΗ ΡΕΒΕΚΚΑ – ΔΗΜΗΤΡΑ του Λουκά – Στιχουργός
  17. ΣΙΩΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Λεωνίδα – Βιοτέχνης
  18. ΤΑΜΗΛΙΑΣ ΣΠΥΡΟΣ του Αλεξάνδρου – Συνταξιούχος Εκπαιδευτικός
  19. ΤΣΑΤΑΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Αριστοτέλη – Ελεύθερος Επαγγελματίας
  20. ΤΣΙΤΣΙΓΚΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ – Καλλιτέχνης

ΝΟΜΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

  1. ΒΕΛΙΩΤΗ ΕΥΕΡΓΕΤΑ – Συνταξιούχος Δημοσίου
  2. ΖΑΝΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΣΑΝΤΡΑ) του Γεωργίου – Ιδιωτική Υπάλληλος
  3. ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του Ηλία – Συνταξιούχος
  4. ΜΑΛΑΛΙΤΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου – Ιδιωτικός Υπάλληλος
  5. ΜΑΝΑΒΕΛΗ ΠΕΛΑΓΙΑ του Θεοδώρου – Υποψήφια Διδάκτωρ του Τ.Ε.Φ.Α.Α. – Δ.Π.Δ.
  6. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Περικλή – Επιχειρηματίας
  7. ΠΕΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Χρήστου – Ιδιωτικός Υπάλληλος
  8. ΡΟΥΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Ιωάννη – Ελεύθερος Επαγγελματίας
  9. ΣΠΑΝΟΥ ΕΛΕΝΑ  – Απόστρατος Αξιωματικός Στρατού Ξηράς
  10. ΧΑΤΖΗΤΡΑΚΟΣΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου – Συνταξιούχος       Απόστρατος Αξιωματικός

Α’ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

  1. ΖΩΒΟΪΛΗ ΚΑΤΙΝΑ του Νικολάου – Έμπορος
  2. ΚΟΥΜΠΑΝΗΣ ΣΥΜΕΩΝ– Ιατρός, Χειρούργος Ορθοπαιδικός
  3. ΛΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αναστασίου – Συνταξιούχος

Β’ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

  1. ΔΑΡΔΑΜΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ – Λογίστρια – Ιδιωτική Υπάλληλος
  2. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννη – Διδάκτωρ Ιατρικης – Πρόεδρος Πειραϊκου Συλλόγου Κινητικά Αναπήρων
  3. ΛΑΣΙΘΙΩΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του Αλέξανδρου

ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

  1. ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Βασιλείου – Φωτοειδησεογράφος – Ελεύθερος Επαγγελματίας
  2. ΚΑΤΣΑΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη – Δημοτικός Υπάλληλος
  3. ΛΥΠΗΜΕΝΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ του Νικολάου – Συνταξιούχος Δημόσιος Υπάλληλος

ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ

  1. ΚΑΠΑΡΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Παναγιώτη – Έμπορος
  2. ΜΠΟΖΙΟΝΕΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του Ιωάννη – Δημοσιογράφος σε Ιδιωτικά ΜΜΕ
  3. ΡΑΣΙΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Εμμανουήλ – Διακοσμήτρια – Ζωγράφος

ΑΡΚΑΔΙΑΣ

  1. ΓΑΛΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Δημοσθένη – Ιδιωτική Υπάλληλος
  2. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Δημητρίου – Συνταξιούχος

ΑΡΤΑΣ

  1. ΠΑΝΕΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Βασιλείου – Ιδιωτικός Υπάλληλος

ΑΧΑΪΑΣ

  1. ΔΑΡΔΑΜΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – Εκμεταλλευτής Ταξί
  2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Νικολάου – Θεολόγος – Ιεροψάλτης
  3. ΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θεοφάνη – Ιδιωτικός Υπάλληλος

ΒΟΙΩΤΙΑΣ

  1. ΛΙΑΚΟΥ ΆΝΝΑ  του Σπυρίδωνος – Ιδιωτική Υπάλληλος
  2. ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Φωτίου – Ιδιωτική Υπάλληλος

ΓΡΕΒΕΝΩΝ

  1. ΚΑΤΣΑΟΥΝΟΥ ΞΑΝΘΗ του Χρήστου – Οικιακά

ΔΡΑΜΑΣ

  1. ΤΣΟΛΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του Βασιλείου – Επιχειρηματίας

ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

  1. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Γεωργίου – Ελεύθερος Επαγγελματίας
  2. ΚΑΣΤΡΟΥΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του Πέτρου – Ελεύθερος Επαγγελματίας
  3. ΤΡΟΥΜΟΥΧΗ ΕΥΤΥΧΙΑ του Μιχαήλ – Σεφ

ΕΒΡΟΥ

  1. ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ – Επιχειρηματίας

ΕΥΒΟΙΑΣ

  1. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  ΔΗΜΗΤΡΑ του Βασιλείου – Συνταξιούχος
  2. ΣΠΑΝΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ  – Ιδιωτικός Υπάλληλος

ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ

  1. ΜΟΥΡΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου – Ηλεκτρολόγος Εγκαταστάσεων

ΖΑΚΥΝΘΟΥ

  1. ΣΚΟΥΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – Καθηγήτρια Αγγλικών

ΗΛΕΙΑΣ

  1. ΓΚΟΥΜΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του Κων/νου – Ιδιωτικός Υπάλληλος
  2. ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ του Ηλία
  3. ΚΑΛΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη – Ελεύθερος Επαγγελματίας
  4. ΚΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Απόστρατος Πολεμικής Αεροπορίας
  5. ΠΕΡΣΙΜΙΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του Αναστασίου

ΗΜΑΘΙΑΣ

  1. ΔΙΜΠΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χρήστου – Ελεύθερος Επαγγελματίας
  2. ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Σταύρου – Ελεύθερος Επαγγελματίας
  3. ΣΤΑΝΙΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Χρήστου – Τραγουδίστρια

ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

  1. ΑΓΓΕΛΗ – ΠΑΠΑΔΟΓΙΩΡΓΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ – Ιδιωτική Υπάλληλος
  2. ΜΠΑΛΗ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου – Επιχειρηματίας
  3. ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Γεωργίου – Ελεύθερος Επαγγελματίας

ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

  1. ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Κων/νου – Οικιακά

Α’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  1. ΓΚΙΑΛΗ ΘΕΑΝΩ – Ιδιωτική Υπάλληλος
  2. ΓΚΟΥΣΜΠΟΥΝΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου – Ελεύθερος Επαγγελματίας
  3. ΚΕΣΟΓΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
  4. ΚΥΡΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Θωμά – Ειδικευόμενος Ιατρός
  5. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του Νικολάου – Δημοσιογράφος
  6. ΣΙΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Σεργίου – Δικηγόρος

Β’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  1. ΔΟΥΚΑ ΔΙΝΟΜΑΧΗ – Καθηγήτρια Αγγλικών
  2. ΚΩΤΑΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Βασιλείου – Ηλεκτρολόγος , Μηχανολόγος Μηχανικός
  3. ΣΑΤΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Γεωργίου – Δημοτική Υπάλληλος
  4. ΧΡΙΣΤΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Κων/νου – Δημοτική Υπάλληλος

ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

  1. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ – ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Ελευθερίου – Οικιακά
  2. ΜΠΑΪΡΑΜΠΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ – Ελεύθερος Επαγγελματίας

ΚΑΒΑΛΑΣ

  1. ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Γεωργίου – Ελεύθερος Επαγγελματίας

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

  1. ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Θωμά – Πτυχιούχος Ηλεκτρονικών Εγκαταστάσεων και Αυτοματισμού
  2. ΣΑΜΑΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ του Χαράλαμπου – Συνταξιούχος Εκπαιδευτικός Σχολών ΟΑΕΔ

ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

  1. ΤΑΒΟΥΛΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του Εμμανουήλ – Ιδιωτική Υπάλληλος

ΚΕΡΚΥΡΑΣ

  1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του Σπυρίδωνος – Ναυαγοσώστρια
  2. ΧΑΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου – Οικιακά

ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ

  1. ΣΚΟΥΦΑ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ – Λογίστρια, Ιδιωτική Υπάλληλος

ΚΙΛΚΙΣ

  1. ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του Επαμεινώνδα – Οικιακά

ΚΟΖΑΝΗΣ

  1. ΒΕΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Επιχειρηματίας
  2. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Θεοφάνη – Πολιτικός Μηχανικός Τ.Ε.

ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

  1. ΣΑΒΒΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Γεωργίου – Οικιακά
  2. ΤΕΡΖΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ (ΠΕΤΡΑ) – του Σπυρίδωνος – Παραγωγός Εκδηλώσεων, Ταινιών & Φεστιβάλ Κινηματογράφου

ΚΥΚΛΑΔΩΝ

  1. ΒΑΛΒΗ ΜΑΡΟΥΛΙΑ – Επιχειρηματίας
  2. ΛΟΥΚΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη – Επιχειρηματίας

ΛΑΚΩΝΙΑΣ

  1. ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Παναγιώτη – Κινηματογραφιστής

ΛΑΡΙΣΗΣ

  1. ΒΟYΓΙΑΤΖΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του Κωνσταντίνου – Δημόσιος Υπάλληλος
  2. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΘΩΜΑΣ του Δημητρίου – Κτηνίατρος Στρατιωτικός ε.α.
  3. ΜΕΡΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του Γεωργίου – Εισοδηματίας
  4. ΜΙΚΙΡΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου – Ελεύθερος Επαγγελματίας
  5. ΣΑΝΤΕΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Ευάγγελου – Συνταξιούχος Στρατιωτικός

ΛΑΣΙΘΙΟΥ

  1. ΠΟΛΥΣΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Μιχαήλ – Οικιακά

ΛΕΣΒΟΥ

  1. ΠΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Κων/νου – Οικιακά

ΛΕΥΚΑΔΟΣ

  1. ΜΠΡΑΤΣΗ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Κων/νου – Συνταξιούχος

ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

  1. ΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου – Υπάλληλος Βουλής
  2. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του Μιχαήλ – Γεωπόνος – Δημόσιος Υπάλληλος
  3. ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΗΛΙΑΣ του Αποστόλου – Επιχειρηματίας
  4. ΚΟΥΡΕΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χρήστου – Ελεύθερος Επαγγελματίας
  5. ΞΕΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιακώβου – Ελεύθερος Επαγγελματίας
  6. ΤΡΥΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κων/νου – Ελεύθερος Επαγγελματίας
  7. ΧΑΡΙΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Χρήστου – Ιδιωτική Υπάλληλος

ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

  1. ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥ ΆΝΝΑ του Βασιλείου – Φαρμακοποιός

ΞΑΝΘΗΣ

  1. ΚΑΒΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ – Ελεύθερος Επαγγελματίας

ΠΕΛΛΑΣ

  1. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ – Επιχειρηματίας

ΠΙΕΡΙΑΣ

  1. ΓΚΟΥΝΤΟΒΑ ΕΙΡΗΝΗ του Ιωάννη – Ασφαλιστική Σύμβουλος
  2. ΛΑΓΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Δημητρίου – Δημοσιογράφος
  3. ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του Φιλίππου- Υπάλληλος Περιφερειακής Ενότητας Πιερίας

ΠΡΕΒΕΖΗΣ

  1. ΑΓΓΕΛΗ ΜΑΡΙΑ – Ιδιωτικός Υπάλληλος
  2. ΑΥΓΕΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ – Ιδιωτικός Υπάλληλος

ΡΕΘΥΜΝΗΣ

  1. ΤΙΣΣΚΙΝΑ ΆΝΝΑ – Ιδιωτικός Υπάλληλος

ΡΟΔΟΠΗΣ

  1. ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του Αθανασίου – Ιδιωτική Υπάλληλος

ΣΑΜΟΥ

  1. ΒΑΚΙΑΡΟΥ ΑΘΗΝΑ του Δημητρίου – Συνταξιούχος

ΣΕΡΡΩΝ

  1. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του Θωμά – Ελεύθερος Επαγγελματίας

ΤΡΙΚΑΛΩΝ

  1. ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννη – Έμπορος
  2. ΖΑΧΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του Κων/νου – Κτηνίατρος

ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

  1. ΒΛΑΧΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Δημητρίου – Ιδιωτική Υπάλληλος
  2. ΖΩΒΟΪΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του Σπύρου – Τοπογράφος – Μηχανικός – Περιβαλλοντολόγος
  3. ΚΙΑΜΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κων/νου – Ιατρός
  4. ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Εμμανουήλ – Ελεύθερος Επαγγελματίας

ΦΛΩΡΙΝΑΣ

  1. ΚΑΜΑΚΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αντωνίου – Ελεύθερος Επαγγελματίας
  2. ΚΟΥΤΣΟΓΙΩΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δημητρίου -Επιχειρηματίας

ΦΩΚΙΔΑΣ

  1. ΑΓΟΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ του Νικήτα – Ραδιοφωνικός Παραγωγός

ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

  1. ΓΚΡΕΖΙΟΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ του Γεωργίου -Στρατιωτικός

ΧΑΝΙΩΝ

  1. ΚΟΡΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κων/νου – Ελεύθερος Επαγγελματίας
  2. ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ – Αναλυτής Οικονομικών Συστημάτων

ΧΙΟΥ

  1. ΚΑΘΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ηλία – Ιδιωτική Υπάλληλος

 


Niki Giannoulidou

 
Niki Giannoulidou